LJ (CE) - Praga

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Kmalu grem gor z avtom, pa me zanima, kje priporočate iti? Na Dunaj in potem na Brno oz malo bolj levoKakšna je tu po Avstriji lokalna cesta od Dunaja do meje?
Ali mogoče na Bratislavo? Tle je skoz avtocesta?
Kateri dobri bar v Pragi? Lahko malo izven strogega centra, ker bom bolj na S Prage.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.660
9
38
Ljubljana- okolica
Mi smo šli po neki lokalni cesti čez Linz mimo nuklearke Temelin, nato smo se priklopili na avtocesto in direkt v center Prage.
Je bila pa kar lepa cesta ter kar razgibana.
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Ne vem, če je še aktualno, pa vseeno...mi smo šli ce-mb-graz-dunaj-brno-praga....večino časa je avtocesta, en košček od dunaja naprej ni, ker jo še rihtajo, je pa dobero vozna in nismo imeli nobenih problemov, tako da priporočam to relacijo.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Sem že bil gori. Uspešno našel pot s pomočjo Garmina.
Sem šel na Dunaj-un prehod pri Retzu-Znojno in proti severu do m. Budjovic, nato po avtocesti do Prage.
Regionalka po Dunaju do meje skoraj kot avtocesta, tudi na Češkem do avtoceste cesta načeloma zelo v redu (lepo široka, relativno ravna). Edino, kar me je motilo je na S delu veliko krajev, skozi katere gre cesta. Omejitev pa kot v SI dvomljivih 50, ko profil ceste in vidnost omogoča normalnih . Policaji pa to koristijo. No, na srečo niso od mene nič dobili.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Si se kaj ustavil kaj v tistih "lokalih" na A/CZ meji?
smile-1.gif