LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Težava je, da ne sprašuje po LG-ju, ampak Philips ali Samsung.
evil.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Citat:
Uporabnik ladjica pravi:
jaz sem kupila PHILIPS.... Je trgovec nekaj navijal za LG, ampak prisegam na Philips... Philips me do zdaj še ni razočaral...

Če te ni, pa te še bo. Počakaj malo, ko pridejo na vrsto podnapisi.

Pa dejte že nehat s temi podnapisi....vaš problem, če ne znate angleško...
hysterical-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

eCoyote

Pripravnik
21. apr 2009
500
0
16
Fun4Days.Com
Nism prebral cele teme, ampak me zanima - ali je možno na SAMSUNG UE46D6530 s kakšnim update-om omogočiti delovanje tipkovnice in/ali miške preko USB vhoda na teveju? Brskanje po spletu je z daljincem vse prej kot veselje... :S
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.539
1.072
113
Titograd
sem po skoraj enem mesecu šel na Youtube preko aplikacije......... wtf so naredili z vsaj napol uporabno aplikacijo?!

kar v štartu predvaja neke random videje, sploh ne morem iskati da bi pogledal video po želji, ko sem poskusil ponovno priti v aplikacijo pa se sploh nič več ne zgodi, samo črn ekran. Imam pa Philipsa.

Klinca, pa edina aplikacija ki sem jo sploh uporabil tu in tam
bonk.gif
Lahko aplikacijo sploh brišem ali kaj naj naredim z njo?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.261
9.443
113
EU
Ne vem zakaj proizvajalci TV-jev jajcajo s nekakšnimi aplikacijami, ki so neuporabne.
Kdaj pridejo pameti in vgradijo redni procesor od Intela, ali AMD-ja, ki bo poganjal Ubuntuja, ali kakšni drugi OS.
Sony bi lahko vgradil proc od PS-ja. Na vsakem telefonu že lahko polubno nastavljam namizja.
Pri superduperextrasmart TV-ju tega ni možno. Če je možno, potem je neuporaben vmesnik

Res mora priti Aple TV, ki bo vse to imel in vsem proizvajalcem pokazal, kako se temu streže.

Jaz imam nettop PC, zato nimam teh težav.
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
in kar je glavno, nimajo flash player, (razen samsunga)da bi človek normalno gledal youtube, ker tista njihova youtube aplikacija je tudi žalost
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
stisneš puščico gor za iskanje in klikaš črke.
Je pa aplikacija za iphoneza daljinca popolnoma neuporabna.
Sicer dela glasnost, preklapljanje kanalov...

Ko pa hočeš pisat s tipkovnico, pa se na ekranu priakzuejo številke namesto črk
frown-1.gif
.
Tako, da na You tubu spet ne moreš iskat s tem.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.895
52
63
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Res mora priti Aple TV, ki bo vse to imel in vsem proizvajalcem pokazal, kako se temu streže.
Ja bilo bi zanimivo. Apple bi takoj patentiral štirioglato obliko TVejev in pa velikost podnapisov . Pričel bi s z tožbami ostalih proizvajalcev TVejev. Predvsem proti Samsungu in LGeju, (ostali so že tako več ali manj odpisani). LG in Samsung bi pa istočasno izdelovala TVeje pod blagovno znamko Apple, in bi se Applovim fan-atikom prodajali za dvojno ceno, kot nekaj od boga poslanega.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
Pomoje, da ne....

LED TV SAMSUNG 37D5500 (UE37D5500RWXXH) za 599?

LED TV SAMSUNG 37D6000 3D (UE37D6000TWXXH) 729...ne splača dobiš za 90€ več 40 + kino.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Kateri TV od proizvajalec ( LG, Samsung, Panasonic, Samsung ) omogoča, da ko preklopiš kanal ( rcm. preko Telemacha ) da ti napiše katera odaja se vrti, koliko je še do konca,... in da ti ni potrebno vedno stiskati tipke guide ali info? Moj samsung C650 serije tega namreč ne omogoča.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Če ve kdo, kak so to (če se sploh) da narediti na Samsungu (C serija), naj prosim pove. Bi mu bil ful hvaležen...