LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Sicer pa ni nujno, da je temu res tako. Ampak če bo, bo kul.

Res pa ne vem, zakaj za ostale države je podpora za Slovenijo pa je ni
frown-1.gif


A smo res tako majhn?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.742
798
113
toti Maribor
Slovenija je v svetovnem merilu, zelo mali trg, zato smo povsod zadnji na vrsti. Imajo pa, če komu dela ANG težave hrvaški jezik.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Verjetno bodo izdali nov firmware, kateri bo vseboval SLO jezik in boš lahko prek USB nadgradil ali pa kar preko interneta, če ga imaš v TVju.

smile-1.gif
hura komaj čakam če bo res tako. Samo upam, da ne bo tako štorasto prevedeno, kot imajo nekateri mobilniki:
- Call history - klicana zgodovina
bonk.gif
,
- Messages - Sporočanje
confused-1.gif


WTF
10.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Ne razumem zakaj ne naredijo Unicode kompatibilnega vmesnika, ki bi pobral nastavitve iz enega XMLja ali cesa podobnega, pa bi lahko vsaka lokalna podruznica prevedla tisti interface (ali pa naredila natecaj ali kaj podobnega, da bi prisla do prevodov za ceno reklamnega materiala in enega TVja).
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Sploh ni problem v SLO jeziku menija - večji problem je, ker pri DVB-C nastavitvah nemoreš fiksirat Slovenskih podnapisov ( ker tega jezika ni v izbirniku pri DVB podnapisih ).

Bojo pa ( če sploh ) posodobljeni firmware-ji samo za serijo C.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Slovenija je v svetovnem merilu, zelo mali trg, zato smo povsod zadnji na vrsti. Imajo pa, če komu dela ANG težave hrvaški jezik.
Problem je, da so slovenski zastopniki ignorantski do nas in ne poskrbijo za prevode. Pa ja ne mislite, da to delajo na Kitajskem. Če se lokalci ne pobrigajo, razne Samsunge prav nič ne boli.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Verjemi mi, da vsi zastopniki ( v nekaj zadnjih letih ) nonstop gušijo Samsungu in le-ta jim to za vsako leto tudi obljubi.

Verjamem, jaz take primere poznam z drugih področij in sem mogoče malo posplošil.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
No, sam da še letos to porihtajo pa bo res super duber
smile-1.gif
iber zadevca.

Fajn bi bilo imeti slo meni na tv doma. Čisto nekaj drugega kot ang. Slo mi deluje bolj osebne narave.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Jaz sem 4 leta nazaj za eno podjetje za njihovo novo blagovno znamko, ki se je nato kakšno leto prodajala v Sloveniji sam prevedel celoten meni v Slovenščino v nekaj urah - problem ni prevest, problem je to implementirat v aparat ( s strani proizvajalca seveda ) !
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Jaz sem 4 leta nazaj za eno podjetje za njihovo novo blagovno znamko, ki se je nato kakšno leto prodajala v Sloveniji sam prevedel celoten meni v Slovenščino v nekaj urah - problem ni prevest, problem je to implementirat v aparat ( s strani proizvajalca seveda ) !

Kot sem napisal zgoraj, ce bi ze v zacetku naredili z mislijo na prevode (Unicode, preprost nacin zamenjave teksta), bi za majhen denar ali za nic denarja (bi se uvoznik sam pobrigal za to) dosegli kompatibilnost s skoraj celim svetom.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Isto sranje imajo tud pri Sony-ju. Za lanske modele in še nazaj. Tu nekje je eden napisal da bo z novim firmware-jem tudi slovenski meni pa so že 2x izdali novi firmware pa od tega nič.Sem pa jih spraševal na sony podporo in so rekli da ga za druge (starejše)modele ziher ne bo.Briga njih za kupce sam da prodajo o kaki posodobitvi in podobno lahko pa samo sanjaš. Vsaka še tako balkanska država(Romunija) al pa podobna država ima v njihovem jeziku.Če bi se pri nas (država) mal bolj postavili in bi rekli stop s tem in bi jim blokirali prodajo, se bi pa drugače obnašali.
Tako pa slovenci so bli in so še zmerom slovenceljni.
Lp
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Nihče verjetno ne bo, zato lahko ti.
Če je prodajalec obljubil, ga primi za besedo.
Če je bil zastopnik pa kako inšpekcijo za zavajanje itd... (pravi pravni izraz bodo že oni vedeli).
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ne pogrešajo zato, ker niso vajeni slo menijev v skoraj nobenih takih napravah, ampak če bi imeli slo meni in bi jim ga po dveh letih vzeli iz naprave ven, bi uporabljali angleščino in pogrešali bi slo jezik.

To je tisto - kar ne veš, ne boli oz česar nimaš - ne moreš pogrešat
smile-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
No, jaz jih tudi ne pogresam (raje imam originalne angleske kot swahili prevode v polomljeno slovenscino), bi pa bil posteno jezen, ce ne bi mogel v napravi nastaviti podnapisov, da vsakic izbere slovenske, ce so na voljo. Lahko si mislim, da je to pri kaksnem TVju vezano na izbiro drzave in da ce izberes npr. UK, ker bodo meniji normalno razumljivi, bodo podnapisi tudi angleski
frown-1.gif
Sploh ne mislim kupovat TVja, dokler ne najdem takega, kjer bo to normalno urejeno.