LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik cresh pravi:
Vzemi Panasonica G20 serijo

ga maš ti?
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
imam jst 50g20 in sem včeraj zmeril porabo. V thx načinu, temni sobi, prikazovala pa je siol tv. V eni uri je porabla cca 0,160kWh.
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Ne še, morm prvo dnevno spremenit da bom 50'' spravu na steno.

Jo je kolega 2 mesca nazaj kupu in je ful zadovoljen z njo.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
imam jst 50g20 in sem včeraj zmeril porabo. V thx načinu, temni sobi, prikazovala pa je siol tv. V eni uri je porabla cca 0,160kWh.
Torej 160 W.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik raners pravi:
sylver, ker si že opazil ta skriti menu me zanima naslednje... Ali je možno vklopit EIT? EIT je izpis informacij trenutne oddaje (kadar preklopiš med digitalnimi kanali, se izpiše naslov trenutne oddaje in čas trajanja te oddaje - na mojem Sony-ju je tako)...

Ali je še katera funkcija, ki bi bila zanimiva za uporabo?
To tudi mene zanima. Da se mi pojavi informacija o oddaji ko preklopim kanal? Se da to kje naštimat v servisnem meniju za Samsunga?
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik raners pravi:
sylver, ker si že opazil ta skriti menu me zanima naslednje... Ali je možno vklopit EIT? EIT je izpis informacij trenutne oddaje (kadar preklopiš med digitalnimi kanali, se izpiše naslov trenutne oddaje in čas trajanja te oddaje - na mojem Sony-ju je tako)...

Ali je še katera funkcija, ki bi bila zanimiva za uporabo?
To tudi mene zanima. Da se mi pojavi informacija o oddaji ko preklopim kanal? Se da to kje naštimat v servisnem meniju za Samsunga?

Bom pogledal doma, če najdem v meniju to "funkcijo" in sporočim takoj, ko stestiram.

Čeprav mislim, da je to tudi stvar ponudnika tv kanalov, recimo mi na obali doma imamo Telemach in Philips TV in ti napiše oddajo, ki jo trenutno gledaš (pač ko premakneš kanal).

V Medvodah imamo pa EVJ operaterja, kateri pa ne vem če to omogoča. Bom danes ali jutri testiral pa sporočim
smile-1.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.205
26
48
To je sigurno stvar posamezne naprave. Meni na Samsungu ne napiše ime oddaje, medtem, ko mi na Handanu to piše.
 

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
Jaz lahko pogledam na kanalu slo1 sedanjo in prihodnjo oddajo programa slo2, ne rabim preklaplat na slo2 ampak kar na slo1 lahko pregledujem EIT, ki je na drugih kanalih, to sta zaenkrat le slo1 in 2. dokaj priročno. in ko najdem primerno vsebino na drugem kanalu samo potrdim in me tja vrže. na starejšem lcdju te možnosti nimam, lahko preverjam samo tako da sem izključno na tem kanalu.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Nikjer nisem našel EIT v servisnem meniju, da bi omogočil.

Lahko da se pri Samsungu to drugače imenuje?
Jaz tudi iščem. To stvar ful pogrešam .Sem se navadil na Handanu
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
zadnji dve leti ne spremljam novosti pri tv-jih, a že končno obstaja lcd tv z usb, kjer priključiš ključ ali disk in da bo večino formatov predvajalo, tako kot na povprečnem DVD predvajalniku?
 

lan07

Pripravnik
15. dec 2007
95
2
8
Mene je pri 42LE8500 full zmotilo da se v steklu vidi odsev. To me je odvrnilo od nakupa.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Nikjer nisem našel EIT v servisnem meniju, da bi omogočil.

Lahko da se pri Samsungu to drugače imenuje?
Jaz tudi iščem. To stvar ful pogrešam .Sem se navadil na Handanu
Kaj pa EIT na LG TV? Imam LG 40LE8500 in tudi nikjer ne najdem da bi lahko vklopil EIT? Ve mogoče kdo ?