Ležeči policaji

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
873
873
93
Ljubitelje ležečih policajev vprašanje...
Kako bi se počutil v reševalnem vozilu kot pacijent s hudimi poškodbami na poti v bolnico z vožnjo čez ležeče policaje...
Kako se počutijo gasilci na nujni vožnji...
Saj se da ležeče policaje zamenjat z radarjem na umetno inteligenco in integracijo v bančni sistem.
Prišumiš prehitro, ka-đing gredo novci s TRR. Tako, kot na Kitajskem, 30 milisekund po prekršku ti že spraznijo račun.

Aja, samo potem so množične demonstracije. Zato pa montirajo ležeče policaje. Ker si pozabil na osebe, ki so imele hude poškodbe, ker je nekdo na tem mestu divjal in snel pešca.
 
  • Haha
Reactions: Feniks

jezek

Guru
24. jul 2008
2.629
1.237
113
Eni redkih lepih ležakov so na novi cesti skozi Črno vas. Omejitev 50, radarji in ležečkoti, ki brez problema prenesejo pre-voz s 50 na uro. Good engineering!
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Zadnjič sem videl, da so po obnovi ceste v okolici Zreč naredili ležečega policaja izven naselja (tudi brez hiš) in brez dodatne omejitve. Ne priporočam vožnje 90 km / h čez. Bomo videli, kako bo šlo s kolesi, če bo dirka po Sloveniji spet kdaj po tej trasi kot je bila 2023.
Verjetno so razmišljali, da je cesta ravna in so se bali, da bi pri dovoljeni hitrosti prehitro pobiralo asfalt?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.986
113
EU
Za ležeče policaje bi morala biti predpisana največja višina, polovica višine pločnika.
Sedaj je to nenormalno. Tako mi je skoraj lažje zapeljat na pločnik, kot prek ležečega policaja.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Za ležeče policaje bi morala biti predpisana največja višina, polovica višine pločnika.
Sedaj je to nenormalno. Tako mi je skoraj lažje zapeljat na pločnik, kot prek ležečega policaja.
Prilagojeni morajo biti hitrostni omejitvi in jo dejansko tudi omogočati.

ne da je 'policaj' na omejitvi 30 in ti pri tej hitrosti pol podvozja razgoni..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Zajeta slika.JPG