Lepote multikulturnosti 4

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.152
1.622
113
40
Ta novica na rtvslo se bere, kot da je en enga malo klofutnu. Nic o izvoru storilca..
Me zanima v kakem tonu bi pisali, ce bi tega kretena nekdo ustrelu. Naslov bi bil.. Ustrelili arabskega muslica med večernim sprehodom z nozem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.137
15.041
113
Noro, vidiš to živordečo kri, ki lije iz človeka in veš, da ima samo še za par deset sekund zavesti ter morda za par minut življenja. Človeško življenje takim izmečkom ne pomeni prav nič (tile se še celo smejijo hodečemu truplu), nam se pa tudi sanja ne koliko smo jih dobili v Evropo. Tole se (za vse) ne more dobro končati v nobenem primeru.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.586
5.786
113
Pazi to, tale qurba z nožem je načrtno ciljal na glavno vratno žilo, če bi jo zadel bi bil game over v minuti.

Tudi če bi bil potem v naslednji sekundi na urgenci na mizi s pripravljeno ekipo je verjetnost preživetja zelo majhna.


Če ima napadelec nož, potrebuješ razdaljo in pištolo, pripravljeno na strel, vse drugo je BS. Ali hiter tek.
Je ni borilne veščine, ki bi bila učinkovita proti nožu, sploh če začne napadelec mahati na vse mogože strani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
Noro, vidiš to živordečo kri, ki lije iz človeka in veš, da ima samo še za par deset sekund zavesti ter morda za par minut življenja. Človeško življenje takim izmečkom ne pomeni prav nič (tile se še celo smejijo hodečemu truplu), nam se pa tudi sanja ne koliko smo jih dobili v Evropo. Tole se (za vse) ne more dobro končati v nobenem primeru.
v takih primerih bi morali se zgledovati po hamurabiju, potem bi bilo zagotovo manj takih napadov
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
760
771
93

Islamska država je prevzela odgovornost.
Ni bil noben Hans.

To bodo določeni mediji razočarani, težko bodo kaj napisali...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek
5. apr 2015
1.380
706
113
Kdaj se bo to končalo.. Kaj za vraga se dogaja, kaj imajo v načrtu za nas Evropejce..

Rip normalno življenje..

Ne bo druge kot pa se oborožit.. Ups fak, me že pridejo utišat in strpat v keho..
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe