Lepote multikulturnosti 4

hdx

Guru
1. jun 2011
1.443
2.113
113
1.png
 

B81

22. jul 2007
35.599
9.666
113
Pa tale naj raje na koncertih pobira prostovoljne prispevke, bo vec dobila :D

Kako le demokrati pritiskajo nanjo? :)
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.538
5.743
113
Očitno so islamisti v tem primeru (v Avstriji) varnostni problem, zato je zanimiv podatek, da so v UK policaji, ki so precej grobo preganjali "skrajne desničarje", ki so protestirali ob umoru treh deklic, dopustili protest - pohod v črno oblečenih islamistov, ki so bili oboroženi z mačetami in drugim hladnim orožjem..

Na spletu se tudi najdejo posnetki, ki kažejo hudo poškodovane žrtve tega orožja.. Na enem so mirno korakali mimo UK policajev.

Toliko o tem, ker mi ta dejstva delujejo nelogično in celo za razvoj dogodkov nevarno..


In kot zanimivost, njen koncert (Taylor Swift) prihodnji teden v Londonu ni odpovedan..
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.538
5.743
113
Kaj se je zares dogajalo in zakaj različen odziv policije na podobne izgrede, seveda ne boste videli v MSM

Delček resnice pride po drugih kanalih, recimo tule:

0:42 msm ne vidi
1:46 puščavski pubeci z mačetami&co , novinarka sky news UK jih ne vidi
5:44 TwoTierKeir , sedanji PM
8:50 BBC voditeljici ni všeč, kaj pove ex visoka živina iz policije (detective Chief Superintendent) , 9:40 njegovo pismo
9:46, edini, ki se sprašuje zakaj, in že sledi predlog, da se jim ukine licenco
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.538
5.743
113

B81

22. jul 2007
35.599
9.666
113
Očitno so islamisti v tem primeru (v Avstriji) varnostni problem, zato je zanimiv podatek, da so v UK policaji, ki so precej grobo preganjali "skrajne desničarje", ki so protestirali ob umoru treh deklic, dopustili protest - pohod v črno oblečenih islamistov, ki so bili oboroženi z mačetami in drugim hladnim orožjem..

Na spletu se tudi najdejo posnetki, ki kažejo hudo poškodovane žrtve tega orožja.. Na enem so mirno korakali mimo UK policajev.

Toliko o tem, ker mi ta dejstva delujejo nelogično in celo za razvoj dogodkov nevarno..


In kot zanimivost, njen koncert (Taylor Swift) prihodnji teden v Londonu ni odpovedan..
Nova vlada UK bo dosegla kalifat prej kot v 10-ih letih, če jih seveda na naslednjih volitvah ne zbrcajo ven.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.236
723
113
Ste opazili se en fenomen. Ko gre za te izrojene woke ideje ali podpiro teroristom, v vecini primerov vedno neke zenske v ospredju pa mogoce kaksen opran tip. Najbrz je vecina teh zensk predebelih, so nezmozne imet otroke zaradi razlicnih vzrokov, ali so bile zlorabljene v otrostvu, sprane s kako FDV ideologijo,... lahko bi se reklo: bog oprosti jim, saj ne vedo kaj delajo.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.444
5.825
113
Toliko o tem, ker mi ta dejstva delujejo nelogično in celo za razvoj dogodkov nevarno..

A kdo dvomi, da je/bi bilo kaj drugače pri nas?

Okvirji z 70+ prekrški se mirno smejejo. Policija taji naraščanje kriminala iz strani migrantov.
Par mulcev ustanovi SOS brigado, jih hitreje polovijo, kot je tisti ostrostrelec šicnil trumpovega morilca.


Čakam dan, ko nas bo policija preganjala zaradi sovražnega govora na Alterju. Na slo-tehu so pred leti že zahtevali podatke o uporabnikih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.783
4.077
113
Očitno so islamisti v tem primeru (v Avstriji) varnostni problem, zato je zanimiv podatek, da so v UK policaji, ki so precej grobo preganjali "skrajne desničarje", ki so protestirali ob umoru treh deklic, dopustili protest - pohod v črno oblečenih islamistov, ki so bili oboroženi z mačetami in drugim hladnim orožjem..

Na spletu se tudi najdejo posnetki, ki kažejo hudo poškodovane žrtve tega orožja.. Na enem so mirno korakali mimo UK policajev.

Toliko o tem, ker mi ta dejstva delujejo nelogično in celo za razvoj dogodkov nevarno..


In kot zanimivost, njen koncert (Taylor Swift) prihodnji teden v Londonu ni odpovedan..
Kura od babe (Taylor) je ena izmed najbolj woke propaganda... Pa naj končno občutijo to kar zagovarjajo.
To je samo treba pustit.

Isto LGTB, naj islamisti prevzamejko, pa bomo videli are kako letijo iz nebotičnikov. Mi se bomo spodaj smejali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81