Lepote multikulturnosti 4

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Abejžnobejž. Kaj pa Xazel? Je to tudi slovensko? Spet očitaš drugim dvojna merila a hkrati jih imaš brez problema tudi sama. Fcking r3tarded. Leftarded no.
In kje imam nacionalistične izpade, da mi moraš to očitati? Sem se mogoče kje duvala z rodovnikom in se zavzemala za odvzem pravic določenim državljanom in prebivalcem, kot to nekateri javno zahtevajo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.211
5.538
113
Ni pogojev, da dojame. Biziju že res veliko bolj lahkodojemljive zadeve ne potegnejo niti približno in posledično na vsake kvatre spiše kak tak post, da ne vem ali model res odlično trolla ali pa je glede na opsiano dojemanje realnosti povsem zrel za kakšno ustanovo. No potem z naslednjimi posti dokaže da ne trolla :aplauz:
Saj ima tam iz kjer je (ne bomo imenovali kraja da jagababa ne bo doživljala travm) cel multikulti...naj lepo začne delat na asimilaciji lokalnih melaminsko obarvanih.....če pa to ne bo uspelo lahko pa preskoči na tiste umetno uvožene v njegov kraj po 45tem letu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.827
14.636
113
In kje imam nacionalistične izpade, da mi moraš to očitati? Sem se mogoče kje duvala z rodovnikom in se zavzemala za odvzem pravic določenim državljanom in prebivalcem, kot to nekateri javno zahtevajo?

Glede na to kako jasno si izpostavila Petra Klepca kot slovenskega ter poslovenila rusko jago babo me je posledično seveda zanimalo kaj je pa s tvojimi ostalimi nickname-i kot sta Xazel in Ranyja, ki sta pa daleč od slovenskih. To j' to, nič drugega.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.389
3.251
113
Pri pametni politiki integracije, bodo v naslednji generaciji ljudje, ki jih ne boš ločil od domačinov. Sicer pa napiši, kakšna je tvoja rešitev, da ne bodo Evropejci izumrli? Pospeševanje rojstev nekako ni uspešno, razen na romunski način.
Kaj bo z Evropo narobe, če nas bo manj. Od kar obstajamo naj je bilo manj.
Ja počasi res ne bo možno ločevati, ko bo populacija homogena po polti. Sonce je vedno močnejše in zagorelost samo še močnejša.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.193
3.821
113
Treba je samo sprejeti vseevropski zakon, da vsakomur, ki ne more dokazati, da je v evropo prišel legalno, ne pripada niti cent socialne pomoči, nadomestila za brezposelne, otroškega dodatka. Ne zdaj ne nikoli. Kdor bi rad azil, naj se javi na meji eu, naj pove od kje je in zakaj beži in če je to država, kjer se take, kot je on preganja, potem naj se mu to odobri in da vse kar rabi, če pa prihaja iz države brez vojne ali ni član kakšne preganjane skupine, naj se ga zavrne.

Poleg tega je treba sprejeti stroge ukrepe proti delodajalcev, ki bodo zaposlovali ljudi brez ustreznih papirjev.

Ker meni ta "prehod" ni bil nikoli čisto jasen: recimo nekdo pride na črno (preko gozdov, v šleperju, ni važno) v Nemčijo. Tam živi na ulici, ali pa si najde kakšne luknjo, kjer živi. Ker nima papirjev, legalno ne more delati. Torej dela na črno, ali pa krade. Če dela na črno, dela za nekoga (in je treba tega stisniti). In potem mine par let in ti ljudje nenadoma postanejo "državljani" in imajo že kar neke pravice (ki so mimogrede večje kot pri nas za vse nas). A to gre na UE in reče, "zdaj sem pa tukaj 5 let in lahko postanem državljan". Ali postane registriran tujec. Na kakšni vizi? Ali gre vs eto na "azil" (pa vemo da ne more iti, ker v večini teh držav ni razmer, ki bi upravičevale azil).
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.789
5.715
113
Slovenija že dela na tem.

Strategije Vlade RS na področju migracij

Strategijo sestavlja šest horizontalnih stebrov, ki so med seboj povezani in tvorijo celovit pristop k migracijam. Šest stebrov je povezanih s posameznimi vidiki migracij. Ti stebri so:
- zakonite migracije,
- mednarodna zaščita,
- nezakonite migracije in vračanje,
- varnostna komponenta,
- integracija ter
- zunanja dimenzija migracij.
Vsak steber sestavljajo posamezni cilji v okviru stebra, ki so med seboj povezani in skupaj tvorijo celoto.

Strategija definira ključne cilje Vlade RS pri upravljanju migracij. Ti cilji so med drugim:
- spodbujanje priseljevanja tuje delovne sile,
- zagotavljanje hitrih in učinkovitih postopkov za ugotavljanje upravičenosti do mednarodne zaščite,
- obvladovanje nezakonitih migracij tako na zunanjih kot tudi na notranjih schengenskih mejah Republike Slovenije,
- učinkovito izvajanje meddržavnih sporazumov za vračanje oseb,
- odpravljanje in omejitev tveganj za nacionalno varnost, ki izhajajo iz migracijskih gibanj ali so z njimi povezana,
- zagotavljanje sinergijskih učinkov različnih akterjev na področju oblikovanja in izvajanja integracijske politike,
- obravnavanje vzrokov migracij ter
- zaščita življenj, dostojanstva in osnovnih človekovih pravic migrantov.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kot rečeno, ti dvomim da ga boš dojel. Je pa vsaka rešitev boljša kot tvoja ko nekaj pobarvanih uvozimo naslednjo generacijo jim pa rečemo da se jih sploh ne loči od domačinov.
Če sem že jaz preveč neumen, da bi to dojel, pa napiši za druge, ki so bolj pametni. Pa še nikjer nisem pisal o kakih nelegalnih pobarvanih prebežnikih, temveč v legalnem uvozu ljudi, ki bodo pri nas delali. Če te moti videz, pa lahko dobimo take, ki so tako beli kot ti, recimo iz Bosne, Romunije, Slovaške itd. Če te pa ne moti barva, temveč vera, pa bi radi prišli k nam recimo iz Venezuele, Gvatemale ali Filipinov, kjer so boljši katoliki kot večina slovenceljnov.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Saj ima tam iz kjer je (ne bomo imenovali kraja da jagababa ne bo doživljala travm) cel multikulti...naj lepo začne delat na asimilaciji lokalnih melaminsko obarvanih.....če pa to ne bo uspelo lahko pa preskoči na tiste umetno uvožene v njegov kraj po 45tem letu...
Če pišeš o Ciganih, verjetno niso problematični samo v mojem kraju, pa še to ne velja za vse Kar se tiče pa drugih, res živim v zelo multikulti soseski, pa vidim, da so druge narodnosti ali vere samo po tem, ko praznujejo svoje praznike, drugače se pa ne po govorjenju in ne po obnašanju ne razlikujejo od domačinov. Se pa samo čudim, kaj vse znajo in zmorejo sami narediti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.827
14.636
113
Hja, takle mamo. Zaradi vsega sranja, ki ga uspejo sproducirati bolj ali manj ekstremni pripadniki islama s pomočjo leftardovskih nevladnih organizacij ter ostale podpore pri migracijah teh "ubogih beguncev" s čimer se vsesplošno klanje in sranje pospešeno seli iz Bližnjega Vzhoda v Evropo, se je logično doseglo točko, na kateri se (kdaj seveda tudi povsem neupravičeno) povezuje muslimane s teorizmom oziroma se jih enači s teroristi.

Za cigana tud že po defaultu na podlagi premnogih slabih izkušenj iz preteklosti predvidevaš, da bo kradel, za muslimana pa se predvideva kak "kabum" ali pa klanje z nožem. Ni to kar tako iz trete izvito, kjer je dim je zelo verejtno tudi ogenj. Ni nujno, da je, je pa zelo verjetno oz. v večini primerov dejansko je.
Muslimani lahko krivdo za to pripišejo zgolj in samo svojim (ekstremnim) bratom po veri.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in B81

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.827
14.636
113
Obnašanje potnic? Odgovor je enak prejšnjemu. Le-ta ti obrazloži zakaj sta se tako obnašali. Kdo bi si mislil, da ne boš uspešno sprocesirala zadeve, lol. Prebveri še enkrat (dvakrat, trikrat even?) Morda ti potem le potegne čeprav dvomim.

Aja pa kakšni (kontra)argumenti bi bili tudi zaželjeni, da boš dokazala, da nisi tu zgolj za najino spamsranje producirat. Načeloma bi ti to morali biti v interesu.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Hja, takle mamo. Zaradi vsega sranja, ki ga uspejo sproducirati bolj ali manj ekstremni pripadniki islama s pomočjo leftardovskih nevladnih organizacij ter ostale podpore pri migracijah teh "ubogih beguncev" s čimer se vsesplošno klanje in sranje pospešeno seli iz Bližnjega Vzhoda v Evropo, se je logično doseglo točko, na kateri se (kdaj seveda tudi povsem neupravičeno) povezuje muslimane s teorizmom oziroma se jih enači s teroristi.

Za cigana tud že po defaultu na podlagi premnogih slabih izkušenj iz preteklosti predvidevaš, da bo kradel, za muslimana pa se predvideva kak "kabum" ali pa klanje z nožem. Ni to kar tako iz trete izvito, kjer je dim je zelo verejtno tudi ogenj. Ni nujno, da je, je pa zelo verjetno oz. v večini primerov dejansko je.
Muslimani lahko krivdo za to pripišejo zgolj in samo svojim (ekstremnim) bratom po veri.
V Sloveniji živi kakih 100.000 muslimanov. Se prav čudim, kako še upaš na cesto, saj boš pri vsakem sprehodu srečal vsaj deset muslimanov, v strahu, da ne boš žrtev teroristov in glavorezcev. Očitno pri nas vlada te teroristične napade skriva, ker do sedaj še nisem slišal za nobenega
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.827
14.636
113
Fail. Beri še enkrat in poizkusi ponovno, morda s kakšnim dejanskim argumentom in ne s splošnimi in posmehovalnimi budalaščinami. Pa ne pozabi, da pišem o Evropi in ne samo o tej naši slovenski "vukojebini". Srečno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ferdo

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Aja, naši muslimani so ta pridni, v Evropi je pa "zelo verjetno oz. v večini primerov dejansko je", da boš od njih dobil pod rit bombo ali pa da te bodo zaklali. Res je najbolje, da se držiš domačih koncev in naših musličev.
Res imaš briljantne analize stanja v Evropi. :gorjaca:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec