Lepote multikulturnosti 4

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Bolj naivno se pa ne da :nigladek: .
Ti bi šel uvozit miljon migrantov, v cilju da ti napolnijo bazen populacije? Pa - kje ti je pamet? Si sploh slovenec?
Prva zaveza državi naj bi bila - državnost. Torej državljanom narediti deželo ugodno za bivanje. Potem je šele nadstandard.
Pri nas niti dostojnega standarda nismo dosegli, dokaz je vsaj 60% zaposlenih na minimalnih plačah. In sedaj bi razne Jage babe in Biziji kar uvažali čefurščino za trenutno rešitev? :nigladek: SAJ TO NI RES !

Drži - preveč demokracije je zelo škodljivo. :mad:
Žal bolj nelogičnih postov od teh dveh osebkov pač ni(in njima podobni). Trenutne krize bi reševal z dolgoročnimi težavami namesto da bi za mlade družine poskrbel kar se da dobro da bi se splačalo imet 3-4 otroke. Tako pa Slovenca ki zasluži malo nad standardom pojebejo na čim večih koncih in krajih ker "itak maš". Ja itak.
 

B81

22. jul 2007
35.048
9.316
113
Žal bolj nelogičnih postov od teh dveh osebkov pač ni(in njima podobni). Trenutne krize bi reševal z dolgoročnimi težavami namesto da bi za mlade družine poskrbel kar se da dobro da bi se splačalo imet 3-4 otroke. Tako pa Slovenca ki zasluži malo nad standardom pojebejo na čim večih koncih in krajih ker "itak maš". Ja itak.
Kratkorocno misljenje 'mozganske elite'...ki gleda le pol generacije v naprej, ze za svoje otroke se jim jebe, ne da se jim za tvoje ne bi...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Žal bolj nelogičnih postov od teh dveh osebkov pač ni(in njima podobni). Trenutne krize bi reševal z dolgoročnimi težavami namesto da bi za mlade družine poskrbel kar se da dobro da bi se splačalo imet 3-4 otroke. Tako pa Slovenca ki zasluži malo nad standardom pojebejo na čim večih koncih in krajih ker "itak maš". Ja itak.
Ti pa pišeš na pamet. Poglej demografijo Evrope in boš videl, da ljudje nimajo več po 3-4 otroke, pa če se postaviš na glavo. Pravilo je, višji standard, manj otrok.. Veliko število otrok imajo z redkimi izjemami samo reveži.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Potem če preselimo celotno afriko v Slovenijo bodo penzije najmanj pol milijona € :nigladek:
 

B81

22. jul 2007
35.048
9.316
113
Ti pa pišeš na pamet. Poglej demografijo Evrope in boš videl, da ljudje nimajo več po 3-4 otroke, pa če se postaviš na glavo. Pravilo je, višji standard, manj otrok.. Veliko število otrok imajo z redkimi izjemami samo reveži.


In kje piše, da mora nazadnjaška afrika poselit cel svet? Vse kaže, da gre Zemlja po poti "MadMax" scene na eni strani in "Elysium" scene na drugi strani...in ta možganska elita hoče zmešati rase, preden se ustvari preveč dvomljivcev ("desničarjev") v upanju, da se jih bo nekaj asimiliralo, vsa nepreživela rasa pa bo jebiga pač collateral damage, ki pa te elite itak ne zanima, ker v center mesta, kjer živijo snovalci prihodnosti, afriška gamad itak ne bo imela vstopa...

To je bilo jasno že takrat, ko so potamanili 130 ljudi v klubu v Parizu in vseeno niso ustavili migracij. Hence, no worries about the collateral damage.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Matey

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Ti pa pišeš na pamet. Poglej demografijo Evrope in boš videl, da ljudje nimajo več po 3-4 otroke, pa če se postaviš na glavo. Pravilo je, višji standard, manj otrok.. Veliko število otrok imajo z redkimi izjemami samo reveži.
A zato je treba uvozit nekvalificirane delavce kjer ženska itak ne dela dec pa drugega kot preprosta dela ne zna?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
A zato je treba uvozit nekvalificirane delavce kjer ženska itak ne dela dec pa drugega kot preprosta dela ne zna?
Pri pametni politiki integracije, bodo v naslednji generaciji ljudje, ki jih ne boš ločil od domačinov. Sicer pa napiši, kakšna je tvoja rešitev, da ne bodo Evropejci izumrli? Pospeševanje rojstev nekako ni uspešno, razen na romunski način.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Dec odbluzi naprej, resno. Takšne debilnosti kot si jo napisal v prvem stavku pa že dolgo nisem prebral. Posledično sklepam da nisi dovolj brihten za takšno debato tako da ti nisi nimam kaj za razlagat, ne boš dojel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Matey

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Ne morem, jih brišem kot nekateri tukaj.

Aja to delajo samo ekstremni levičarji to pa nisem. Bom ob priliki, sem prepričan da se bom tudi nasmejal kar se ob tvojih umotvorih žal ne morem. ALi so zbrisani ali pa ... leftardovski.

ps: si že šla čez vse moje poste? Je bil to šiht tale teden?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Dec odbluzi naprej, resno. Takšne debilnosti kot si jo napisal v prvem stavku pa že dolgo nisem prebral. Posledično sklepam da nisi dovolj brihten za takšno debato tako da ti nisi nimam kaj za razlagat, ne boš dojel.
Tvoj veleum je gotovo že našel rešitev za evropski demografski problem, s katerim se ukvarjajo vsi politiki, ki vidijo dlje od naslednjih volitev. Pričakujem, da boš razgrnil svoj umotvor, da ga bomo razumeli tudi navadni bedaki. :sprasujemse:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Tvoj veleum je gotovo že našel rešitev za evropski demografski problem, s katerim se ukvarjajo vsi politiki, ki vidijo dlje od naslednjih volitev. Pričakujem, da boš razgrnil svoj umotvor, da ga bomo razumeli tudi navadni bedaki. :sprasujemse:
Kot rečeno, ti dvomim da ga boš dojel. Je pa vsaka rešitev boljša kot tvoja ko nekaj pobarvanih uvozimo naslednjo generacijo jim pa rečemo da se jih sploh ne loči od domačinov.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.826
14.635
113
Ni pogojev, da dojame. Biziju že res veliko bolj lahkodojemljive zadeve ne potegnejo niti približno in posledično na vsake kvatre spiše kak tak post, da ne vem ali model res odlično trolla ali pa je glede na opisano dojemanje realnosti povsem zrel za kakšno ustanovo. No potem z naslednjimi posti dokaže da ne trolla :aplauz:

edit: typo
 
Nazadnje urejeno: