Lepote multikulturnosti 4

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Čisto resno razmišljam, da si dam za obisk tržnice (grem po Čopovi in čez Tromostovje) dam narediti majico (in jo nositi), na kateri bo pisalo:


Je tu kakšen Slovenec,
ki bi se pogovarjal
v slovenščini?



In še majico:

Sem Slovenec
in govorim
SAMO slovensko!



Za ta drugi tekst sem govoril z nekim odvetnikom in mi je POTRDIL, da ima vsak državljan pravico izkazovati narodnost: Sem Madžar, Slovak, Francoz. In tudi povedati, da oseba NE govori tujih jezikov, razen svojega, ki je uradni jezik v državi, v kateri živi.

Je lepo rekla profesorica slovenščine v neki radijski oddaji: Vsak, ki misli v Sloveniji ostati več kot 6 mesecev, naj se nauči slovensko!

Ne pa, da eni "več 35 let živiju u Domžalama"...

Zadeve so namreč ušle DALEČ ČEZ še sprejemljivo mejo! Slovenija, slovenstvo, ter slovenščina so ogroženi.

To, kar imamo v Sloveniji, nismo "skupaj zbirali" z delom in odrekanjem 1000 let, da bomo (jezik, kulturo) razfrčkali v 20-ih letih! Jebite se!
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Čisto resno razmišljam, da si dam za obisk tržnice (grem po Čopovi in čez Tromostovje) dam narediti majico (in jo nositi), na kateri bo pisalo:


Je tu kakšen Slovenec,
ki bi se pogovarjal
v slovenščini?



In še majico:

Sem Slovenec
in govorim
SAMO slovensko!



Za ta drugi tekst sem govoril z nekim odvetnikom in mi je POTRDIL, da ima vsak državljan pravico izkazovati narodnost: Sem Madžar, Slovak, Francoz. In tudi povedati, da oseba NE govori tujih jezikov, razen svojega, ki je uradni jezik v državi, v kateri živi.

Je lepo rekla profesorica slovenščine v neki radijski oddaji: Vsak, ki misli v Sloveniji ostati več kot 6 mesecev, naj se nauči slovensko!

Ne pa, da eni "več 35 let živiju u Domžalama"...

Zadeve so namreč ušle DALEČ ČEZ še sprejemljivo mejo! Slovenija, slovenstvo, ter slovenščina so ogroženi.

To, kar imamo v Sloveniji, nismo "skupaj zbirali" z delom in odrekanjem 1000 let, da bomo (jezik, kulturo) razfrčkali v 20-ih letih! Jebite se!
Pravi Johannes :evil:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.232
5.522
113
Pravi Johannes :evil:
Enako se čudi in razmišlja kot Elmedin v službi...

Prav prišel sem v Slovenijo s trebuhom za kruhom....grem v center na kavo da bi se malo razbremenil in nafilal baterije...i eto opet sami bosanci oko mene...

Grem zadnjič v Cazinu di nekega mehanika....in me bosanc sred bosne zajebava da gor nimamo več slovencev...da so vsi sosedje že gor...
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Enako se čudi in razmišlja kot Elmedin v službi...

Prav prišel sem v Slovenijo s trebuhom za kruhom....grem v center na kavo da bi se malo razbremenil in nafilal baterije...i eto opet sami bosanci oko mene...

Grem zadnjič v Cazinu di nekega mehanika....in me bosanc sred bosne zajebava da gor nimamo več slovencev...da so vsi sosedje že gor...

Ne razumeš. Saj on tudi verjetno ne.

Johannes je ponemčeno Janez.
Najboljše da se še podpiše na majico, potem bo absolutni zmagovalec.

:bonk:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.232
5.522
113
Kaj oa če ima avstroogrske korenine (tako kot jaz)....a je to potem še vedno "ponemčevanje" samega sebe?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.232
5.522
113
Ja...samo mujotove pa hasotove segajo bolj južno k Ataturku....pa se jima kot feministka ne upaš rečt da sta turčina ker te to lahko stane glave...

Johannesa ki je bolj severni in kultiviran se oa upaš zajebavat z švabom...

Dvojna merila
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Imam kar nekaj printscreenov na zalogi. Za primer, ko me boš spet obtoževal popravljanja in brisanja postov. Saj admin zagotovo vidi kdo v resnici spreminja in briše objave.
Samo v vednost.

Iz posta v post se negiraš samo sebe ... pa te opozarjamo že od samega začetka kar si se pojavila tu. Zagovarjaš migrante, predstavljaš prekmurje kako je izpostavljeno madžarom, ko ti Kameleon prikaže kako se po Cazinu pogovarjajo, ti spet ne štima ... ti si usekana ! :mad:

Odstrani se že vendar! Celo na Johanesa si se obesila, ki je edini tule, ki je jasno izpostavil naš osnovni problem (problem okupacije z metodo rajcanja :zavijazocmi: ) - presekati ga pa ne znamo, ker imamo tovarniško vgrajeno fovšijo v bučo ( :zavijazocmi: ).
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Matey

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ne razumeš. Saj on tudi verjetno ne.

Johannes je ponemčeno Janez.
Najboljše da se še podpiše na majico, potem bo absolutni zmagovalec.

:bonk:

Raje Nemec, kot balkanc! Med takimi "Slovenci" in "Slovenkami", kot si ti...

Se mi zdi, da se kmalu ne boste več upali govoriti slovensko na javnem mestu V SLOVENIJI.
Izdajalci grdi ogabni multikulturni!
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.402
3.253
113
Človek božji, kako naj sicer integriramo npr. begunca, če nas ne bo razumel.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Poglej, Petra Klepkinja.

Kot ženski ti očitno paše, da te ves čas jebejo. Jebe te pravzaprav vsak, ki temu nameni 5 minut svojega časa.
Od Drnovška (človekove pravice, pravice Romov), Pahorja, Šarca (pravice socialcev, luzerjev, narkomanov, alkoholikov, takih in drugačnih "prišlekov" z juga) , do Merkle in bruseljskega pijanca.
V redu, poskušam razumeti.

Problem je v tem, ker prodajate Slovenijo. In to za 1 evro. In to je VELEIZDAJA.
In ni več kaj dodati.

Če bi bil na tvojem mestu, bi razmislil. In ČIM PREJ utihnil.

Ker dvomim, da te tvoji gospodarji (Murgle?) plačujejo toliko, da te ob resetu, spremembi, ljudstvo ne bo zaprlo in ti sodilo.
Ker prispevaš k DEMONTAŽI Slovenije.

Spletno oko, kanalizacija, vodovod.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj te pa briga !? Jaz sem si npr. dal turškega, ti kot Jagababa v prejšnjem življenju pa ruskega :nigladek:.

Telica preklemanska! :mad:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888