Lepote multikulturnosti 4

Floki

Guru
6. sep 2007
9.982
3.100
113
Pol milijona ljudi v treh mesecih bi ti polovil, dal v centre in sprovedel postopke?

Če so jih sposobni pol milijona obdelat v 5-6 dneh ko pridejo npr na olimpiske igre iz tujih dežel, zakaj jih ne bi v 3 mesecih. Saj tistih ki nimajo papirjev in ne zaprosijo za azil (se pravi 99,5%) itak že na meji obrneš in via Bosna. Vse se da če se hoče.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.889
5.793
113
Ko ti jih Hrvatje vsak dan novih 1500+ dostavijo in spustijo čez mejo, jih boš ti lovil naokoli po državi?


Na Jelšanah domačini ne dovolijo sprejemno / popisnega centra za 320 ljudi, takrat jih je bilo vsak dan 5-krat toliko. Znova in znova vsak dan.

Gorenak je sicer predlagal, da se za varovanje meje napoti prejemnike socialne pomoči / podpore za brezposelne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.872
14.718
113

a0Njr7G6_700w_0.jpg
 

B81

22. jul 2007
35.206
9.433
113
Ta pisarna je samo naredila sr.anje, zdaj pa se to več njih ne tiče...praisce

1562295361641.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.872
14.718
113
Ta pisarna je samo naredila sr.anje, zdaj pa se to več njih ne tiče...praisce

Poglej priponko 27578

Kaj pa je drugega za pričakovati od pisarne ekstremnih levičarjev? To je njihov klasičen modus operandi. Tako kot tu na forumu - brihtni u fertik in v demokratični državi po fašistično pametujejo večini kako morajo živeti, ko se jih pa dobi na laži ali zavajanju ali pa da se jih malo povpraša po odgovornosti zaradi kakšnih dejanj je pa tišina.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Kaj pa je drugega za pričakovati od pisarne ekstremnih levičarjev? To je njihov klasičen modus operandi. Tako kot tu na forumu - brihtni u fertik in v demokratični državi po fašistično pametujejo večini kako morajo živeti, ko se jih pa dobi na laži ali zavajanju ali pa da se jih malo povpraša po odgovornosti zaradi kakšnih dejanj je pa tišina.
ekstremni desničarji ste pa zgolj in samo zavezani resnici, pa vam zato objave izginevajo v vašem medijskem imperiju, ali pa se sklicujete na zavajanje kolegov rihtardov na FB. Pa vaš ljubljeni vodja je tudi veliko po sodiščih.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
O komu ti to? Kdo je moj ljubljeni vodja? Daj reci, da si me glihkar vtaknila med janšiste, lepo prosim :aplauz:
Fail z righttardom sem ti pa že obrazložil ampak seveda kot pričakovano bluziš dalje.
Vračam enako z enakim. Nastavljam ti ogledalo, tako namreč ti pišeš o meni.
Lahko pa grem še stopnico nižje in začnem uporabljati tvoje ostalo izrazoslovje. Za začetek ti lahko pridam pridevnik idiotski, potem pa začnem kopirati ostale tvoje izjave namenjene meni.
Še enkrat - samo na tvoj nivo se spuščam. Če ti lahko, zakaj potem jaz ne smem?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.872
14.718
113
Izvoli, piši kot želiš, nisem jaz tam en na besede občutljiv ekstremni levičar. Jaz ti samo povem, da mi lepiš napačne etikete na več področjih ampak glede na tvoje zgrešeno dojemanje premnoge situacije me to ne preseneča in se zavedam, da je tvoje stanje nepopravljivo.

Now keep up the lame work :zmaga:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.872
14.718
113
Ne, ker ti pač popolnoma ustrezaš definiciji ekstremnega levičarja in nerealnega utopista. Zdaj grem pa v vodo, čawbaw :srce: