Lepote multikulturnosti 4

disc

Majstr
4. feb 2011
2.368
468
83

Po neuradnih informacijah gre za 27-letnega Afganistanca, ki je leta 2022 v Avstriji zaprosil za azil. Policija je sicer osumljenca po dejanju našla v bližnjem parku, kjer se je skrival v grmovju. Ker se je vedel agresivno, so ga onesposobili z električnim paralizatorjem.
 
  • Jezen sem
Reactions: Matey in jonny77

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.220
694
113
Da to mojim kdo nardi, bi bil vesel, da gre v zapor, ker bi bil samo tam dovolj varen. Absolutno smrtna kazen, ker je ubil dve osebi in uničil najbrž kar nekaj življenj.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.115
3.794
113
Ljubljana
hmpg.net
Ferdo pa Zakon. Kaj solzic? Aja ne,tukaj zamižita in se obrneta stran.

Zakaj vedno iščeš nekaj u PM

Tukaj zraven je enako:

Pa ne lepiš linkov?

Zato ker so tvoje vere, barve? Taki pa že ne počnejo tega, ve ste čisti in pošteni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.824
14.623
113
Mogoče ne lepi takšnih linkov zato, ker je to tema o (ne)shajanju različnih kultur in se kot dokazovanje o velikokratnem slabem shajanju teh različnih kultur izpostavlja kriminal, ki ga prinašajo večinoma ilegalni migranti iz držav 3.sveta čemur bi se za razliko od kriminala izpod rok domačinov lahko z bolj striktno politiko priseljevanja izognili?
Ne vem ali to dela zaradi tega in ja, ugibam ampak meni je povsem smiselno, da se v temo o multikulturnosti ne lepi člankov o kriminalu pripadnikov domače kulture.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.824
14.623
113
Seveda, rasizem, kakopak, kaj pa drugega kot to, dobr si tole našturiral.

No, sarkazem na stran - meni rasizma pač ne moreš očitati zgolj na podlagi negodovanja nad kriminalom, ki bi se mu lahko z bolj striktno politiko priseljevanja v veliki meri izognili, popolnoma nikakor, žal, ampak velikemu % pa nedvomno. Z aktualno milo rečeno debilno open borders, refugee (ki to sploh niso) welcome in drugo woke politiko pa to seveda ni mogoče niti približno, ne reševanje samega načina priseljevanja, ne reševanje problematike do katere pride, ko so že pri nas v EU.

Migracije drugih narodov (ras even, le se ti to bolj dopade) drugače osebnopovsem podpiram ampak v aktualni obliki pa nikakor tako da lahko mirno odj3beš s tem sicer zelo modernim podtikanjem rasizma.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.992
2.516
113
Lublana
Obišči stran
lepi stavki - prazne besede.
Ki skrivajo rasizem, ampak tega ti ne vidiš, ker si tudi ti slep na to stran.
Joj kako je fino obtoževati rasizma, tako lahko takoj diskrititiraš vsakega, sebe pa mimogrede narediš lepega, poštenega in tolerantnega človekoljuba. Tole si si pogledal?
Sem 100% prepričan, da bi tudi ti in tebi podobni hinavci enako pogrnili.
Polni gobci antirasizma pa antinacionalizma v realnosti pa čisto druga zgodba. Vsi so dobrodošli samo naj se držijo stran od mene.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.322
3.750
113
davorinm.wordpress.com

Na podlagi opisa so policisti čez dva dni izsledili in prijeli 25-letnega osumljenca, državljana Kosova.
Zdaj naj ga pa še izženejo iz Slovenije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
No ja, najprej bi moral dobiti kazen kot bi jo, če bi bil slovenski državljan in medijski linč še pred sojenjem in obsodbo kot če bi šlo za kakega ravnatelja ali župnika. Sicer bi znalo biti, da bi se mu tak dogodek v njegovem kulturnem krogu štel v plus, ne pa v sramoto.
Po prestani kazni pa izgon in prepoved vstopa v shengensko območje za kako desetletje..
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe