Lepote multikulturnosti 4

27. jan 2022
5.147
1.912
113

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.385
3.248
113
To je sicer oboje res, je pa tudi res, da sem recimo na Sri Lanki videl "zahodne turistke" v takih minimalkah na železniški postaji med domačini, da če ne bi bile pobrite, bi dlake ven gledale, pa pol jošk je ven sililo iz premajhnih bluzic.
Ni čudno da se pol enim odpiči.
Ene se žrtvujejo, da tvoji ali moji hčeri ni treba tja iti.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.759
5.713
113
To je sicer oboje res, je pa tudi res, da sem recimo na Sri Lanki videl "zahodne turistke" v takih minimalkah na železniški postaji med domačini, da če ne bi bile pobrite, bi dlake ven gledale, pa pol jošk je ven sililo iz premajhnih bluzic.
Ni čudno da se pol enim odpiči.

Vidis tudi pri nas... Pa ce nic ne bi imela gor, se je ne sme pipat, ce tega ne pusti. Vse ostalo so izgovori. Analog, ki je bolj razumljiv morebiti - ce malo izpod cela pogledaš, se ne pomeni da prosiš za batine. Ceprav si tako izgledal in si je nekdo interpretiral, da jih...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.915
9.609
113
ce s šmajserjem hodiš po mestu, to tudi ni problem...al pa pazi, da hodi moški nag pod mantlom, pa mantl malo odpira?
praviš ni nič narobe, se ga ne sme pipat?

gospa se bodo zaciklali.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
Pri nas je sicer ponekod prepovedano hoditi že v kopalkah po mestu ...
Sicer pa, kdor gre nekam drugam, je prav, da spoštuje tuje običaje, tudi pravila oblačenja. Enako pričakujem od tistih, ki od drugod pridejo k nam. Prav tako sem pri nas že videl opozorila, da v stavbo ne smem stopiti v kratkih hlačah. Pa ni bila cerkev.

Gospa v Indiji sicer gotovo ni bila posiljena zato, ker bi bila v času posilstva na javnem kraju premalo oblečena. Prebral sem, da so ju napadli med spanjem v šotoru. Slaba varnost in drug pogled na ženske pravice v državi, kjer sta potovala, ker je spet neka lokalna značilnost o kateri moraš premisliti. Ni pa izključeno, da se ti kaj takega zgodi kjerkoli na svetu. Absolutne varnosti ni. Nikoli ne veš, kje se komu utrga.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.129
3.472
113

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tam v osemdesetih smo se v OŠ učili, da so med obema vojnama italijanski fašisti na slovenskem primorskem izvajali raznarodovalno politiko.
Danes jo Primorci izvajajo kar samo in to za celo Slovenijo.
:bonk::zavijazocmi:
Spet se vidi, da je NSi izrazito populistična stranka, ki si skuša nabirati glasove s senzacionalizmom in izkrivljanjem resnice. Vse za glasove na evropskih volitvah. :evil: Sicer pa dobro vedo, da bo DZ zavrnil zahtevo za referendum
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.759
5.713
113
ce s šmajserjem hodiš po mestu, to tudi ni problem...al pa pazi, da hodi moški nag pod mantlom, pa mantl malo odpira?
praviš ni nič narobe, se ga ne sme pipat?

gospa se bodo zaciklali.

ne bodo se ne... veljajo enaki vatli. kdo bo pipal gospoda v mantlu, ki ga odpira? Taisti na enak način lahko tudi gospo odpelje. medtem ko ti in jaz nimava nobenega za pipat, na noben način. točno veš, kaj sem hotela reči, pa se boš sprenevedal...

Brez zamere, ampak v končni faz se bo morala vsaka deklica strinjati. Tudi tista, ki te usluge načeloma prodaja, pa jih njemu noče ali žena doma (imaš tudi na forumu degenerirance, ki ne verjamejo, da je ženo prisilit kaj tacga), ko si iz meni sicer neznanega razloga nekateri fantje razlagajo kot določeno pravico, kaj šele da se vtika v random deklico na cesti.
 
27. jan 2022
5.147
1.912
113
Vidis tudi pri nas... Pa ce nic ne bi imela gor, se je ne sme pipat, ce tega ne pusti. Vse ostalo so izgovori. Analog, ki je bolj razumljiv morebiti - ce malo izpod cela pogledaš, se ne pomeni da prosiš za batine. Ceprav si tako izgledal in si je nekdo interpretiral, da jih...
Dal sem ti "prsteka dol", ker zaradi tega gre cel zahodni svet v 3PM. Enostavno ni več nobene samokontrole in spoštovanja do drugih. Ne pravim da jo lahko in da je prav da jo pipa, ampak če je v "drugačni" državi je prav da se sama prilagodi tamkajšnjim običajem vsaj pri obnašanju in oblačenju.
Ja brazilca sta precej drugačen primer.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.915
9.609
113
ne bodo se ne... veljajo enaki vatli. kdo bo pipal gospoda v mantlu, ki ga odpira? Taisti na enak način lahko tudi gospo odpelje. medtem ko ti in jaz nimava nobenega za pipat, na noben način. točno veš, kaj sem hotela reči, pa se boš sprenevedal...

Brez zamere, ampak v končni faz se bo morala vsaka deklica strinjati. Tudi tista, ki te usluge načeloma prodaja, pa jih njemu noče ali žena doma (imaš tudi na forumu degenerirance, ki ne verjamejo, da je ženo prisilit kaj tacga), ko si iz meni sicer neznanega razloga nekateri fantje razlagajo kot določeno pravico, kaj šele da se vtika v random deklico na cesti.
kako ne...če možakar hodi nag z mantlom, se kliče policijo, marica , pendreki in podobno, če ga že ulica ne potamani. Da ne govorimo, kaj bi znjim naredile ene 8. do 15. marec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.759
5.713
113
Samo Izoliranc
Kako je v tujini in njihovimi običaji tam in s sprejemanjem tujih kultur, bo treba enkrat tja iti... Marsikdo z nekim zmotnim prepričanjem o superiornosti bo presenečen, kaj je tam običajno in sprejemljivo in ali se brezpogojno zahteva enake vatle za turiste ali ne.

To rečeno - opazka je letela na "upravičenost" in "prošnje", deklice, da se ji kaj takega zgodi. Z ničemer nisem komentirala dekliške mode "manj je več", o kateri imam sicer svoje mnenje, ampak je irelevantno za to debato.

sajkek
tako je. tudi po nago deklico lahko pridejo policaji in jo odpeljejo. Nima pa kaj ulica tamanit in posiljevati. Drži naj se ona svojega posla, kar je karkoli pač že počne čez dan, če kaj in kliče policaje.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.748
1.326
113
@Đabe namesto da tu nam preskrbljenim belim moškim soliš pamet....raje za komp in v ekselu ali vordu sestavi obrazec soglasja....in nastavi descu....