Lepote multikulturnosti 4

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kje sem pa napisal, da jo zagovarjam? Ne gre mi pa v račun, da se dela umetna panika, ko pa vse ankete in pogovori s prebivalci kažejo, da ti niso na Viču nič bolj ogroženi kot kjerkoli drugje v mestu. Večina poročil o raznih posilstvih se pa je izkazala za lažne. Pri teh lažeh se vztraja, tudi če policija izjavi, da to ni bilo res. Raje se obtoži policijo, da na ukaz politike ta dejanja prikriva. Ne zanikam pa, da se je uporaba mamil povečala, pa za to niso krivi migranti, četudi so zelo uporabni za dilerje.
Ko pa se pokaže statistika, da je število kaznivih dejanj v zadnjih dveh letih manjše, kot pred petimi leti, ko teh grdih migrantov ni bilo še nikjer, se pa to enostavno spregleda. Ali ti poznaš kako žensko, ki je solzivec upravičeno uporabila? Ko sem vprašal Matey-a, se pa ta zna samo režati.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.461
4.569
113
Bizi, kaj imaš od tega da tole zagovarjaš? Ti plačajo? Imaš kake druge koristi? Res mi ni jasno. Ker na drugi strani pola, razumem, nekdo se boji slovenske identitete, tuje ,nam agresivne kulture, verske blaznosti, skratka več je bojazni na drugi strani. Ti pa gladko zagovarjaš to migrantsko politiko. Zakaj?
Ker so njegovi. Če ne po državi izvora pa po veri. In taki skupaj držijo, če so v tuji državi (v domači se pač koljejo celo med sabo).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.842
14.664
113
Ko sem vprašal Matey-a, se pa ta zna samo režati.
S svojimi replikami na tvoje poste že velikokrat pokazal, da znam tudi kaj več kot samo smejati se ti ampak na določeni točki me pa odpisovanje seveda mine in tudi tokrat je pač tako. Pri zanikanju sranja, ki ga po LJ povzočajo ilegalni migranti si od potrebe po absolutnih številkah prišel že k štetju upravičenih uporab solzilca... :valjamse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.842
14.664
113
Ko pa se pokaže statistika, da je število kaznivih dejanj v zadnjih dveh letih manjše, kot pred petimi leti, ko teh grdih migrantov ni bilo še nikjer, se pa to enostavno spregleda.
Aja pa samo tole ti še napišem - nič se ni spregledalo te statistike in je prav lepo vzeto na znanje. Kar pa ti ne sprocesiraš je pa to, da če ilegalnih migrantov ne bi bilo in na izpostavljenih problematičnih mestih po LJ ne bi bilo tolikšnega povečanja števila kaznivih dejanj, bi bila skupna številka izvedenih KD manjša in to je nekaj k čemur moramo kot družba stremeti. Ja, za leto 2023 zaenkrat še nimamo absolutnih številk, jih pa imamo za 2022 in pa imamo povišanje kaznivih dejanj v procentih. Bo zanimivo pogleedati statistiko za 2023, ko bo prišla ven.
Zdaj pa res zaključujem s tabo in se ti bom še naprej samo smejal, škoda časa zate in tvoje mentalne prdce na to tematiko.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.842
14.664
113
Za ostale:

Takole izgleda splošna statistika KD v Ljubljani kot celoti in ne deljeno na posamezna območja kot se dela pri navajanju porasta kriminala. Da se ne bo govorilo, da se to ignorira/skriva/zanika pa to.

1699008013-statistika-lj.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.231
5.521
113
Črnega psa ima ker se jih cigani bojijo (prosto po @patriot ..,..ima pa jih za sosede...

1+1=.......

Čeprav sam tega ne bo priznal!
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.998
2.542
113
Lublana
Obišči stran
Kje sem pa napisal, da jo zagovarjam? Ne gre mi pa v račun, da se dela umetna panika, ko pa vse ankete in pogovori s prebivalci kažejo, da ti niso na Viču nič bolj ogroženi kot kjerkoli drugje v mestu. Večina poročil o raznih posilstvih se pa je izkazala za lažne. Pri teh lažeh se vztraja, tudi če policija izjavi, da to ni bilo res. Raje se obtoži policijo, da na ukaz politike ta dejanja prikriva. Ne zanikam pa, da se je uporaba mamil povečala, pa za to niso krivi migranti, četudi so zelo uporabni za dilerje.
Ko pa se pokaže statistika, da je število kaznivih dejanj v zadnjih dveh letih manjše, kot pred petimi leti, ko teh grdih migrantov ni bilo še nikjer, se pa to enostavno spregleda. Ali ti poznaš kako žensko, ki je solzivec upravičeno uporabila? Ko sem vprašal Matey-a, se pa ta zna samo režati.


Sem že pisal o problemih na metelkovi. Bom zdaj še enkrat na kratko za osvežitev spomina. Tam so se problemi začeli nekje leta 2016-2017 s prihodom večjih skupin migrantov. Med korono se je precej umirilo potem se je pa spet zelo stopnjevalo. Ker imajo obiskovalci poln kufer zateženih, nasilnih in lopovskih migrantov se je obisl klubov močno zmanjšal. Posledično so klubi najeli dodatne varnostnike, ki so bili prisotni po celotnem območju AKC metelova. Lansko leto je tudi policija povečala nadzor v okolici Metelkove in bližnjega azilnega doma.... Ampak prav, vse je v redu. Policija pravi, da ni povečanja kaznivih dejanj čeprav hkrati povečuje nadzor.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
"Zahteve terena" in zlažirana panika na družbenih omrežjih so povzročila tudi to, da so vse babnice nabavile solzivec. Pa veš za kako, ki ga je tudi upravičeno uporabila? Če boš že napisal, da eno poznaš, pa veš tudi za koliko se je povečala upravičena raba solzivca v zadnjih letih na področju Viča. Pa ne za 100%, ker je šla uporaba iz enega na dva primera.

še eden od tistih ki gumico uporabi po sexu...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.842
14.664
113
Ampak prav, vse je v redu. Policija pravi, da ni povečanja kaznivih dejanj čeprav hkrati povečuje nadzor.
V bistvu je policija prav lepo konkretno navedla kje in za kakšen % so se povečala kazniva dejanja in pa tudi kje se skriva vzrok:

Nekateri povečanje kriminala - predvsem glede spolne nedotakljivosti, ki je v ljubljanski občini letos naraslo za 81 odstotkov - povezujejo tudi s povečanjem ilegalnih prehodov in vse večje obremenjenosti azilnega doma. Na Policijski upravi Ljubljana se zavedajo, da so večja varnostna tveganja povezana z nastanitvijo migrantov v azilnem domu na Viču.
Letos v središču prestolnice v primerjavi z lanskim letom beležijo 36,4-odstoten porast kaznivih dejanj
Velik porast tovrstnih kriminalnih dejanj je sodeč po podatkih tudi na Viču, kjer policija beleži skoraj 60 odstotkov več kaznivih dejanj zoper premoženje v primerjavi s prejšnjim letom