Lepote multikulturnosti 4

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.464
9.397
113
Zakaj je temu tako? Ker tako narekuje (zastarela) zakonodaja, ki se jo zlorablja na polno. Saj po svoje je povsem pravino, da se pomaga (dejanskim) beguncem ampak to, kar se pa dogaja od cca. leta 2015 dalje, ko se ekonomske migrante označi za begunce je pa čisti absurd na 17. potenco. In ja, se povsem zavedam, da so med vsemi temi ilegalnimi prestopniki državnih meja tudi dejanski begunci ampak procent le-teh je izjemno majhen poleg tega pa se ti begunci spremenijo v ekonomske migrante takoj, ko je v prvi varni državi njihovo življenje ni več v neevarnosti in se nato tako kot večina, če ne kar praktično vsi ostali začnejo zmišljevati kje bi jim pa bilo še bolj oz. najbolj všeč.
Dejanski begunci se ne bodo delal norca iz policajev in delal 3,14zdarij po mestih.
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.836
2.302
113
Reveža ja s stanovanjem v centru, ki si ga večina domačinov ne more privoščit.

Cena je tržna, saj ste hoteli tržno gospodarstvo.
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.836
2.302
113
Itak da ne ampak lahko bi mu odrekel to poslovno sodelovanje. :fredi:

#ksenofobija.
V resnici mi je vseeno, nimam težav s tem - sem pa prejšnji teden iz enega stanovanja cigana ven "fuknu" ker mi je pametoval, da tako kuhinjo z delujočimi aparati ne bo nihče zastonj odpeljal, pa da sem mu stroške povzročil z ogledom. En dan pred tem, pa sem garderobno omaro drugemu romu pomagal razstavit in ven nest. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.040
4.956
113
Nuku`Alofa

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
In Finska deluje proti EU zakonodaji???

Finska bo zaprla mejne prehode. Kaj pa preostalih 1300km, kjer ni prehodov? Sem pred kratkim gledal reportažo prav s finsko-ruske meje. Ta praktično ni zavarovana, kontrolni stolpi na 100 km, vmes pa občasne patrulje. Nikjer nisem zasledil, da bodo postavili ograjo ali zid.