Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.455
15.450
113
A bi mogu lajkat tak post, pacient?
Zanimivo kako različno se lahko dojema "palec gor" in "palec dol" in ostale reakcije na nek* post, vse je lahko razumljeno kot (ne)odobravanje (obstoja) posta samega, kot (ne)odobravanje vsebine/sporočila posta ali pa recimo kot posmehovanje nečemu za razliko od smeha kot iskrene reakcije na nekaj kar ti je dejansko zabavno/smešno in zaradi tega je kdaj dejansko fino dopisat še kakšen komentar drugače si zelo hitro lahko narobe razumljen.

*Komentar je splošen in ne vezan na točno ta post osmice in reakcije nanj
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.455
15.450
113
Jaz še nikoli nisem primerjal števila demonstrantov s številom prebivalcev, zate pa tega ne morem trditi.
Res ne moreš tega trditi saj sem jaz to tehniko že uporabil in to z dobrim razlogom ---> pri demonstracijah maloštevilnih Kolesarjev (beri političnih uporabnih idiotov), ki so se poimenovali Glas ljudstva ter tako tudi furali vso zgodbo - kot da dejansko predstavljajo glas ljudstva kar pa ni držalo in še vedno ne drži niti približno. Seveda pa ti kot velikokrat tudi tokrat sploh ni jasno v čem je "fora" in ne, ni v primerjavi razmerij med številom demonstrantov in celotnim narodom pri več različnih demonstracijah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Oakey

Oakey

Majstr
3. feb 2016
848
502
93
glas ljudstva so tudi zato, ker jih mediji pumpajo kot da je to res vsesplošno mnenje ljudi, enako velja z raznimi Inštituti 8.marec ipd., ki so dobesedno reklamirani v medijih.
Pa večina anket se izvaja v Ljubljani kjer pa vemo kakšen je politični sentiment.

Sej dejansko smo tukaj neumni vsi ostali ljudje, ki to dopuščamo kljub temu, da vemo kaj se gredo... oni pač samo izkoriščajo to dano možnost, mi smo pa tiho, pa čeprav vemo da nas ni "jebeno malo". Tudi mi bi morali malo "kolesarit" pred parlament, da se vidi kako "jebeno malo" nas je. Ampak je problem ker imamo službe, nimamo časa, je treba delat...za razliko od raznih Zlatkotov.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.946
4.218
113
Zanimivo kako različno se lahko dojema "palec gor" in "palec dol" in ostale reakcije na nek* post, vse je lahko razumljeno kot (ne)odobravanje (obstoja) posta samega, kot (ne)odobravanje vsebine/sporočila posta ali pa recimo kot posmehovanje nečemu za razliko od smeha kot iskrene reakcije na nekaj kar ti je dejansko zabavno/smešno in zaradi tega je kdaj dejansko fino dopisat še kakšen komentar drugače si zelo hitro lahko narobe razumljen.

*Komentar je splošen in ne vezan na točno ta post osmice in reakcije nanj
Glede nato kar ta komentira, ni pravnomočne obsodbe že pr unmu zažgancu, čaka na neko pravnomočno obsodbo (o posilstvu 17 letnice)... je jasno kaj je model komentiral.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
glas ljudstva so tudi zato, ker jih mediji pumpajo kot da je to res vsesplošno mnenje ljudi, enako velja z raznimi Inštituti 8.marec ipd., ki so dobesedno reklamirani v medijih.
Pa večina anket se izvaja v Ljubljani kjer pa vemo kakšen je politični sentiment.

Sej dejansko smo tukaj neumni vsi ostali ljudje, ki to dopuščamo kljub temu, da vemo kaj se gredo... oni pač samo izkoriščajo to dano možnost, mi smo pa tiho, pa čeprav vemo da nas ni "jebeno malo". Tudi mi bi morali malo "kolesarit" pred parlament, da se vidi kako "jebeno malo" nas je. Ampak je problem ker imamo službe, nimamo časa, je treba delat...za razliko od raznih Zlatkotov.
Razni Zlatkoti pridejo pred parlament z trolo kolesom ali fancy skirojem, vse je blizu. Vsi ostali kjer imamo malo drugačne poglede nimamo časa za to sranje, res pa je da je to škoda kar lahko vidimo pri delu trenutno vladajoče garniture. Za seboj bodo pustili pogorišče in kar se mi zadnje čase dozdeva, to počnejo namerno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe