Lepote multikulturnosti 4

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
So lepo napisali, zakaj so prestavili. ključno je odebeljeno: to prevent provocations from extremist fanatics, torej takih kot si ti, ker drugega kot špitira ne znate naredit. Lepše ne bi mogli definirati, tolažba enih je pa da, da so na one druge mislili.

lepo so napisali natanko tole:

to prevent provocations from extremist fanatics incited by the extremely serious Palestinian-Israeli crisis caused by the terrorist attacks committed by Hamas on October 7

in glede na to, da ti očitno niso odklopili neta, ker klamfaš tle gor, potem zihr veš, kateri ekstremni fanatiki trenutno zganjajo cirkus po evropi pa i šire...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.526
6.264
113
Vsi! Ne samo oni drugi.

Prevod citiranega je pa: v izogib provokacijam ekstremistov, ki bi jih lahko sprožila Palestinsko-Izraelska kriza, ki jo je začel teroristični napad Hamasa 7. oktobra.
Torej, vseh (!) ekstremistov, ki bi lahko teroristični napad izrabili za izgovor za pričkanje pa klofanje daleč od Izraela in Palestine. Se nič ne omejujejo samo na muslimanske. Nobenih nočejo. Kar je cela poanta dogodka nasploh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.164
2.787
113
Lublana
Obišči stran
Kaj ti sedaj ni prav?
Saj se imaš za ekstremista,....torej enega izmed tistih zaradi katerih so odpovedali.
Ne spomnim se, da bi izvajal ali sodeloval pri kakšnem terorju ali ga vsaj načrtoval. Ampak vi vse veste, točno veste, da smo vsi ekstremisti samo islamisti so ubožčki in pohlevne ovčke ter največji dobrotniki in človekoljubi. :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.164
2.787
113
Lublana
Obišči stran
Se nič ne omejujejo samo na muslimanske. Nobenih nočejo. Kar je cela poanta dogodka nasploh.
Seveda se ne omejujejo na muslimane, ker tiščijo glave v svojih posranih riti. Nihče ne upa nič direkt povedat, ker potem je to islamofobija. To pa ni v redu za woke družbo posranetov. Zdaj so posplošili na vse, da se lepše sliši in kot vidimo deluje.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.792
3.514
113
Človeku želeli pomagati, da slučajno ne pade z brvi, on pa vpit in klicat policijo.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
seveda... kakopak. niso tebe in podobnih mislili... Vsi imajo take bumbarje v svojih vrstah, ki spodkopavajo vse, čemur je tale ceremonija namenjena in čemur je sploh njihova vera namenjena. Ti si za katoliško vero in krščanstvo škodljivec. Tvoji analogi pa za svoje.
Pa ti tega tipa poznaš? Osmico mislim. A je že kje razbijal in zažigal avtomobile, metal kocke, mogoče sežigal zastave pač delal kraval? Vprašam, ker samo pisanje na forumu zame ni ektremizem.
Je pa najlepše nekoga označit za ekstremista, potem se ti ni potrebno ukvarjati z njegovimi stališči. Pa tipa ne moznam.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.535
-1.384
63
Pa ti tega tipa poznaš? Osmico mislim. A je že kje razbijal in zažigal avtomobile, metal kocke, mogoče sežigal zastave pač delal kraval? Vprašam, ker samo pisanje na forumu zame ni ektremizem.
Je pa najlepše nekoga označit za ekstremista, potem se ti ni potrebno ukvarjati z njegovimi stališči. Pa tipa ne moznam.
Kako pa ti veš da ni, če ga ne poznaš? Je pa gotovo, da s temi objavami pripomore k nestrpnosti.
 
  • Haha
Reactions: Ateis

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Vsi! Ne samo oni drugi.

Prevod citiranega je pa: v izogib provokacijam ekstremistov, ki bi jih lahko sprožila Palestinsko-Izraelska kriza, ki jo je začel teroristični napad Hamasa 7. oktobra.
Torej, vseh (!) ekstremistov, ki bi lahko teroristični napad izrabili za izgovor za pričkanje pa klofanje daleč od Izraela in Palestine. Se nič ne omejujejo samo na muslimanske. Nobenih nočejo. Kar je cela poanta dogodka nasploh.
Koliko Izraelskih ekstremistov po Evropi dela kraval? Me res zanima. MSM ne poročajo mogoče imaš ti neke podatke.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.650
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
Aljaoman
Jaz z objavami ne pripomorem k nestrpnosti. Zakaj ne? Zato,ker zna vsak razmišljati svojo bučo. Jaz samo pokažem delček,kar mediji ne objavljajo. Velika večina je resničnih,žal včasih tudi zavajanja ali celo laži
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.881
903
113
N
Aljaoman
Jaz z objavami ne pripomorem k nestrpnosti. Zakaj ne? Zato,ker zna vsak razmišljati svojo bučo. Jaz samo pokažem delček,kar mediji ne objavljajo. Velika večina je resničnih,žal včasih tudi zavajanja ali celo laži
Da te popravim... ne objaviš popolnima nič kar že ne bi objavili mediji(če izvzamemo tvoja lastna mnenja), širiš pa tebi všečne objave iz drugih medijev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
Tole je tipično najstniško nasilje, eden/dva glavna (m/ž) se izživlja nad eno revo (m/ž).
 
  • Všeč mi je
Reactions: VanZ