Lepote multikulturnosti 4

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.416
3.848
113
Ljubljana
hmpg.net
The most recent report published by the Office of National Statistics shows rape offences have increased dramatically in England and Wales since 2012/13. The number of rape offences in the year ending June 2021 was 61,158.

 

B81

22. jul 2007
36.401
10.222
113

How many rapes are reported vs unreported?

Unfortunately despite the increased rates of rape and reporting in recent years, the rates of charging and convictions remain amongst the lowest since records began. According to the charity ‘Rape Crisis’, only 1 in 100 rapes were reported to the police in 2021 and resulted in a charge. 5 in 6 women who are raped don’t report it and the same is true for 4 in 5 men. ONS found the following figures for non-reporting;

  • 40% said it was due to ‘embarrassment’
  • 38% said they didn’t think the police could help
  • 34% said they thought it would be humiliating.
 
  • Žalosti me
Reactions: Kamele0N in Matey

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.526
6.264
113
So lepo napisali, zakaj so prestavili. ključno je odebeljeno: to prevent provocations from extremist fanatics, torej takih kot si ti, ker drugega kot špitira ne znate naredit. Lepše ne bi mogli definirati, tolažba enih je pa da, da so na one druge mislili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.526
6.264
113
seveda... kakopak. niso tebe in podobnih mislili... Vsi imajo take bumbarje v svojih vrstah, ki spodkopavajo vse, čemur je tale ceremonija namenjena in čemur je sploh njihova vera namenjena. Ti si za katoliško vero in krščanstvo škodljivec. Tvoji analogi pa za svoje.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.526
6.264
113
Kakšno sprenevedanje. Ja vsi drugi so krivi, samo islamisti so super kool. :valjamse:

ne.... vsi(!) ekstremisti. Tudi ateisti. Pa tudi, ko ne gre za versko tematiko. Rak družbe. Vsi svojih, pa še okoliških. In vsi pa res na druge kažejo, kdo je kriv. Brez izjeme. Imajo precej skupnih točk, z njimi več, kot z drugimi, žal samo tiste ne, zaradi katere nonstop špitir iščejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

B81

22. jul 2007
36.401
10.222
113
ne.... vsi(!) ekstremisti. Tudi ateisti. Pa tudi, ko ne gre za versko tematiko. Rak družbe. Vsi svojih, pa še okoliških. In vsi pa res na druge kažejo, kdo je kriv. Brez izjeme. Imajo precej skupnih točk, z njimi več, kot z drugimi, žal samo tiste ne, zaradi katere nonstop špitir iščejo.
Ja lej, ce pa se ti zdi, da nihce ne sme nic posinfat, kar ga moti, pa imas se eno moznost.
Mene nic ne moti, vsaj ne prevec. Ti pa hoces dobesedno delat kregarijo pri skor vsakem postu zadnje case. Chill out...