Lepote multikulturnosti 4

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Glede tega, kar sem včeraj napisal, da je bilo na troli, moram povedati še, da sem imel v 90ih v OŠ take sošolce in sošolke pa na žalost so bili že takrat oni v večini, so bile pa k sreči vsaj učiteljice Slovenke in vsaj med poukom niso dopuščale takega obnašanja. Zdaj pa ta OŠ že uvaja "bosanščino" - 1 izmed tistih 10 šol...
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex in 8888

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Glede tega, kar sem včeraj napisal, da je bilo na troli, moram povedati še, da sem imel v 90ih v OŠ take sošolce in sošolke pa na žalost so bili že takrat oni v večini, so bile pa k sreči vsaj učiteljice Slovenke in vsaj med poukom niso dopuščale takega obnašanja. Zdaj pa ta OŠ že uvaja "bosanščino" - 1 izmed tistih 10 šol...
Bosanščina je že ok... Zdaj v Kranju, je v nekaterih rarzredih že 50% šipcefv.
Slovenščine praktično ni več slišat...

Zadnjič je celo tale pijandura od ravnatelja Žitnik jamral po TV. Nisem mogel verjeti. Proces učni pa je tako padel, da imajo praktično vsi v srednjih šolah zdej težave....

Vsi slovenski starši kar množično izpisujejo iz Prešernove šole, na bližnjo Jenkovo...
Skratka porazno.

Da o zdravstvenem domu več ne govorim, na dežurni polna čakalnica šipcev.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
"I killed many people, but now I want to move on": some Taliban are moving to Europe

For the last 18 months and the establishment of the new emirate, many of them want to leave the country, in search of tranquillity after years of war and, even more, in order to earn a better living.