Lepote multikulturnosti 4

kemb

Majstr
7. okt 2018
672
658
93
Kaj je pa pri nas drugače, dve leti nazaj je posiljeval, 3 tedne nazaj je zabodel tisto pred parlament pubom. Sicer ni bila mladoletna ampak samo še vprašanje časa kdaj bo.
Sam bolj vidim vprašanje, kdaj bodo vodilni mediji lahko napisali resnico o napadalcih, o migracijah, o problematiki priseljencev, o ciganih... potem se bodo začele stvari obračati na bolje za delovne Slovence.... pa nisem proti migracijam, samo sprejmemo samo tiste, ki jih potrebujemo, ki so se pripravljeni naučiti slovensko in sprejeti naše vrednote.... ostalo pa enosmerno karto. Zakaj jih moramo v Sloveniji ali pa v Evropi živeti, če se nimajo namena prilagoditi?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Sam bolj vidim vprašanje, kdaj bodo vodilni mediji lahko napisali resnico o napadalcih, o migracijah, o problematiki priseljencev, o ciganih... potem se bodo začele stvari obračati na bolje za delovne Slovence.... pa nisem proti migracijam, samo sprejmemo samo tiste, ki jih potrebujemo, ki so se pripravljeni naučiti slovensko in sprejeti naše vrednote.... ostalo pa enosmerno karto. Zakaj jih moramo v Sloveniji ali pa v Evropi živeti, če se nimajo namena prilagoditi?

Se ne sprašuj tega, agenda je tvoja prilagoditev ne njihova. Prej se boš prilagodil, lažje ti bo.
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
naj se oni prilagodijo naši kulturi, ali pa adijo :gorjaca:

pi***, pri nas in v tujini (bil čez vikend v AT) vidiš samo rjuharje, potem pa beremo pisilstva, umori,.... bemti, smo neki dedi pa naredimo red....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in Matey

Floki

Guru
6. sep 2007
9.898
3.021
113
naj se oni prilagodijo naši kulturi, ali pa adijo :gorjaca:

pi***, pri nas in v tujini (bil čez vikend v AT) vidiš samo rjuharje, potem pa beremo pisilstva, umori,.... bemti, smo neki dedi pa naredimo red....

Probaj, boš medijska zvezda, samo poglej tistega fanta v postojni je dva zašamaril pa je bil cel teden po časopisih še tujih medijih. Pa verjetno bo še kakšno na sodišču rekel.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Kakorkoli že, zadeve je treba urejati tam, na licu mesta, ker naš sodni sistem jih ne bo kaznoval. Samo enkrat sem naredil napako in klical policijo, ko sem dobil "brazilce", kako so mi vandalizirali avto. Policija ti reče da ga moraš spustiti in da bodo "preiskali". Itak da niso. Naslednjič vrečo čez glavo in nekam na območje medveda, se ga pusti ponoči tam, pa da vidimo, če bo še tako pameten.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Kakorkoli že, zadeve je treba urejati tam, na licu mesta, ker naš sodni sistem jih ne bo kaznoval. Samo enkrat sem naredil napako in klical policijo, ko sem dobil "brazilce", kako so mi vandalizirali avto. Policija ti reče da ga moraš spustiti in da bodo "preiskali". Itak da niso. Naslednjič vrečo čez glavo in nekam na območje medveda, se ga pusti ponoči tam, pa da vidimo, če bo še tako pameten.
brute force je edina rešitev, nobene druge ni....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113

Policija je aretirala napadalca, 27-letnega prosilca za azil iz Eritreje, ter še dva človeka. Javnost so pozvali, naj napada ne izkoristi za podžiganje sumničavosti do tujcev ali prosilcev za azil.

[promultikulti left.ard ekstremni levičar mode on]

Ampak res, naj to ne podžiga ksenofobije, lepo prosim Tudi kleni Slovenci/Nemci/domačini nasploh koljejo (sicer veliko manj in ko pogledaš procentualno sestavo prebivalcev je ta faktor razlike še večji), tako da se ne jezit čez izkoriščevalske morilske ilegalce, ki (pre)velikokrat povzročajo resne probleme kjerkoli se pojavljajo ter se osredtočite na dejstvo, da to vsi počnejo :srce:

[promultikulti left.ard ekstremni levičar mode off]
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.970
113
...pa ne v sloveniji, nismo mi za to... v bistvu bi za to bili prav tisti tam, ce bi mi tja prisli...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
brute force je edina rešitev, nobene druge ni....
:D

796.jpg
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
Kakorkoli že, zadeve je treba urejati tam, na licu mesta, ker naš sodni sistem jih ne bo kaznoval. Samo enkrat sem naredil napako in klical policijo, ko sem dobil "brazilce", kako so mi vandalizirali avto. Policija ti reče da ga moraš spustiti in da bodo "preiskali". Itak da niso. Naslednjič vrečo čez glavo in nekam na območje medveda, se ga pusti ponoči tam, pa da vidimo, če bo še tako pameten.
nekaj podobnega je predlagala italijanska premierka, samo ona je itak fašistka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in B81

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
[promultikulti left.ard ekstremni levičar mode on]

Ampak res, naj to ne podžiga ksenofobije, lepo prosim Tudi kleni Slovenci/Nemci/domačini nasploh koljejo (sicer veliko manj in ko pogledaš procentualno sestavo prebivalcev je ta faktor razlike še večji), tako da se ne jezit čez izkoriščevalske morilske ilegalce, ki (pre)velikokrat povzročajo resne probleme kjerkoli se pojavljajo ter se osredtočite na dejstvo, da to vsi počnejo :srce:

[promultikulti left.ard ekstremni levičar mode off]
Sarkazen na višku...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
takole je bilo... na karto kontra multikulturnosti in imigracij...so nahaklal folk...
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Imam pravico zaščititi sebe in svoje premoženje. Če smatram, da uradni organi ne morejo preprečiti ponovitve ali eskalacije, ravnam samozaščitno, če to storim sam.

hja, lahko
montiraš alarm pa kamere okol hiše, ampak bognedaj da snemajo še kaj izven tvojega vrta... ker se zna zgodit, da te bo kak "brazilec" ki ga boš slučajno posnel
med multikultiviranjem, tožil