Lepote multikulturnosti 4

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
A ljudje ki nevzdržno hupajo na cestah, ljudje ki se tepejo po lokalih, ljudje ki se urivajo v vrste pa niso drhal? Ljudje ki kradejo, ljudje ki parkirajo kjer se jim sprdne, ljudje ki pišejo po facebooku kako enga zaklat ker je gej. A to ni drhal? Mal se okrog sebe poglej. Družba okoli tebe ni čist nič drugačna kot drhal ki prihaja med migranti. Samo deug način nasilja ki je očitno tebi in večini pač ok..

Ja o tem pisem - dovolj je drhali ze tu, ne rabimo se uvoza.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.246
3.145
113
Ena ženska s svojim kljubovanjem osramoti celo tolpo moških. Sama pezdeta. In takih se v EU bojite. Pa naše emancipiranke jih še nokavtirajo ne samo osramotijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
Nevem zakaj naj bi jaz to podpiral? Jaz ne podpiram nobenega nasilja. Nobenega.

Zakaj potem tako nasprotuješ tistim, ki nasprotujemo dandanašnjemu načinu obravnave prav prevečkrat nasilnih ilegalnih migrantov? Tudi jaz sem načeloma proti nasilju in delujem kot delujem ravno zaradi tega, ker nočem še dodatnega absolutno povsem nepotrebnega nasilja na naših slovenskih in evropskih tleh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in piagolo

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.089
5.767
113
blizu močvirne prestolnice
Pogleda se lahko Balkan po turkih! Recimo slavni Egipt po 1000 letih pod muslimanskimi arabci! Poglejmo si vse, kar je bilo pod islamom, kar je islam! Poglejmo si položaj žensk, homosexualcev, znanja, demokracije v islamu! In potem si želite migracije iz islama v Evropo, islam v Sloveniji?
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Ena ženska s svojim kljubovanjem osramoti celo tolpo moških...
Pred meseci so v Italiji napadli štirje temnopolti z noži en par. Ona je branila svojga tipa ... in to tako, da je zmikastila vse štiri čokoladnike, ki so končali v bolnici, eden v kritičnem stanju ... :evil: ... Tipica je bila KickBox-ing prvakinja :aplauz:
------------------------------------
" Imel promet.nesrečo na inf.avtocesti ... komp se je vsul včeraj " :bonk: