Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Ogled na lastno odgovornost.

Zakaj bi kdo pri zdravi pameti take stvari gledal?
Človek pri zdravi pameti res ne potrebuje ogleda takšnega videa saj mu je že od prej jasno kakšno primitivno drhal se med drugim spušča v Evropo, ker "brez njih nimamo prihodnosti". Za kakšne levo usmerjene utopične idealiste in ekstremne levičarje je pa ogled posnetka več kot priporočljiv iz vidika morebitne realizacije kaj se pravzaprav dogaja leta 2019 sredi faking Nemčije. Da povoziš in obglaviš lastno ženo sredi ulice pa u PM no. Verjetno mu je žena dajala premalo ljubezni sej le-ta reši ama vse težave tega sveta, ni druge.

Zate res ne dvomim, da si si posnetek ogledal. :p

Nisem ga, ni potrebe. Zakaj pa ni potrebe sem pa lepo zgoraj napisal. Tebi pa matematiku Dekiću pa ogled toplo priporočam, morda vama prepiči ta baločnek v kateremu živita.
Močno dvomim, da spregledata ampak upanje umre zadnje.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Problem migrantov ni v migrantih ampak zakaj prihaja do migrantov. Dejte Mal več na tem delat... Ampak ker je 5 000 km stran pa niso vaši domovi in sosedje vam je pač vseeno. Zdej je pa jok...
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Svet je sprevržen zaradi vere, denarja in človeškega egoizma ne pa istospolnih, veganov in klimatskih ekstremistov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Problem migrantov ni v migrantih ampak zakaj prihaja do migrantov. Dejte Mal več na tem delat... Ampak ker je 5 000 km stran pa niso vaši domovi in sosedje vam je pač vseeno. Zdej je pa jok...

Problem migrantov je v njihovemu neciviliziranemu obnašanju, ki je novemu okolju totalno neprimeren. Ok, niso vsi taki, to je dejstvo ampak enako je tudi dejstvo da je tega absolutno preveč. Res se pa temu lahko izognemo v kolikor ne pride do potrebe migriranja ampak to je res zakomplicirana zadeva saj ljudje migrirajo že od nekdaj in ne gre zgolj za migracije zaradi vojn temveč tudi zaradi splošno slabših pogojev za življenje. Zakaj prihajajo k nam sranje delat iz Pakistana? A smo jim tam mi kakšno vojno zakuhal tako kot zadnja leta na BV? Nismo a ne? No to je prvi primer pa še se gre lahko dalje. Tako da kot sem ti že enkrat napisal pa še ti bom - bolj na široko odpri oči pa ti bo jasno, da zadeve niso tako enostavne oz. črno bele in da zgolj več empatije in ljubezni ne reši problema.

O tem kako mi je za nekaj vseeno ali pa sploh ne pa nimaš kaj pisat ker samo ugibaš, lahko pa mirno napišeš da tebi za njih ni vseeno in jih vsaj 3 sprejmeš v svoj dom. Ampak to pa ne gre čez pri faking nobenemu, ki zagovarja taka stališča pa nima veze ali je tip iz Slovenije, Nemčije ali pa magari iz Švedske.
Put your money where your mouth is.

 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Zakaj pa nekje laufa nekje pa ne?
Zakaj lahko na Dunaju v Mekiču delajo Pakistanci, in vse picke matrne? Že vrsto let? In ja seveda da so ne vzgojeni če jih pa futrajo z neko vero. Koliko je bilo migrantov in govora o njih v 20stoletju? Dokler se seveda ni začelo...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Problem migrantov ni v migrantih ampak zakaj prihaja do migrantov. Dejte Mal več na tem delat... Ampak ker je 5 000 km stran pa niso vaši domovi in sosedje vam je pač vseeno. Zdej je pa jok...

A če ne bi prihajalo do "migrantov" bi bli oni doma na ravni EU civilizacije/vrednot?


Svet je sprevržen zaradi vere, denarja in človeškega egoizma ne pa istospolnih, veganov in klimatskih ekstremistov.

Ene extremiste si samo zamenjal z drugimi...sicer me tako nasilnimi (TRENUTNO)...ampak xe bi jim dali krila...

Kaj je tvoj point? (v lajfu?) :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Zakaj pa nekje laufa nekje pa ne?
Zakaj lahko na Dunaju v Mekiču delajo Pakistanci, in vse picke matrne? Že vrsto let? In ja seveda da so ne vzgojeni če jih pa futrajo z neko vero. Koliko je bilo migrantov in govora o njih v 20stoletju? Dokler se seveda ni začelo...
Zakaj ma čebula ČE? ZAKAAAAAJ omgtfuck :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Zakaj pa nekje laufa nekje pa ne?
Zakaj lahko na Dunaju v Mekiču delajo Pakistanci, in vse picke matrne? Že vrsto let? In ja seveda da so ne vzgojeni če jih pa futrajo z neko vero. Koliko je bilo migrantov in govora o njih v 20stoletju? Dokler se seveda ni začelo...

Zakaj nekje laufa nekje pa ne? Ker so mogoče eni lokalci bolj prilagodljivi kot drugi in ker so nekateri migranti bolj civilizirani in spoštovanja vredni kot pa drugi?

Primer v praksi: Ker vemo, da 123 s svojim razmišljanjem k sebi ne bo vzel nobenega migranta ker to ne more funckionirat na noben način - koliko jih imaš doma ti s svojo fenomenalno promigrantsko mentaliteto? Ali pa jih boš imel? Odgovor naj bi v teoriji načeloma vseboval številke od 1 in dalje, kakšna je pa dejansko praksa je pa lepo razvidno iz YT filmčka iz posta #2508.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: Kamele0N

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Primer TIČ brezvernik lajajoč nonstop proti cerkvi in ubila ga je njegova LGTB ljubezen migrant.

V enem stavku sem ti sesul vse tvoje blodnje.
Zakaj pa nekje laufa nekje pa ne?
Zakaj lahko na Dunaju v Mekiču delajo Pakistanci, in vse picke matrne? Že vrsto let? In ja seveda da so ne vzgojeni če jih pa futrajo z neko vero.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kot da se noben ni Videl then and now fotk Iz muslimanskih držav... Časi so se spremenili veliko tudi zaradi raznih svetovnih policajev.

Če če... Velikonje cejev a očitno so pravilni samo uni ki so v vaših glavah.

Ni moj problem če ne vidite celega sveta ampak samo tisto kar hočete. Če bo moj sosed migrant pa bo lepo hodil v službo in se lepo obnašal do mene potem nevem zakaj ne. Sovraštvo je vedno gonilo sovraštvo in vedno bo. Zdej smo nažalost tako daleč da imamo kar mamo.
Če mene vprašaš bi moral vsakega ki pokaže malo sovraštva lepo na vislice pa počist svet ver in vsega. Vsi bomo lepše živeli mogoče. No mogoče.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
ČE bi čebula bla brez če bi bla...

A boš mel vislice na južni turški meji al bi jih komaj na šengenu impelemeniral?

Joj kolk bi ti počil ta balonček v katerem si! Poooook :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Sovraštvo je vedno gonilo sovraštvo in vedno bo. Zdej smo nažalost tako daleč da imamo kar mamo.
Če mene vprašaš bi moral vsakega ki pokaže malo sovraštva lepo na vislice pa počist svet ver in vsega. Vsi bomo lepše živeli mogoče. No mogoče.

Zanimivo (ne)tolerantno razmišljanje s strani tako tolerantne osebe o drugačnih pač bolj sovražnih ljudeh katerih med muslimani ne manjka, sploh med tistimi bolj neizobraženimi, ki so še včeraj živeli "v jami" ampak hey, baje take ljudi enostavno MORAMO sprejeti medse zavoljo boljše naše in njihove prihodnosti.

Ah ja...........

tenor.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Če mene vprašaš bi moral vsakega ki pokaže malo sovraštva lepo na vislice pa počist svet ver in vsega. Vsi bomo lepše živeli mogoče. No mogoče.

Pa imas ti v mislih tule civilizirane Evropejce, ki ne sprejemamo necivilizirane drhali ali pa mogoce tiste, ki sredi Evrope tulijo alakbar, sovrazijo vse ki niso muslimani pravega odtenka in mahajo z macetami?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
A ljudje ki nevzdržno hupajo na cestah, ljudje ki se tepejo po lokalih, ljudje ki se urivajo v vrste pa niso drhal? Ljudje ki kradejo, ljudje ki parkirajo kjer se jim sprdne, ljudje ki pišejo po facebooku kako enga zaklat ker je gej. A to ni drhal? Mal se okrog sebe poglej. Družba okoli tebe ni čist nič drugačna kot drhal ki prihaja med migranti. Samo deug način nasilja ki je očitno tebi in večini pač ok..
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Dokler boste take stvari toleriral nimate pravice obtoževat. Niti nebo nikoli bolje. In pol so migranti krivi za sesutje družbe, ki se ubistvu sesuva že nekaj časa. Pa za to ni kriv gejevski "lobi"...