Last minute

Primzi

Majstr
1. sep 2007
1.053
106
63
Ali lahko priporocite last minute agencije za kake bolj dalnje destinacije (Kanari,Azori, ZDA, Kanada,Turcija,Arabske drzave, Egipt...).

Lahko tudi tuje - leti iz Munchna ali kjerkoli v Evropi?

P
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
lahko stopiš v vsako malo boljšo agencijo, ker imajo vsi podobno ponudbo, so pa letos cene LM malo višje kot lani, predvsem zato, ker je manj čarterjev....

koliko toliko dobre cene so iz Münchna:
Preveri kakšne 5vor flug, Bucher....

ali pa naše organizatorje, če iščeš 2 ali 3* hotele (če ti je cena glavna skrb
cool-1.gif
), jaz bi gledal tudi na hotel. Ker dobri hoteli (5*) imajo še vedno ceno.
 
Nazadnje urejeno:

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Kaj pa za grške otoke ali Sunny beach (Bolgarija)?
Za grške otoke lahko kontaktiraš praktično vsako agencijo.
Midva z ženo sva šla letos v top sezoni (odhod 30. julija) last minute na Kreto in sva dobila zadnji dve mesti na avioni frej. Zaradi recesije je verjetno manj čarterjev (leteli smo z manjšim avionom) in je bilo glede tega kar problem.
Sva pa dobila hotel s 5* za last minute ceno 650 € po osebi (redna cena v katalogu je bila 800 €).

Glede na to, da je ta vikend konec top sezone, se bo verjetno našlo že kar nekaj izbire.
Zahvalit se moram tudi uporabniku sole, ki mi je dal takrat na voljo tudi nekaj dobrih destinacij.
 

brinan

Zelenc'
5. avg 2010
18
0
1
www.najel.bi
Slišala sem, da obstaja možnost, da greš direktno na letališče s spakiranimi kovčki in da ti na letališču povejo kateri let/aranžmaji so prosti. To je sicer ultra last minute, naj bi pa bilo kar nekaj ponudbe/izbire. Kolega je tako par let nazaj šel iz Munchen-škega letališča v Tunizijo po ful ugodni ceni (konkretno se ne spomnim se mi pa je takrat zdelo kar precej razlike z navadno ponudbo)
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.862
2.246
113
za šankom
v tujini na večjih letališčih to funkcionira.pri nas na brniku pa ne boš dobil toliko cenejše ponudbe da bi se ti to splačalo