Križarjenje ?

badboys

Pripravnik
18. avg 2007
52
0
6
jst pa boljša polovica sva bila na križarjenju po karibih v začetku decembra in sicer z ladjo Carnival Triumph, rezervirala sva preko kompasa cena je bil 1500 eur na osebo. let do miamija nočitev v hotelu na miami beachu in naslednji dan dodhod iz miamija ladja je bila res ena a postržba vrhunska isto dobiš ladijsko karitco s katero vse plačuješ na ladji. je pa tako na ladji lahko zapraviš kolikor te je volja ker imajo skoz neke akcije pa neke razprodaje smo da bi zapravljal.... drugače pa smo se ustavili na jamajki, kajmanskih otokih in mehiki, bilo je res nepozabno in zelo romantično , samo me je pa nekaj motilo ker je bil sam starejši folk gor na ladji in bilo veliko mladih pa tudi ladja je ob 3 zjutrajh prazna nikjer nobenga vsi spijo, čez dan se pa skoz neki dogaja... skratka bilo je hudo in bom še šel samo v lastni režiji ker se mi zdi da bi se dalo še ceneje čez pridit samo jaz sem bil prvič in nisem vedel kako poteka cel proces zato sem tudi šel z agencijo..... ajha vodiča nismo imeli samo ga tudi ne rabiš ker je vse skupaj zelo dobro organizirano..... če je še kakšno vprašanje pa kar
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Da se dobiti cenejši aranžma če greš v lastni režiji, vendar moraš rezervirati veliko prej, ali pa tik pred odhodom, če seveda še kaj ostane.
Z ženo sva rezervirala potovanje za junij 2007 z Liberty of the Seas osem mesecev prej. Cena ugodnejša kot z agencijo, pa tudi nekaj časa sva bila potem še v Miamiju.
Potovanje sem tudi krajše opisal v podforumu fotoreportaže.
Zanima me, od kod sta letela in s katero družbo.
 

badboys

Pripravnik
18. avg 2007
52
0
6
letela sva iz brnika do zuricha z adrio potem pa od tam naprej z swiss air nazaj pa isto. škoda da sem šele kasneje opazil da pride vlak do zuricha 30 evrov v obe strani in bi me potem letalska karta prišla ceneje...