Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Ce hoces mesecno rento vrzi kes na celsius in kupi usdt/usdc pa dobis z zelo malo tveganja 10.5% obresti na leto. Da malo razprsis das se na binance (6% na leto) in nexo, ne pa v scame, ki pod pretvezo, da se grejo kriptovaluto vabijo naivneže. Izven kripta pa kak ETF in nepremicnino pa si pokrit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113



Ko že limamo.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
833
21
18
Poznavalci kaj mislite o Stratisu? Trenutno še na 10% ATH in po mojem mnenju obeta. Kakšno mnenje?
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
508
79
28
Car poberi ven kar imaš (če sploh lahko) in zadevo čim prej pozabi. Res mi ni jasno kako eni naletite na te scame. Jaz dnevno po več ur spremljam kripto sceno in takih stvari sploh ne najdem. Gre za čisti nateg.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
Hvala za te lepe besede. Ne bom se spuščal na tvoj nivo, imel sem te za bolj normalnega. Vsak ima svoje mnenje in če se ne strinjaš z mano, me vsaj ni treba žaliti.
Ne morem drugaceker ocitno cloveska neumnost ne pozna meja, vec o projektu so ti pa se drugi povedali in upam da se te dotakne
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ok. Moja drži prst na tipki vplačaj.....
Resno, naj mi nekdo, ki mi hoče dobro in brez da me pošilja nosit pošto in pakete, predlaga v kaj in kako naj oplemenitim nekaj €€€.
V glavnem, kripto za telebane.
Nekdo je zgoraj omenjal, da bi v dveh letih nekje imel 3000€, če bi vložil 100€.... V bistvu me bolj zanima varnost, kot velikanski donosi.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Varnost pa kripto ne gresta skupaj. Med najbl ziher pa poglej top10 coinov. Ce gre trg gor bodo sli gor, ce gre trg dol gredo dol ampak najbrz ne do nule kot ogromno ogromno drugih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Poglej BTC je še vedno glaven. Nikakor nisem strokovnjak na kripto sceni, ampak tisti ki ti govorijo da so strokovnjaki tudi niso. Na primer, BTC je bil lani marca, se pravi 1 leto nazaj vreden 4 jurje. Če bi takrat dal notri 400€ bi danes imel iz tega 5 jurjev. Tudi jaz sem leta 2016/17 mislil, eh BTC je že skoraj 2 jurja vreden, bom raje dal več denarja v tiste kovance ki so vredni par centov, in če gre to gor bom miljonar. Če hočeš biti čim bolj zihr, če to v kriptu sploh obstaja, daj denar v par ta glavnih kovancev in tudi, če useka dol bodi potrpežljiv. Te razne scame, v katere te ''prijatelji'' novačijo pa raje pozabi, oz. če se boš bolje počutil, daj notri 100€
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Ok. Moja drži prst na tipki vplačaj.....
Resno, naj mi nekdo, ki mi hoče dobro in brez da me pošilja nosit pošto in pakete, predlaga v kaj in kako naj oplemenitim nekaj €€€.
V glavnem, kripto za telebane.
Nekdo je zgoraj omenjal, da bi v dveh letih nekje imel 3000€, če bi vložil 100€.... V bistvu me bolj zanima varnost, kot velikanski donosi.
največja borza pa ima največ kovancev je tale: https://www.binance.com/en/register?ref=11776076

nakažeš preko kartice ali spletne banke in že trejdaš.

easy peasy
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Ok. Moja drži prst na tipki vplačaj.....
Resno, naj mi nekdo, ki mi hoče dobro in brez da me pošilja nosit pošto in pakete, predlaga v kaj in kako naj oplemenitim nekaj €€€.
V glavnem, kripto za telebane.
Nekdo je zgoraj omenjal, da bi v dveh letih nekje imel 3000€, če bi vložil 100€.... V bistvu me bolj zanima varnost, kot velikanski donosi.
Za vsoto kupi prvih pet kovancev, npr.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
KSZ

Obstaja možnost, da gledam še en scam, ne vem:


Seveda gre danes to vse fuL hitro, en exchange copy address, paste address in končano :)

Malo me začelo danes skrbet, ker sem na twitterju postal svoj affiliate link (imam 25k follw) in čez noč dobil že en affiliate, ki je v "fondu", tako da zaenkrat jemljem to kot napizdancijo.

Pozna kdo tole?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Mene pa zanima vaš pogled na zlato in btc. Zgodilo se je namreč prvič v zgodovini papir denarja, da zlato ne gre gor, ko gospodarstvo škripa in je inflacija na pohodu. Marsikdo trdi, da je za to kriv btc, ker se denar zliva trenutno tja namesto v zlato in da zdaj btc posraja hranilec vrednosti. Kako mnenje mogoče?
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Ok. Moja drži prst na tipki vplačaj.....
Resno, naj mi nekdo, ki mi hoče dobro in brez da me pošilja nosit pošto in pakete, predlaga v kaj in kako naj oplemenitim nekaj €€€.
V glavnem, kripto za telebane.
Nekdo je zgoraj omenjal, da bi v dveh letih nekje imel 3000€, če bi vložil 100€.... V bistvu me bolj zanima varnost, kot velikanski donosi.

Nikamor... Bajnih dobičkov trenutno ne pričakovat. Če hočeš vlagat, delaj to takrat, ko je cena tako nizka, da si misliš "tole bo šlo na 0".
Počakaj, da pride konkretna korekcija 60-70%, potem pa mesečno vloži tolko, kot si lakhko privoščiš.

Če pa te res srbi in bi zdaj rad kam vložil, počakaj na kakšno "majhno :)" korekcjo "10-30%". Takrat naj tvoja pritisne gumb vplačaj in če podvojiš, vzemi ven začetni kapital. Priporočam pa "BTC, DOT, ETH",

Edit: Bi napisal še BNB, ampak me ob pogledu na graf rasti kar malo stisne, da bi komu svetoval naj kupi :)
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Mah to je kr noro ja. Jaz sem neki BTC prodal pr 25k, zadnjič je kolega rekel, da bi kupil ko je bil 38k, pa sem mu rekel naj ne nori,... pa smo zdej na 50k +
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Jaz sem si rekel da grem na vse ali 0. Cilji so veliki, ampak upam, da me nebo, kot sem že X krat omenil požrešnost spet premamla.
Sebe sem prepričal, da so to smo števila s katerimi se igram, čeprav dnevno najmanj 100x preverim "švetilke".

Do zdaj sem si izplačal pribljižno toliko, kot sem lani čez leto vložil. Probam pa ne preveč razmišljat o tem, kaj bi lahko naredil z denarjem, če bi ga zdaj izplačal, ker je preveč stresno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness