Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
Ojej... revez, ce bi pred dvemi leti dal 100eur v nekaj kar ima dejnsko fundamente bi danes ne imel 300. Izberi karkoli na coinmarketcapu na prvi strani pa bos videl kaj bi bilo iz tega recimo iz bnbja bi danes imel skoraj 3000eur iz etra bi bilo skoraj 2000 in ti si danes se odlocil delat rekkamo nekomu, ki ti je naredil "uslugo"
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ko nekdo po 2h letih začne oglaševat nekaj....ti je takoj jasno da je stvar izpeta in se samo še dofilava balonček preden poči...
Kot prvo, to ni oglaševanje, kot drugo, najprej si poglej, potem pa komentiraj!
In kot tretje, če si boš slučajno izvolil pogledati, boš videl, da se je posel šele začel dobro razvijati, vpeljujejo se novi produkti, ki bodo v bližnji prihodnosti šele dobro zaživeli. Pogled si View vsaj, da boš videl, ampak to je samo ena od stvari.
Btw., kot sem že napisal, to ni nobeno oglaševanje, sicer je res, da če se kdo vpiše na moje priporočilo, da imam nekaj od tega, mi je pa res vseeno, lahko se vpišete tudi drugje in mi čez kakšno leto, dve daste za pivo, ker sem vam povedal za to poslovno priložnost.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Čakaj, pred dvema letoma si vlozil v eno valuto, pa se to ti je 100€ kolega posodil. Zdaj si iz 100€ naredil 300€ v dveh letih???? Dej malo preveri, koliko bi zasluzil ce bi pred dvema letoma dal 100€ v btc, eth, ada, xlm,... mislim, da bi na 80% valutah dobil vec ven.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Prjatu, na papirjih je velika vecina coinov mocnih in imajoza sabo oh in sploh tehnologijo, pol pa pride doge coin, ki je parodija in jih vse poseka. Žal v veliki večini kripta kaksne hude logike ni.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in cappy

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.014
826
113
Ja. S tem, da nisi nic naredil, si si pa naredil uslugo. Ker 'kaj bi sele bilo ce bi kaj naredil' bi bilo najverjetneje slabse kot je :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Sem si pogledal in ja, prav zal mi je da nisem pred parimi leti dal denarja v to, jaz bedak sem pa kupoval btc, eth in xrp.... idiot sem in metap denar v zgresene tehnologije. Kaj imam sedaj od tega??? Nekajkratno povrnjen vložek že, ampak v srcu pa bolečino, da se nisem prej pozanimal. :D
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Sem si pogledal in ja, prav zal mi je da nisem pred parimi leti dal denarja v to, jaz bedak sem pa kupoval btc, eth in xrp.... idiot sem in metap denar v zgresene tehnologije. Kaj imam sedaj od tega??? Nekajkratno povrnjen vložek že, ampak v srcu pa bolečino, da se nisem prej pozanimal. :D
Haha.
Saj nisem rekel, da so druge tehnologije crap, sploh ne. Pred par leri še nisi mogel vložiti v Dagcoin, ker je šele dobro leto in pol v Sloveniji, mislim, da je trenutno 400 vlagateljev v Slo. Torej je priložnost še vedno velika, mogoče niti ne v vložku v coine, ampak v druge projekte, kot je npr. View. Ta se i zdi res zanimiv. Če si bo kdo podrobno ogledal, pa naj pokomentira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Aja pa še tole:

boš videl, da se je posel šele začel dobro razvijati, vpeljujejo se novi produkti, ki bodo v bližnji prihodnosti šele dobro zaživeli.

Verjemi, da ko bo trg v bearu, bo tudi ta zadeva strmoglavila. Takrat nihče ne bo rekel, aha ostali kriptoti so scam, tale je pa odličen in bo še kar rasel.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Haha.
Saj nisem rekel, da so druge tehnologije crap, sploh ne. Pred par leri še nisi mogel vložiti v Dagcoin, ker je šele dobro leto in pol v Sloveniji, mislim, da je trenutno 400 vlagateljev v Slo. Torej je priložnost še vedno velika, mogoče niti ne v vložku v coine, ampak v druge projekte, kot je npr. View. Ta se i zdi res zanimiv. Če si bo kdo podrobno ogledal, pa naj pokomentira.
A je slučajno treba še 3 pripeljat, da je tok malo SLO investitorjev? :evil:
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Sori, ne morm nehat. Se prav te 2 YT filmčka ki si ju prilimal. Naložena sta bila začetek marca, imata pa 60 ogledov? Se pravi si niti 25% SLO investitorjev v to bleščečo prihodnost ni vzelo 10 minut za pogledat filmček? :sprasujemse:
 
  • Wow
Reactions: Kamele0N

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ja, pri coinih je bilo dobro, da se v posel vpelje še koga, da se je trg širil, pri novih produktih pa to ni prioriteta. Vsak posameznik bo odvisem od sebe in od tega, za kateri produkt se bo odločil.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Prjatu, dobronamerno... ne vlagaj ful denarja v to. There i said it. Ce bos pa obogatel s tem, se ti bom pa javno opravicil in priznal, da sem širil krivo vero.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
To je mlm, nekateri bodo zasluzili, vecina pa ne. Cisti nateg, drugace bi jih v 4 letih (dagcoin je iz leta 2017) ze listali na coinmarketcap ali coingecko, vsekakor obvoz.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Vzel na znanje. Itak nisem imel namen vložitih nekih velikih denarjev, čeprav nekaj bom vseeno. Moj namen tukaj ni bil delati reklame ali koga prepričevati, tukaj ste v glavnem sami stari mački, kar se tiče kripto scene. Mi je jasno, da ste skeptični, že veliko zgodb je šlo po zlu. Nobenemu pa ne bi krona padla z glave, če bi si pogledal kak webinar. Dagcoin itak ni podoben Bitcoinu, ki je namenjen predvsem trgovanju in hitremu zaslužku, torej tudi velikim tveganjem.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Joj, joj, res ti želim, da se ne opečeš ampak ko te berem... Glej, še enkrat želim ti vse dobro, ko obogatiš me pelji en krog s Ferrarijem, dam za kosilo, ampak res pazi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N