Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
185
72
28
Je pač ne bom kupil ceprav me je mikalo.
Sem pa izbral nekaj drugih.
Ne vem, ampak prvo mi je važno da je borzna hiša zaupanja vredna. Kar mislim da kraken je.
 

B81

22. jul 2007
34.424
8.922
113
Kraken, binance, bitstamp, huobi, coinbase...so recimo kar resne, 100% pa ni nobena :)
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Ali računate na kak rally ,glede na to, da ima BTC danes nadgradnjo? Spodobilo bi se, da gre na luno, pa potegne še alte s sabo :)
 

vprasanje1

Pripravnik
18. jul 2020
128
9
18
Kak rally najbrž bo, ampak bo še mal trajalo, je pa še čas za nakup, skratka če bi kdo kupil prek nemške banke Nuri/Solarisbank, kjer dobiš 30€ na račun, če opreš preko linka:
https://app.nuri.com/onboarding?referralCode=CRBL-VKBQ

Po odprtju računa preko zgornjega linka, je treba nakazat nekaj denarja na svoj novi IBAN in kupiti za vsaj 30€ BTC ali ETH, da dobiš 30€ na račun. Prodaš lahko potem, ko dobiš nagrado, kadarkoli.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Eno vprašanje. Se je komu že zgodilo, da bi mu s portfolia zginili kovanci?
Namreč pri meni se je zgodilo, da sem imel imel nekaj shitcoinov , ki so čudežno izginili. Sej okej, večinoma gre za kovance, ki sem jih dobil gratis (BTT, JST, WIN), ampak še vseeno mi ni jasno zakaj bi se to zgodilo. Shekal dvomim, da mi je kdo račun, ker drugače bi pogrešal svoje paradne konje, ne pa omenjene :sprasujemse:
Sem malce preveril, če so bili de-listani, sam je še vedno vse normalno gor. Glede na to, da je bila vrednost vseh omenjenih altov skupaj ene 5€, pa še gratis so bili se niti ne sekiram. Bolj se sprašujem, če bi me moralo skrbeti za naprej :sprasujemse:
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Ok, neki sem našel na googlu, da so naredili še nek airdrop za APENFT. Sam ne razumem čisto, ali so pretvorili omenjene kovance v APENFT, ali naj bi dobil gratis še APENFT?? :sprasujemse:
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
hja kaj je s tem apenft tudi jaz ga vidim na rčaunu na borzi samo ne morem z njim nič.
 

B81

22. jul 2007
34.424
8.922
113
Ok, neki sem našel na googlu, da so naredili še nek airdrop za APENFT. Sam ne razumem čisto, ali so pretvorili omenjene kovance v APENFT, ali naj bi dobil gratis še APENFT?? :sprasujemse:
To si imel na borzi ali na MM denarnici?
Pazit se moras dusta...wallet dust, ko ti posljejo vecje kolicine noname tokenov, ki jih ne mores prodat, imajo pa sledi in ti lahko sledijo celo drugam..
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Mislim, na binance hodim 1x na mesec. Drugače redno spremljam cene preko aplikacije na telefonu.
 

B81

22. jul 2007
34.424
8.922
113
A na borzah ne vpišeš svojo davčno ? Tudi kopije osebnih dokumentov in še več podatkov daš...
Ne vpises svojE davcE na borzah, dokumenti so za sledenje "sumljivim" transakcijam. Ko pa je enkrat IBAN zraven, pa je ze bolj "nevarno" :D
Pa imam sam TRR v Litvi...ker si nisem dobro prebral :D
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Zakaj bi bilo bolj nevarno? Pomoje je edino bolj varno, saj gre za banko. Je pa porebno račun prijaviti dursu če gre za iban, vsaj tako si jaz na hitro zadevo razlagam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

vprasanje1

Pripravnik
18. jul 2020
128
9
18
Tako je, bolj varno je, saj gre za banko. Je pa potrebno račun prijaviti fursu. Če nimate namena prati denarja, ne vidim v čem je problem, če je potrebno račun prijaviti fursu.