Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Eno sranje 2017 sem vložil $2k, šlo na max 25k, ampak to so bli časi, ko si samo čakal na binance listing in da boš tam prodal.

En drug masternode je bil pa 5k vložka šlo na 35k, ostalo je ene 200$ . :p
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.014
2.733
113
Men je najbolj ko sem gledal history. Začetek 2017 sem kupil 1BTC in ga potem poslal na Kraken, kjer sem kupil ga pretopil v cel kup altcoinov. Če bi takrat pustil vse v BTC bi bilo še najboljš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Problem je, ker se alti se sedaj niso vrnili na svoj ATH in so se dalec. Le BTC in ETH sta cez ATH, pa BNB, zato, ko vse skupaj pade, vlozim v BTC, ETH in BNB. Tudi Bohinc je rekel, da so ti trije dolgorocno najboljsa nalozba.
Sej z alti procentualno vec zasluzis, ampak, ko je crash, si ne zeli, da si noter, ker si oplel.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
35.207
9.436
113
Vem, ker se naredi sprozilec na npr. 1500, order pa na 1495 :)
Sam bi pri riplu nastavil vec SLosov, z vecjimi razponi med seboj...pac tako se bere po internetih itd...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
8 februarja se bodo uvedle take terminske pogodbe na ETH, kot so se uvedle konec l.2017 oz. zacetek l2018 na BTC-ju. Veste, kam je sel potem BTC...
Takrat so seveda stavili na padec BTC-ja in sedaj bodo najverjetneje tudi stavili na padec ETH-ja.
Kam bo sel BTC sedaj, ne vemo...ker je ETH naceloma druga valuta in ne primarna
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.991
787
113
Kaj pa če stavijo na rast. ? Edino kar govori v prid temu, da bodo stavli na padec je to, da je ETH trenutno skoraj neuporaben.
Če nebi DeFi-ji zabasli celega ETH, bi cena še komot šla v višave.

Ker sem požrešen, čakam še na zadnji "push" ETH in potem prodam polovico. Ker večina tako razmišlja, se zna zgodit, da bo padel že malo pred 8mim.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.301
3.426
113
Ne moreš vedet. Moja teorija je, da bodo tik pred zdajci pobrali dobičke, potem pa stava v obratni smeri. Win win v obe smeri.
 
  • Všeč mi je
Reactions: D_K in Cash

shift

Guru
20. jul 2007
9.825
2.167
113
za šankom
ksz...

lol, meni se je usralo z NuCyper , kupil v novembru za 5c, danes prodal za 42c, pospravil v žep 800€ , se mi kar smeji, bil sem prepričan da sem se nategnil ker zadeve niti nisem prečekiral, ADA kljub temu da je visoko pa bom zadržal, čakam vsaj 1$, nekateri omenjajo tudi 3$ bomo videli
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.222
697
113
Pozresnost in neumnost sta bremejna. Ups, pozresnost ni brez mejna ker ko te pozre v nulo ne motes bit vec pozresen. Lp
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

disc

Majstr
4. feb 2011
2.376
486
83
Fajn tema, mi je všeč oz zanimivo ko vidim, da nas je dosti ki imamo podobne težave oz začetke pri kripto :)
Sam sem začel vlagati 2018, ko je BTC padel iz 20k na 15k, ker sem verjel, da je to samo korekcija in gremo do 100k :) Sicer, sem bolj na alt sceni, BTC-ja imam zelo zelo malo. No v vsem tem času sem HODL-al oz dokupoval. Moj vložek je razmeroma velik (glede na moje prihodke in majhen glede na alter standarde :D ). Ampak vseeno, sem vlagal vsak mesec notr denar, ki mi je nekako ostajal (kljub temu, da imam varčevalni račun,kjer varčujem za stanovanjski problem). Skratka, prišel sem od tega, da sem imel -75% celotnega vložka, kar je kar boleče + to, da ti itak vsak pametuje, ker bedak si, da v to vlagaš in da je to itak čisti nateg oz piramidni sistem. Trenutno sem pa na tem, da sem potrojil svoj vložek :cool: Moja strategija pa je, da gledam čim manj yt kanalov, kjer so vsi napsihirani in obljubljajo nerealne donose. Delam stvari, za katere jaz mislim, da so pravilne, brez da poslušam druge. Spremljam dva yt kanala, za katera sem v teh dveh oz treh letih dobil največ zaupanja in to je to. Drgač pa samo HODL, vse ostalo je preveč stresno zame :)

Še eno vprašanje, fura še kdo BCH?? Sam sem jih kupil v dobri veri, da bo sledil BTC-ju in je trenutno bolj kot ne stran vržen denar. Če bi dal v ETH bi bil hepi hepi :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: D_K