Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.991
787
113
ETH si pošiljal? Koliko je to koštalo?

Jaz sem danes z Ledgerja poslal na binance fee je bil 5€. Poslal sem standardno, prišlo pa je ultra hitro.

Edit: Šele zdaj vidim kak idiot sem. ves ETH sem poslal na binance, zdaj ostalih "kovancev" ne morem prenest, ker nimam za "gas" :)... ajajaj
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
35.207
9.436
113
Ne zanima me niti taksno tveganje, ampak kako lahko to izvedes brez kritja?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
959
113
Sposodis si, to je enkratno posojilo (spekulacija). Kjer je vecji odstotek negativnih kot pozitivnih (zal). Anyway, ni to to...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.817
2.690
113
Kolega... ne se s tem igrat, če se res ne spoznaš :) Bral nič kolikor zgodb, da, ko so ljudje odkrili kaj je laverage trading je šlo samo navzdol.)
Tudi menje je zamikalo... amapk bom raje spustil
Nič bat, no mogoče bom probal ene 100usd tako za foro. Sem pa itak 60% kripto sredstev pretopil v zlato. Mi je pa žal da sem se v sredini Januarja usral ko sem šel skoraj all in v eth pa sem pol večino skoraj takoj prodal (malenkost nad nakupno ceno), samo če bi do danes počakal bi bila veselica.
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
512
79
28
Fantje naredite si uslugo in se ne hecajte z vzvodom. Seveda ti lahko rata, dvakrat, trikrat, petkrat, ampak je problem ko lahko v enem trejdu izgubiš vse za nazaj. In dokler se igraš z vzvodom, se ti to prej ali slej zgodi. Tud 100 eur je škoda za mal se "pohecat".
Vzvod x3 je še nekak zdravo, 5x ali 10x daš ko si res majster (z večletnimi izkušnjami). Vse ostalo je gemblanje in ne trejdanje. In če te kdo zna prizemljit je to market in te bo vedno znova, dokler mu boš dovolil.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Jaz sem danes z Ledgerja poslal na binance fee je bil 5€. Poslal sem standardno, prišlo pa je ultra hitro.

Edit: Šele zdaj vidim kak idiot sem. ves ETH sem poslal na binance, zdaj ostalih "kovancev" ne morem prenest, ker nimam za "gas" :)... ajajaj

Kako ne mores? Das manj kovancev od maximuma, ki ga imas.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.108
1.287
113
Saj pa obstaja stop loss. Ne debatirajte o zadevah, ki jih ne poznate.

Osebno uporabljam bybit izkljucno za trejde, ki so izredno jasni, kot je bil zdaj ETH. Nevem, ce sem kdaj videl lepsi bullish trikotnik, kot je bil tale. Solski, iz ucbenika. Jasno je bilp, da bo nekam zavil. Ali gor ali dol. In ko zavije in ce to potrdijo se ostali parametri (volumen), se zelo izplaca. Seveda z dobro nastavljenim stop lossom in veliko previdnostjo. Brz ko je pospesil visje od moje vstopne tocke, sem stop loss premaknil na vstopno tocko. Risk free trejd.

Ne bi pa tega pocel, ce bi sumil, da bo slo za mali preboj.

Pa seveda te stvari se za nas male papke igrajo s kesom, ki ga lahko res izgubis in ga ne bos pogresal. Meni trenutno kar gre, sem ca 8000% trenutno vse skupan. Pa parkrat se mi je aktiviral stop loss na LINKU za par usranih centov. Torej ko je razmerje stop loss : possible reward zelo v prid slednjemu, grem na bybit.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.225
1.852
113
Cash..to si sposodis tuj denar in ga trejdas. Ce imas leverage 10 in gre btc gor za 1% bos ti zasluzil 10%. Je pa res da ce gre 1% bos bos ti izgubil 10%. Tako da je treba vedet kaj delas.
Torej v resnici se z lev. 10 igras z 1/10 vlozenega denarja pri tecajni razliki 1%.

Tako da..ce kresnes lev. 100 in ti uide cena 1% proti tebi, si izgubil cel vlozek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA

B81

22. jul 2007
35.207
9.436
113
Fantje naredite si uslugo in se ne hecajte z vzvodom. Seveda ti lahko rata, dvakrat, trikrat, petkrat, ampak je problem ko lahko v enem trejdu izgubiš vse za nazaj. In dokler se igraš z vzvodom, se ti to prej ali slej zgodi. Tud 100 eur je škoda za mal se "pohecat".
Vzvod x3 je še nekak zdravo, 5x ali 10x daš ko si res majster (z večletnimi izkušnjami). Vse ostalo je gemblanje in ne trejdanje. In če te kdo zna prizemljit je to market in te bo vedno znova, dokler mu boš dovolil.
O kakšnem znanju govoriš, če smo že stokrat predebatirali da je vse skupaj "fugazi, fugizi, it's a wazzi it's a wizzi"...fairydust...torej da itak se ne ve točno, kam bo šlo.

Leverage x3 je za nekoga lahko all in, če ima 3 btcje in "stavi" enega x3, če pav razumnem?
To je zgleda samo gemblanje na steroidih, potemtakem. Primerno za tiste prejemnike pravih novic, tipa: slišal sem, da bo Musk nalimal BTC na profil.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.991
787
113
Takim, kot je Musk je pač dolgčas in se jim smeje, ko lahko z enim twitom premaknejo market.
Ker je trg nereguliran, se lahko igra boga.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.014
2.733
113
Dobr si, moja požrešnost mi kar ne pusti tega, čeprav se mi zdi da je to najbolj logična poteza.