Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
amm no offense ampak tole je za fishije announcement, kiti so svoje podelali kakšno uro prej :)

sam sem sicer kupil ko je bilo zaradi tistega seca nekaj ko je cena strmoglavila. tepem se po glavi da sem tako malo kupil.
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.984
5.080
113
Jaz sem se dokupil. Zdaj pa da vidimo, ali se jutri jočemo, ali pa gremo na orenk dopust.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.691
1.607
113
Slabo kaže z dopustom ne vem, sem kaj narobe razumel? To bolj zgleda na mega dump, kot pump ob 14:30 :(
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
edino kar zagotovo vem o cryptu je da "pump takrat in takrat" pomeni le da boš nategnjen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bucko

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.073
1.281
113
Xrp je na supportu, ce ma kdo jajca pa skoci na vlak.

Jaz sem vceraj hotel dat gor 5k$ na leverage 20x, pa ni bilo moznosti za usdt, samo usd. Pa sem pustil. Raje ne premisljujem, kaj sem zamudil.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.654
3.915
113
Have faith in opti

Še enkrat sem napisal da bo tron zletel, vendar preboja še ni bilo! To bo lahko teden dva ali manj. Po RSI dnevnem kaže zelo bullish signale. Ker gre za šitcoin bo letelo kot pri vergu, ko se bo začelo.

XRP sem vam rekel ne verjamem. In točno to se je naredilo. Kolega uletale pr nekaj čez 1700 sat in pušnil na celi črti. Spraševal me je kako to da mu stop loss ni prejl. Sem reku ko en dumpne order v več miljonih, bi mogu imet stop los v (triger) razmaku najamnj 700 sat, če ne več.

Spremljajte CRV best coin ever, ko požene btc ta rukne za 100 ali več sat in se nato takoj pobere. Najlažji coin stable za trgovat. Men je naredu že res dober profit.

Tron pa je moj trenutni dober potencial. Na največjem podnu in to pomeni lepe lepe procente.
Tist k čaka najprej preboj ne n hodi notr in ga spremlja preko alarmov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Cash

uuuu123

Pripravnik
16. sep 2016
101
12
18
Še enkrat sem napisal da bo tron zletel, vendar preboja še ni bilo! To bo lahko teden dva ali manj. Po RSI dnevnem kaže zelo bullish signale. Ker gre za šitcoin bo letelo kot pri vergu, ko se bo začelo.

XRP sem vam rekel ne verjamem. In točno to se je naredilo. Kolega uletale pr nekaj čez 1700 sat in pušnil na celi črti. Spraševal me je kako to da mu stop loss ni prejl. Sem reku ko en dumpne order v več miljonih, bi mogu imet stop los v (triger) razmaku najamnj 700 sat, če ne več.

Spremljajte CRV best coin ever, ko požene btc ta rukne za 100 ali več sat in se nato takoj pobere. Najlažji coin stable za trgovat. Men je naredu že res dober profit.

Tron pa je moj trenutni dober potencial. Na največjem podnu in to pomeni lepe lepe procente.
Tist k čaka najprej preboj ne n hodi notr in ga spremlja preko alarmov.

Saj pravim, jaz verjamem v tvoje napovedi in sem ze vceraj ravnal po tvojem nasvetu ;) tnx in lpu
 

wolffstein

Pripravnik
5. maj 2011
47
21
8
Še enkrat sem napisal da bo tron zletel, vendar preboja še ni bilo! To bo lahko teden dva ali manj. Po RSI dnevnem kaže zelo bullish signale. Ker gre za šitcoin bo letelo kot pri vergu, ko se bo začelo.

XRP sem vam rekel ne verjamem. In točno to se je naredilo. Kolega uletale pr nekaj čez 1700 sat in pušnil na celi črti. Spraševal me je kako to da mu stop loss ni prejl. Sem reku ko en dumpne order v več miljonih, bi mogu imet stop los v (triger) razmaku najamnj 700 sat, če ne več.

Spremljajte CRV best coin ever, ko požene btc ta rukne za 100 ali več sat in se nato takoj pobere. Najlažji coin stable za trgovat. Men je naredu že res dober profit.

Tron pa je moj trenutni dober potencial. Na največjem podnu in to pomeni lepe lepe procente.
Tist k čaka najprej preboj ne n hodi notr in ga spremlja preko alarmov.
in do kje vidiš njegov (TRX) potencial?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A tale 250% mislis, da bo kot pump, gor, pa nazaj dol, kot XRP al bo normalno zrasel in se potem tam nekje ustalil?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.654
3.915
113
A tale 250% mislis, da bo kot pump, gor, pa nazaj dol, kot XRP al bo normalno zrasel in se potem tam nekje ustalil?

Ustalil se bo nekje na sredi ali malo nižje.
Še updejt ima dvojno dno vzrorec. Kar je super bullish. Vemo da je takrat praviloma dvig.
100% pa nič ni, vendar je kovanec tako na podnu da je minimal risk.

Šitcoin pravim zato, ker je trenutno majhen market cap. Ki je zelo lahko manipuliran iz strani pravih playerjev. Zadnje čase opažam vse več manipulacij z pumpi in 100%retracement. Tako da fb ne deluje oz 038 05 061....

Zgleda da so boti naštimani tako, da vzporedno gledajo BTC in ko da po kazalcih rsi začne nakazovat uptrend linijo in naredi par %, naredijo market sell in se prelijejo v btc in takrat si ob ves dobiček, ki ga je coin naredu ali celo v minusu, če si vstopal na korekcijah.

Trejdanje je čedalje težje, ker so zadej institucije, ki imajo svojo vizijo, manipulacije + nekatere borze, katere baje manipulirajo z kovanci ki so vezani na dolar (si jih po domače sposojajo), da pumpajo različne coine.