KRANJ-PAŠMAN

krko

Guru
5. sep 2010
2.639
1.349
113
zmaga.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
evo nazaj...cene iste kljub višjemu davku.

LAŠKO 15 KUN sredi promenade v PREKO-u....2€ jaz tega ne morem razumeti, lahko vi? SLOVENIJA JE PREDRAGA!

ko smo šli domov, tam pri Jadroliniji kafič cappucino + macchiato 15 kun !!!!!! PA TO NE MOREŠ VERJETI....Kdo laže da je Hrvaška draga?

Kok je pivo v Portorožu in kavica ipd?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Pijača je res skoraj da vsa 15 kun, ljudje prijazni, sem pa šel čez Gorjance na Metliko in potem po tisti obvoznici, ni bilo gužve, v primerjavi z Bosiljevim.Do Paga preko mostu brez ustavljanja, cca 4 ure.
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.113
32
48
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
SLOVENIJA JE PREDRAGA!

No , da prideš do takega zaključka pa res ne rabiš v HR. Dost bi bilo da mal po svoji štacuni pogledaš, pa vidiš da smo dragi. Ali je pa mogoče v tem segmentu vse lepo in prav?
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
SLOVENIJA JE PREDRAGA!

No , da prideš do takega zaključka pa res ne rabiš v HR. Dost bi bilo da mal po svoji štacuni pogledaš, pa vidiš da smo dragi. Ali je pa mogoče v tem segmentu vse lepo in prav?

Meni se zdijo njihove trgovine absolutno predrage, sploh mi je zanimivo da so njihovi izdelki kot so Gavrilovič, POdravka, ipd. dražji kot pri nas. Že pri nas je vse ratalo ful drago, ampak dol je še slabše - pa se izogibam teh privatnih trgovinic, hodim v Konzum ali Kerum, še najraje pa večino stvari kupim pri nas, ker se mi zdi bolano, da bi za eno tuno plačala skoraj 2x več kot pri nas. Je pa res, da so lokali in restavracije dosti cenejše, tkjo da se ga da udestit za dosti manj denarja kot pri nas - sploh pivo je zakon in praktično zastonj. Kavice so že nekaj let 7 kun, torej manj kot evro.
cool-1.gif