Komunajzarji fertik ste , drugi del, prvi je zbri

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
l.1942 so morilsko podivjani partizani na Koglu pri Št.Joštu pomorili 7 slovenskih ljudi. Mater petih otrok so zaklali kot je bilo to v njihovi navadi. Dvoletno punčko so pa sežgali v goreči hiši.
Ne smemo pa pozabit omenit da sedaj sorodniki od teh podivjanih morilskih partizanov dobivajo mastne borčevske penzije !!!
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Osirotelih 5 otrok Franca in Ivane Bradeško iz Kogla pri Št.Joštu. Starša umorjena 01.08.1942 od ruskih hlapcev iz OF.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Jaz sem tega danes jedel, iz Hoferja, zelo dober, redno kupujem, malo prdaš

44882013-12-11-22-33-39.jpg
Tooo
aplauz.gif

pa črna redkev zraven in trdo kuhana jajca za še boljši efekt....
zmaga.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.613
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Osirotelih 5 otrok Franca in Ivane Bradeško iz Kogla pri Št.Joštu. Starša umorjena 01.08.1942 od ruskih hlapcev iz OF.

To sem že pred časom bral, upam da pocrka vsa svojat katera je delala zločine nad klenimi Slovenci.
 
Nazadnje urejeno:

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Osirotelih 5 otrok Franca in Ivane Bradeško iz Kogla pri Št.Joštu. Starša umorjena 01.08.1942 od ruskih hlapcev iz OF.

To sem že pred časom bral, upam da pocrka vsa svojat katera je delala zločine nad klenimi Slovenci.
na trupla so se seveda podpisali, da ne bi kdo mislil, da so jih pobili domobranci zaradi materjalnih koristi ali drugih sporov in zločin prikazali kot partizanski
evil.gif

rolleyes-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik capl pravi:
rolleyes-1.gif
Sem dejal, da z idioti ne debatiram. Zato tvoje prispevke ob branju novih postov kar preskočim. Sam ne vem, s katerim kotom očesa sem zaznal to tvojo trditev. A sem jo in se moram s tabo 1000% strinjat. Preproščina in naivnost komunistekov zares nima niti elementarne meje. V edino uteho vam je, da ste vsak dan bližje smetišču zgodovinskih ponesrečenih eksperimentov.

PS-verjetno zelo dolgo ne bom spet repliciral na kakšen post takšnega absolutnega i-d-i-o-ta. Zato uživaj!
 
1. avg 2015
2
0
1
Ko že govorimo o idiotih in podobno....

da vidimo, kako so naši potomci polpismenih lopovov in morilcev kaj razgledani, bi jih vprašal naslednje:

Kdo je po vašem I.DIOT in kaj predstavlja izraz PATRIOT, ki je nasproten izrazu I.DIOT? Kaj označuje I.DIOT in kaj PATRIOT?

Iz kje izhajata ta dva izraza in koga označujeta?

Kdo po Vašem v naši državi (ali bilokateri državi) zasluži poimenovanje [cenzura] in kdo PATRIOT?

Lepo teoretično razložite, da se boste še sami kaj naučili, in končno dojeli, zakaj ste IDIOTI (no, saj sedaj sem vam pa že vse povedal)

Ko se boste lomili in nalašč preobračali ta dva izraza, vam bom pa potem na koncu sam razložil, kdo ste vi, ki podpirate "internacionalizem". Mislite, da ste PATRIOTI? EEE, narobe!

Vi ste........

=)
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Nemci so dali orožje in uniformo, primitivnim zarukancem pa je zrasel greben dobili ,,sindrom šerifa,, , in so začeli izvajat zahrbtno maščevanje, za vsak zlomljne nos na veselici, za vsako zavrnitev punc, ki so zavrnile bogatega kmeta in raje vzele bajtarja, za vsako njivco, ki je revnejši lastnik ni hotel poceni prodat.........in podobne male zgodbice pritlehnih primitivcev
uf-1.gif

Morili so in se sadistično izživljali nad ljudmi, do katerih so gojili zamere, zverinske umore pa naprtili partizanom
uf-1.gif


Vedno bolj pa sumim, da so med žrtvami gnusnih človeku podbnih stvorov tudi otroci, ne vem zakaj, bojim pa se da je bila zadaj čisto navadna pedofilija, zlorabljene žrtve pa so enostavno pobili in krivili partizane.......
....sumim pa zato, ker se današnji oboževalci izdajalskih zločincev venomer derejo, da so bili pobiti otroci, okostnjaka pa še enega niso našli....
confused-1.gif
....zato mi logika pravi, da otroška trupla so nekje, ampak jih še niso našli, za slučaj da se pa odkrijejo, so pa že vnaprej okrivili partizane....
Res, vedno bolj sumim v to teorijo, saj ste kot mali žlehtni otroci, ko ga foter vpraša ,,kje je mačka?,,.....pa mali odgovori ,,ne vem, nisem je brcnil,,
grims-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
A ti kaj veš, po koliko so karte za tisti rov? dsf noče povedat, koliko služijo na ustaških kosteh..saj ne, da bi šel firbcat, kot hodijo te farške babe..
ne-ne-1.gif
 

LatkaGravas

Pripravnik
26. maj 2015
266
0
16
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Osirotelih 5 otrok Franca in Ivane Bradeško iz Kogla pri Št.Joštu. Starša umorjena 01.08.1942 od ruskih hlapcev iz OF.

To sem že pred časom bral, upam da pocrka vsa svojat katera je delala zločine nad klenimi Slovenci.
na trupla so se seveda podpisali, da ne bi kdo mislil, da so jih pobili domobranci zaradi materjalnih koristi ali drugih sporov in zločin prikazali kot partizanski
evil.gif

rolleyes-1.gif

Imaš popolnoma prav - kaj takega so sposobni storiti samo domobranci. In te pyzde domobranske so tako prefrigane, da so se ustanovili šele septembra 1943 in to samo zato, da jim nihče ne bi mogel očitati žločinov narejenih 13 mesecev prej
bonk.gif


stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

LatkaGravas

Pripravnik
26. maj 2015
266
0
16
Belogardistov v Sloveniji nikoli ni bilo; MVAC je bil ustanovljen 6.8.1942 - ravno zaradi zločinov rdečih klavcev
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Ne najdem več nobenih cen, pa sem daleč nazaj gledal, kot da so zbrisali, Se pa dobro spomnim, da so v ceno prevoza vsilili še kosilo v, ne vem več keri privat gostilni.
Pa so imeli prej vse gor, še cene za knjige...so cviknili zaradi davčne.
hysterical-1.gif

Še pred sodnijo so fehtarili gotovino za avionske karte za BG za ,,raziskovalce,,, ki bodo brskali po arhivih.....
hysterical-1.gif
res so iznajdljivi
lahko pa jih kr tak nakažeš nekaj na račun
tongue-1.gif

2r20r53.png
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Not so obsojeni po takrat veljavnih zakonih.

Kje so spisane obsodbe za vsako konkretno osebo v jamah?
Ne bluzi..kje so obsodbe za vsako osebo, ki so jo zaklali (zažgali, utopili...ipd..) v imenu vere? V Evropi in po širnem svetu..
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
....
Ne bluzi..kje so obsodbe za vsako osebo, ki so jo zaklali (zažgali, utopili...ipd..) v imenu vere? V Evropi in po širnem svetu..

Morije komunističnih klavcev opravičujete, poveličujete in zagovarjate...
Poveličevanja morij v imenu vere ne zagovarja nihče
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Not so obsojeni po takrat veljavnih zakonih.

Kje so spisane obsodbe za vsako konkretno osebo v jamah?
Kje so pa sodbe za zverinsko umorjene zaradi osebnih sovraštev in zamer, zločini pa prevaljeni na partizane, da so lahko kolaboranti opravičili svoj obstoj.
(zdaj ste že toliko tehničnih podrobnosti, ki jih lahko poznajo samo storilci, izblebetali, da ne dvomim več v to)