Kolesarstvo 24

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.148
-1.410
63
V torek bo prva resna gorska etapa. Pa v petek kronometer. Če ne prej, zadnji teden bo brutalen, takrat se bo že vedelo ali je šlo za blef ali je bilo res tako hudo, kot so poročali.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.618
302
83
www.kacnje.eu
Ma blefirali so in še sedaj pravijo, da niso vedeli. Ne me farbat. Vsak dan voziš na nekatere odseke, sigurno veš, kako hitro ti gre, s kakšno močjo poganjaš, kako se počutiš, kako kolege pustiš zadaj. Ne pa, da niso vedeli.
Drugo je, če ga bo kaj zvilo (višina, dolžina, skoki ...). Ampak nakladajo kot so dolgi in široki. Da pa maksimalno taktizirajo in hranijo energijo, smo pa tudi že navajeni. Naj Pogi kar po svoje vozi. Takšnega imamo najrajši. Kot mlad bik. :evil: :evil:
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.321
69
48
Z vinkotom in njegovimi poskodbami so ziher pretiravali. Njegova pripravljenost in resnosti poskodb ne gredo skupaj….
tour bo se zanimiv, glede na to da zadnji teden je ubijalski
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.356
213
63
Danes pričakujem enako. Napad cca 3-5km pred vrhom. Rogla bo hitro odpadel, Remco bo držal še kakšen kilometer, Vingo pa kot klop na zadnjem kolesu. Na vrhu bosta Pogi in Vingo imela lepo prednost slabe minute, nakar Vingo ne bo menjal do cilja. Rogla bo na spustu s 3-4 kolesarji ujel Remcota, potem pa bodo sodelovali do cilja in prišli z zaostankom cca 20-30s.
 
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: tri10let in ferdo

mistique

Guru
16. jun 2009
13.369
1.117
113
Emona / Carnium
Meni ta Vinge ni jasen. Nakladali o resnosti?, ker ni šans da se pripravi s takšnimi poškodbami.
Ker če zdrži Tour, kaj šele zmaga, pol je superhuman.
Mislim, da je predvsem pokazal, da misli resno. Pripravljenost za takšne športnike najbrž pomeni pripravljenost za zmago, ne za pedaliranje z ostalimi. Bo pa vsak dan vse bolj jasno kako je kdo pripravljen....
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.704
1.430
113
Notranjska
Jaz bi rekel da ima tale Visma insiderske podatke o UAE. Lani so samozavestno trdili da bo razlika več minutna že na začetku Toura, letos je Vinko prišel na Tour prav gotovo z informacijami, da lahko zmaga.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.209
5.865
113
blizu močvirne prestolnice
Tadej bo na koncu zmagal razen če bi imel kakšno nesrečo. Letos je fenomenalen, nihče ne more parirati. Res pa je šele prvi teden ampak po tem kar kaže bo težka za druge. Čestitke tudi Primožu.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.580
10.186
113
kod Džej-Zija
Ne znam si predstavljat, da bi Vinge lahko skompenziral vse posledice nesreče. Enostavno ne more imeti toliko vzdržljivosti ob zdravljenju in takem izpadu treninga. Drugo leto bo nazaj, če ne bo kaj nepredvidenega, letos pa ne bi smel imeti resnih šans.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.337
1.076
113
Danes pričakujem enako. Napad cca 3-5km pred vrhom. Rogla bo hitro odpadel, Remco bo držal še kakšen kilometer, Vingo pa kot klop na zadnjem kolesu. Na vrhu bosta Pogi in Vingo imela lepo prednost slabe minute, nakar Vingo ne bo menjal do cilja. Rogla bo na spustu s 3-4 kolesarji ujel Remcota, potem pa bodo sodelovali do cilja in prišli z zaostankom cca 20-30s.

ni slabo.... dobro ti to gre
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.597
1.398
113
Iskajoč brata
Uff kakšna etapa... pogled zvečer...
Tudi sam sem pričakoval ravno to... vlak UAE (kako noro močna ekipa) vsi pomočniki so ostalih ekip so odpadli, Pogačar z dvema, ki sta navijala tempo...
Spust pa na glavo, pomoje ga je še Mohorič pohvalil :) Presenečen na Remco in spuščanjem.... nisem vedel da je tuk slab v spustu....
Danes šprinterji, mogoče pobeg.... jutri šprint...
Petek pa pričakujem zmaga Remca
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.597
1.398
113
Iskajoč brata
Primož se je super držal, realno, konkurenčen ostalim dvema.... Tadej je močan nad vsemi.
Je šele začetek, zato ne bom kar napovedal... mi je všeč odnos Primoža, pozitiven, realen... Upam da dobi favorite na slab dan in dobi etapo... tudi če bo prekratek za skupno... lahko pa se vse še obrne.... vroč dan, slabe noge..... (o padcih in boleznih ne želim sploh govoriti)

Dajmo naši kolesarji :cheer: :cheer:
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.321
69
48
Se strinjam. Svala cast UAE za taktikoin seveda našnadzemeljski Tadej. Hvastja jelepo komentiral za Primoža, da je dokazal kdo je kapetan v Bora. In je tudiv telo dobri kondiciji, glede na to, da je sam ostal s favoriti. Ni se konecin upajmo, da bo napeto do konca in seveda, da zmaga naš
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in novaa

krko

Guru
5. sep 2010
2.525
1.177
113
Res je šlo na centimetre :eek:

Zajeta slika.PNG
 
  • Wow
Reactions: aljoman in mr_