Kolesarstvo 24

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.359
5.917
113
blizu močvirne prestolnice
Dve minuti je bil Tadej hitrejši kot svoj čas najhitrejši kot so Ulrich, Armstrong in Indurian. Razen zadnjega sta bila prva obtožena jemanja nedovoljenih poživil. Se pravi so bili na poživilih slabši kot danes Tadej ki je čist tako kot vsi v kolesarstvu
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.122
9.210
113
Dve minuti je bil Tadej hitrejši kot svoj čas najhitrejši kot so Ulrich, Armstrong in Indurian. Razen zadnjega sta bila prva obtožena jemanja nedovoljenih poživil. Se pravi so bili na poživilih slabši kot danes Tadej ki je čist tako kot vsi v kolesarstvu
Dej si nared uslugo, pa pejt na Vršič najprej z Alu klado od Armstronga, Pantanija, pol pa s sodobnim cestnim kolesom in poročaj kako bo s tvojimi časi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.339
76
48
Ja pa Pogi iz leta v leto napreduje in se vidi, da rojen superman,
Ostali pikanci iz preteklosti pa so kar naenkrat vozili kot raketa….
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.758
1.466
113
Notranjska
Dve minuti je bil Tadej hitrejši kot svoj čas najhitrejši kot so Ulrich, Armstrong in Indurian. Razen zadnjega sta bila prva obtožena jemanja nedovoljenih poživil. Se pravi so bili na poživilih slabši kot danes Tadej ki je čist tako kot vsi v kolesarstvu
Moraš povedati še podatek da je bilo 13 kolesarjev hitrejših od Armstronga. Vsi na dopu?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.422
1.002
113
Če je Jonas zadnjič dobil nekaj upanja, mu ga je včeraj Tadej precej vzel :fredi:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.897
3.739
113
Ja pa Pogi iz leta v leto napreduje in se vidi, da rojen superman,
Ostali pikanci iz preteklosti pa so kar naenkrat vozili kot raketa….
Šur, samo pod jezik so dal in že je letel. Samo ne vem zakaj našim nihče ni tega povedal, da smo bili srečni že če je kdo sploh štartal tour.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.359
5.917
113
blizu močvirne prestolnice
Ta s cipsom je huda… totalno nespostovanje
Jaz ne vidim toliko o spoštovanju ali nespoštovanju. Bolj le boli,ker delajo tako s hrano. Drgač pa je bil pijan kot čep ampak to mu še vedno ne daje pravice da se tako obnaša. Saj kolesarji so navajeni je pa res da je iz leta v leto naprej vse slabše. Ali slikajo ali jih polivajo ali se nastavljajo no sedaj pa se hrana.