Kolesarstvo 2021

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
A ni tukajšnji strokovnjak za vse, trdil da je odpisan in je konec z njim?
Rogla je pa tole odlično odpeljal. Že v takole kratki etapi je pridelal lepo prednost pred Carapazom in Bernalom, ki bosta verjetno najbolj nevarna. Na njuno srečo tokrat ni bilo bonifikacijskih sekund, ker potem bi bilo pa že kar malo prehudo: po 7km slaba minuta zaostanka...
Jaz sem tudi najboljsi v kuhanju dokler bine volčič ne pride :evil:
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Packarije, ki jo je naredil Pogačarju, pač ne bo pozabil. Dejstvo.
Čez dva dni pa svež za zlato.
1629007913685.png
 
  • Haha
Reactions: mr_

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Ne rabim slik nad posteljo in wcjem, da bi razumel šport o katerem tukaj teče debata. Ti ga več kot očitno ne poznaš. Na to je letel moj komentar: ni ti nerodno komentirati zadeve o kateri nimaš pojma.
Jaz ti svetujem, da raje samo bereš debato tukaj in se morda kaj naučiš. Glede na to, da se velikokrat oglasiš tukaj, te zadeve več kot očitno precej zanimajo. Verjemi, se boš precej naučil o globini tega športa in raznih taktikah.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ne rabim slik nad posteljo in wcjem, da bi razumel šport o katerem tukaj teče debata. Ti ga več kot očitno ne poznaš. Na to je letel moj komentar: ni ti nerodno komentirati zadeve o kateri nimaš pojma.
Jaz ti svetujem, da raje samo bereš debato tukaj in se morda kaj naučiš. Glede na to, da se velikokrat oglasiš tukaj, te zadeve več kot očitno precej zanimajo. Verjemi, se boš precej naučil o globini tega športa in raznih taktikah.
globina v tem športu se meri z globino igle
za pecikel gonit pa res ne potrebuješ ddra...
 
  • Haha
Reactions: mr_ in krko

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
165
63
In Polanc 11.

Je pa malo žalostno, da ob uspehih naših kolesarjev, ki jih dosegajo zadnje čase, nimamo prenosa npr. na TV SLO 2 (ki precej dobro izpeljejo prenos TDF). Še dobro, da imamo Eurosport. :)

Se že par let trudijo, da bi kupili prenos vuelte...pa ni variante.
ES noče prodat!
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Glede na to, kdaj so pomočniki že odpadli, je verjetno šlo za taktično varčevanje z energijo. Skoraj nemogoče, da bi bilo drugače. Upam, da se ne motim.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
To, da so “spustili” rdečo majico je nekako logično. Pikčasto braniti nima smisla, saj bi s tem pač en drugi iz TJV vzel rdečo.
Ampak vseeno Roglo pustiti tako samega je, če ne neodgovorno, pa vsaj čudno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
carapaz odpadel, sem mislil da bo dlje časa blizu.
landa tudi že skoraj odpadel pa se je vrnil (vsaj kolikor sem slišal komentatorja)
movistar spet 1a taktika - superman hotel zapreti luknjo do masa :valjamse:
bernal se zelo dobro skriva in je očitno tudi v formi
carthy očitno ne bo tako visoko letos kot lani
aru po več letih spet nekaj daje od sebe gre pa drug let v penzijo :bonk:
roglič dobro, brez težav

in pa seveda čestitke zmagovalcu, vedno lepo vidt manjšo, manj znano ekipo dobit kakšno etapo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Klanec je včeraj veliko pokazal....
Ponovno ima Roglič slabo podporo. Upam da govorim prezgodaj in da se bo ekipa izkazala. Že v drugi etapi so bili na sredini skupine in se komaj izognil padcu, včeraj ostal sam na začetku klancu. Upam da so tempirali formo za drugi teden.
Malo se je pokazalo kdo bo vodil Inos.

Drugače pa, dajmo Primož