Klasično sobno kolo ali Spinner

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Jaz sem novembra kupil pametni trenažer, pa mi je top v kombinaciji z Zwift/RGT/Golden Cheetah. Dumb sicer nisem probal ampak zame ne bi bil ok, bi bilo preveč monotono.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Kaj za pozimi....

Najprej sem pomislil na kakega spinnerja..... sedaj pa študiram, da bi sedaj "starega" gorskega dal na trenažerja....

Kajstvem za 6-8ur na teden.

Poglej priponko 47574


Poglej priponko 47575
Tega Tacx imam dobri dve leti in je odlična zadeva. Sedenje na lastnem biciklu je nekaj čisto drugega kot na generičnem sobnem kolesu. Magnet je nastavljiv v dovolj širokem rangu za vse režime, vzdrževanja ni, ob koncu zimske sezone pa trenažer zavzame minimalno prostora. Rabiš edino še gladko gumo, najbolje namensko modre barve od Tacx.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Jaz sem novembra kupil pametni trenažer, pa mi je top v kombinaciji z Zwift/RGT/Golden Cheetah. Dumb sicer nisem probal ampak zame ne bi bil ok, bi bilo preveč monotono.
no saj mogoče ko bom kakšnega pametnega probal bo drugače
razni zwifti mi že sedaj ne pašejo in dvomim da mi bodo takrat, mam raje trainerroad pa kak podcast če je easy ali pa muzko če je kaj težjega
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Hvala za predloge.... mislim, da bom tega Tacx dal visoko na seznam.

Prišparaš na prostoru, pol cenejši je kot kak spinner, po reviewih je dober za ceno. Ne rabim pa kake profesionalne zadeve, gre se za malo kardio čez zimo in da malo prešvicaš 3x na teden.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
no saj mogoče ko bom kakšnega pametnega probal bo drugače
razni zwifti mi že sedaj ne pašejo in dvomim da mi bodo takrat, mam raje trainerroad pa kak podcast če je easy ali pa muzko če je kaj težjega
Absolutno drzi, vsakemu svoje. Jaz ko Zwiftam, vedno zraven se kaj drugega gledam. Vcasih "teren", drugic pa trening.