Klasično sobno kolo ali Spinner

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Trenazer pa dve gumi s feltnami za obicajno kolo zudi ne bo ravno poceni Tudi Meni to skoraj bolj diši, ceprav "blatnega" kolesa ne mislim v dnevno vlačiti, tv pa ne v garazo.
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Sej zato pa pravim.

Npr.
Ultra Hardcore kolesar: nema zime za bicikel, zimske priprave na Kanarcih, če nema para Istra
Hardcore kolesar: novembra ščisti bicikel, ga postavi na trenažer in do konca marca goni
Core kolesar: gre na spinning parkrat tedensko
Wannabe kolesar: nabavi obešalnik in nabiralec prahu
Da se ne bo kdo. vpiknil v poimenovanje. Govorim pač o tem, kako zgleda biciklistična scena. Med pajkičarji, da se ne boste traktoristi vznemirjali.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Kdo so pa traktoristi?
Mislim da ima moja zeljo malo se predihat tudi v zimskem casu, ko nekako tezje najdes cas za zunanje kolesarjenje (kar je zankrat edina rekreacija)
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Hvala jtfc
cool-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Hahaha, hvala. Kaj naj recem, oboje sem ampak nisem noben "profi", samo rit me zuli v kavbojkah ce sem dlje na kolesu. Do soseda se pa tudi v kavbojkah pride.
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Jftc ni najdu boljše slike za drugi primer. Važen je bicikel, ne pa oblačila. MTB=traktor
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
Očitno spadaš med ta druge, ker te zebe pozimi.
evil.gif


Pa ni važno, če imaš trekinga.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Pozimi pa mraz. A daj nehi., se snega ni, kaj sele mraz.... Ce sem posten se mu pod nulo res ne brca zunaj. Ampak to ni pogosto. (sem pa v kavbojkah skoraj vsak dan na kolesu do vrtca
evil.gif
)
Sicer pa jaz ne rabim tega. Moja fantazira o sobni rekreaciji. Je pa res da sama noce iti ven na kolo, v dvoje nama pa ne znese zaradi varstva. In potem...
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Kolo smo izbili iz glave, sedaj smo na orbitreku. Že tako smo preveč na riti.
Sosednja tema.
torej obvezno megnet (tist jermen na topshop orbitreku mi ne deluje ravno dolgotrajno), pa tudi topshop ni ravno najtižšji.

kettler, reebok kaj tretjega, seveda z bolhe.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
To se ne sekiraj preveč, ker bo itak končala naprava kot obešalnik, preden se bo iztekla življenska doba.

Fino pa pač je, pri magnetu, da lahko elektronika krmili obremenitev in se ne rabiš med gonjenjem stegovat ter sukat gumb za jakost.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Realnost je pač takšna, tudi jaz sem začel s sobnim kolesom/orbitrekom, potem pa pač videl da je to bolj kot ne smešno in prešel na bolj resne zadeve.

Važno je da človek začne nekje in ne odneha.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Te eliptiki za osebno uporabo so vsi več ali manj zanič, še Kettlerji, ki so dragi, imaš na nemških straneh dosti slabih mnenj, večina se jih maje in začne škripati. Edini kvalitetni so tisti, ki jih imajo v fitnesih za profesionalno uporabo, ampak so ranga tam par tisoč evrov in navzgor. Plus redno vzdrževanje. Tako da je dosti ceneje nabaviti karto za fitnes.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Vedno bolj mi disi hoferjev. Saj poleti bova na pravem kolesu, pozimi bomo pa upam da tega uporabljali. Me pa pri pokrcenih nogah zacnejo boleti noge za popizdit. Danes sem bil dobro uro na pravem kolesu (po dolgem casu) pa me niso tako bolele kot tam 10minut. Se vidi da so drugi gibi....
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
Kaj za pozimi....

Najprej sem pomislil na kakega spinnerja..... sedaj pa študiram, da bi sedaj "starega" gorskega dal na trenažerja....

Kajstvem za 6-8ur na teden.

SX200.PNG



flow.JPG
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
bi reku da je 6-8ur na tedn kr lepa količina gonjenja.

osebno sem si lani kupu dumb trenažer ter rezervno specialko oz specialko za slabo vreme ter ko je "glavna" na servisu ali karkoli... letos pa še gruntam ali prodam tega dumba pa kupim smarta ali dodam valje da je več raznolikosti. ne vem še...

sicer je spinner najbrž ful dober ker je res specializiran samo za notr ampak mene ne pritegne. saj vemo tisto šalo da je po prvem tednu sobno kolo le še nadomestek obešalnika? :)
sam boš najbolj vedu zase, js sm napisu kako sem pri sebi naredil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc