Kje imate bančni račun in zakaj?

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
sem dobil pri nkbm še dodatno pojasnilo, da je problematično tudi da na njihov račun ne dobivam mesečnega dohodka (sp, n26) lahko pa odprem pri njih še poslovni račun za 7e/m polek paket komplet ki ga imam in je 4,99e/m :D
 

sssss

Pripravnik
5. maj 2010
210
9
18
Pozna kdo kakšen račun pri slovenski banki, ki je popolnoma brezplačen. Brez stroškov odprtja, zaprtja in vodenja. Mora biti omogočeno nakazilo iz drugega računa in mora biti omogočeno poslovanje nekomitentov. Kar sem gledal, je nekaj takšnih, vendar je treba položiti denar na okencu ali pa je namenjen mladoletnim ter študentom.
 

vprasanje1

Pripravnik
18. jul 2020
128
9
18
Pozna kdo kakšen račun pri slovenski banki, ki je popolnoma brezplačen. Brez stroškov odprtja, zaprtja in vodenja. Mora biti omogočeno nakazilo iz drugega računa in mora biti omogočeno poslovanje nekomitentov. Kar sem gledal, je nekaj takšnih, vendar je treba položiti denar na okencu ali pa je namenjen mladoletnim ter študentom.
Verjetno ne obstaja za odrasle neštudente, imaš pa Vivid ali Nuri, kjer ti še dajo nekaj denarja, da odpreš račun.

Kako misliš treba položiti denar na okencu? A je to sploh transakcijski račun ali je samo varčevalni?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.210
113
Mora biti omogočeno nakazilo iz drugega računa in mora biti omogočeno poslovanje nekomitentov.
Kaj si mislil z "omogočeno poslovanje nekomitentov"?

Sberbank ima trenutno akcijo za 24 mesecev:

NLB ima paket digitalni:

Primerjavo med bankami pa imaš na:
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.015
115
63
okolica mesta
Ravo danes preveril in je že dve leti na tržišču. To je račun dokler se ukrepi ne sprostijo potem pa se avtomatsko spremeni v osnovnega. Odpre se ga lahko samo preko video klica zato tako ime. Malo zavajujoče ampak ok :)