Katere knjige ste prebrali pred kratkim

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
Stanis³aw Lem - Zvezdni dnevniki Ijona Tihega

Neverjetno kako je ta tip zadel človeško družbo. Pričakoval sem orto ZF, tako sem pa še bolj navdušen.

Za malo bolj klasičen ZF pa vzami še od istega avtorja Nepremagljiva ...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Ken Follet:, Igla.

O vohunstvu med WW2.

Zdaj berem Bomba od istega avtorja, a mi zaenkrat ni tako všeč kot prva.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik SmirastoNastrikanPulover pravi:
Jaz sem v redu - ti si v redu, Thomas A. Harris

Odgovori na marsikatero vprasanje, in ti se malce odpre svet medsebojnih odnosov.

Si bral(a) original ali verzijo iz 2004? Bralci komentirajo, da je že malce "outdated", ker je bila napisana v 60. letih. Original ali slovenski prevod?
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Trenutno berem serijo knjig o Dexterju, prebrala sem že DARKLY DREAMING DEXTER in DEARLY DEVOTED DEXTER, zdaj berem DEXTER IN THE DARK. Vsi Dexterjevi ljubitelji bi znali uživati v njih, so pa knjige drugačne kot serija, tako da je še dvojni užitek, ko ne veš, kaj de bo zgodilo.
 

Dante

Pripravnik
3. sep 2007
544
0
16
Alice Miller: Upor telesa
Susan Forward: Strupeni starši

za vse tiste, ki še niso odkrili vzroka svojih težav
 

mayk

Pripravnik
7. nov 2007
261
0
16
44
Neil Strauss - The game (zgodba o skritem drustvu pick up artistov in kako so osvajali zenske)
Ben Mezrich - Accidental Billionaire (fenomen Facebooka, zacetek vsega)
Kim Collins - Good to great (management knjiga)
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Citat:
Uporabnik mayk pravi:
Neil Strauss - The game (zgodba o skritem drustvu pick up artistov in kako so osvajali zenske)

Samo 3 audio Cd-ji
shocked-1.gif
 

Fe3

Thinc
13. avg 2007
1.054
16
38
55
Vzhodna Gorenjska
Naomi Klein: Doktrina šoka
Pred kratkim kupil v enem šparu in pravkar prebral.
Najbolj grozna knjiga kar sem jih.
Ob opisovanju kaj počnejo po svetu te ameriške neoliberalistične barabe, se človeku obrača želodec.
Hitler, Stalin, Mao in podobni so za te tipe navadni vajenci.
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Prebrala MESTO MASK - zanimiva knjiga, sploh za tiste ki imajo radi malo domišljije.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Trenutno berem serijo knjig o Dexterju, prebrala sem že DARKLY DREAMING DEXTER in DEARLY DEVOTED DEXTER, zdaj berem DEXTER IN THE DARK. Vsi Dexterjevi ljubitelji bi znali uživati v njih, so pa knjige drugačne kot serija, tako da je še dvojni užitek, ko ne veš, kaj de bo zgodilo.

Katera je prva knjiga po vrsti? Se jih dobi v knjižnicah?

Hvala za idejo.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Prva knjiga je Darkly dreaming Dexter, za to sem sem ziher, da je tudi prevedena v slovenščino (Dexterjeve temačne sanje), prevod imajo tudi v knjižnici. Sicer pa preveri na Cobissu. V septembru pa je izšla še peta knjiga Dexter is Delicious, ki jo sedaj prebiram. Jaz imam vse angleške knjige v pdf, če rabiš, ti lahko pošljem.