Kaspersky IS - zaupanje?

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.126
492
83
kranj
alora, bodimo malo bolj ekzaktni prosim :)
sem šel gledat nastavitve in so vsaj tiste, ki sem jih sam izklopil, še vedno na off. imam pa kis.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.044
9.150
113
EU
Kaspersky ima to možnost uporabe virtualne tipkovnice pri pisanju gesel. To mi je predlagal, kot bolj varni način, ko sem hotel vpisati geslo v KLIK. Sem zavrnil in v nastavitvah onemogočil virtualno tipkovnico.
Sedaj zanimivo vprašane okrog Kasperskega, če ima kaj vpliva na težave opisane v zgornjem linku?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.623
717
113
toti Maribor
Verjemi mi, da je kljub negativni propagandi zahodnega sveta Kaspersky še vedno zelo varen. Za povezovanje v banko jaz uporabljam izključno Kaspersky Safe Money. Če pa slučajno iz kakršnega koli razloga nisi v domačem omrežju, pa uporabiš še Kaspersky Secure Connection.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.235
5.523
113
Ksz..... :)

 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.069
2.500
113
Poslušal ta podcast


in da konkretno misliti.
Upam, da ga kakšen alterjevec, ki se bolj spozna na te zadeve posluša in pokomentira.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.623
717
113
toti Maribor
Ksz..... :)

To je ista fora, kot Huawei. Pač tako se rešiš enostavno konkurence. Jaz Kasperskemu še vedno zaupam.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.340
1.090
113
Emona / Carnium
Poslušal ta podcast


in da konkretno misliti.
Upam, da ga kakšen alterjevec, ki se bolj spozna na te zadeve posluša in pokomentira.
Sklepam, da tega še nisi prebral. Priporočam...

1719131641992.png

 
  • Všeč mi je
Reactions: mr_

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.126
492
83
kranj
nikoli ne veš, če je vse res, kar trdijo jenkiji (dokaza itak ne bo, kot ne v vseh njihovih trditvah glede wmd v zalivski vojni...). jaz ga imam še vedno, ravno prejšnji mesec vzel za novi dve leti tis. če pa že putin res spremlja, kaj jest tle dol vlečem...pa naj izvoli :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: kwa1 in zakon

LarryClay

Majstr
10. feb 2023
985
1.006
93
Sankcije in prepovedi so pač sankcije in prepovedi.
Isto, kot je tekom 1980ih Iskra Delta preprodala ameriške sisteme Kitajski policiji. Potem pa začutila, kaj pomenijo ameriške sankcije in prepovedi ter šla na hitro cugrund.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.985
1.272
113
Ne vem kaj si naj o vsem tem mislim ampak gre nekako takole:

Večkrat doživim da mi na računalniku delujejo čudne spletne strani neki neznani YT videji. Pa me sploh v bližini ni.
Včasih najdem nameščene kakšne čudne iskalnike in programe.

Raznorazni pregledi z različnimi programi tu pa tam najdejo kakšnega neznanega trojanca in drugo nesnago.
In potem je za nekaj časa mir. Nato se zadeva ponovi. In tako se vrtim v krogu.


Žal nimam znanja da bi ugotovil kdo to dela ali kaj točno se dogaja. Predvidevam da bi moral uporabljat tisti "wireguard" samo presega moje znanje.

Rezultat je da če si povezan v internet se takšne stvari pač dogajajo. Druga opcija je da računalnik zakleneš v trezor.

In ja testiral sem različne antivirusne programe in zadeva se vedno ponavlja - na različna časovna obdobja.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.985
1.272
113
Samo ti uporabljaš pc ?
Meni se to ne dogaja.
Glede na to da se miška včasih sama premika. Dvomim da sem sam.

Se pa to pospešeno dogaja odkar sem prijavil mučenje in poizkus umora iz diskriminacije avstrijske vlade/policije.

Predvidevam da avstrijska rasistična golazen hoče priti do dokazov proti njim in jih uničiti.

Samo jih nimam na tem...
 

dTi

Fizikalc
5. avg 2007
332
28
28
Glede na to da se miška včasih sama premika. Dvomim da sem sam.

Se pa to pospešeno dogaja odkar sem prijavil mučenje in poizkus umora iz diskriminacije avstrijske vlade/policije.

Predvidevam da avstrijska rasistična golazen hoče priti do dokazov proti njim in jih uničiti.

Samo jih nimam na tem...

Saša Petek, si to ti?
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.126
492
83
kranj
format c:
najboljš, kar lahko storiš, da ne boš večno živel v domnevi, da/če ti nekdo "šari" po peceju...