karte za igota

dzipo

Pripravnik
3. sep 2007
48
0
6
nekje sem zasledil da skopiras iz verzije 5400 data.zip/ui_igo8/240x400 v verzijo 57021 pa naj bi delalo
 

AndrejSk

Pripravnik
10. avg 2007
82
0
6
DELA
smile-1.gif


Hvala ti....
 

aNtRx

Zelenc'
3. feb 2008
17
0
1
Jst bi tudi potreboval kakšne nasvet, kje bi se dalo dobit karte po neuradni poti:p a delajo 3d teren tud na dlančnikih? hvala in lp!
 

AndrejSk

Pripravnik
10. avg 2007
82
0
6
Jaz imam na Omniji naložen iGo 8.3.2 in nek cca. 32 mb velik data.zip file, ki naj bi bil prilagojen za Omnijo...
In mapo Slovenije, ki je naložena na novih Navteqih in mi zadeva dela odlično...
 

Basko

Pripravnik
14. apr 2008
260
0
16
A maš mogoče link do teh zadev;iGO8.3.2+data.zip +karto Slovenije.Pa če maš slučajno tud link do ostalih Navteqovih map.
Hvala.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Mee to. please
Sem naredil gor to verzijo(mislim da je prava),ter dal unistall prejšnje verzije.Samo mi sedaj ta noče zalaufat
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
gonilnik : glede na tvoj podnaziv ( gps navigator ) se prosim vzdrži fehtanja na javnem delu foruma! Vedno bolj se mi dozdeva, da si ne zaslužiš tega naziva! Saj očitno nič neveš narediti sam!
Daj potrudi se, in prečekiraj tuje foruma in se nekaj nauči SAM!!
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
gonilnik : glede na tvoj podnaziv ( gps navigator ) se prosim vzdrži fehtanja na javnem delu foruma! Vedno bolj se mi dozdeva, da si ne zaslužiš tega naziva! Saj očitno nič neveš narediti sam!
Daj potrudi se, in prečekiraj tuje foruma in se nekaj nauči SAM!!
V bistvu sem tudi jaz šele zdaj opazil kakšno titulo imam
redface-1.gif
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Mamomu odstrani podnaziv.V bistvu sem prosil samo za navodilo kaj narediti,saj mi ni sprelaufalo.Tuji forumi mi grejo bolj teeško,ker ne vem angleško.Ah ja,do tega data zipa pa je link tukaj gori,par postov više.
Apachi Igo8 mi sedaj laufa,samo mi na strani manjka malenkost slike.Če pa dam v landscape(vsaj mislim da je to) mode pa je slika cla desno je edino malce praznega črnega prostora.Je pri tebi isto?
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Shando pravi:
Ali obstajajo za iGO verzijo 8.3.x kakšne mape za afriške države?
Misliš mape s prometnimi znaki? A v Afriki to tudi obstaja?
confused-1.gif

Sicer delajo stare mape za verzijo 8.x, ...
Za verzijo igo 2006 vem, da od eksotičnih držav obstajajo (niso vse iz Afrike
tongue-1.gif
) Mozambique, Botswana, JAR, Izrael, Lesotho, Mexico, Reunion island, Namibia, Swaziland, Singapore, Zimbabwe... to sem na hitro preletel seznam map, ki jih imam.. sigurno obstaja še kaj drugega...

vendar pozor - po kar nekaj državah v Afriki je PREPOVEDANA uporaba GPS naprav za navigiranje. Če jo želiš uporabljati, potrebuješ pisno dovoljenje njihovih varnostnih služb. Velja (še posebej strogo) tudi za Egipt! Apple je celo moral predelati firmware iPhone-a, da ko si v kateri od teh držav, ne moreš odpreti aplikacij za GPS ipd.
shocked-1.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Zadnjo mapo s softwarjem vred dobiš če kupiš napravo, ki ima to že vse nameščeno.

Priporočam pa Navgear 43-GT 3D. Dobiš iGO8 in celotno Evropo z licenco vred. Ali pa kakšen HP Travel Companion. Odlična zadeva z ultra dobrim zaslonom in dual-core procesorjem.

Pa ne pričakuj, da boš dobil mapo kar tako, sploh pa če si se danes registriral in je tvoj edini post ta, kjer bi rad dobil piratske zadeve... no go, Jose!
 

airj

Pripravnik
29. sep 2008
450
0
16
KSZ: tudi jaz bi prosil, če ima kdo tole novo mapo Slovenije za IGO 8 ? Naj me kontaktira na PM. Hvala!
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Citat:
Uporabnik Shando pravi:
Ali obstajajo za iGO verzijo 8.3.x kakšne mape za afriške države?
Misliš mape s prometnimi znaki? A v Afriki to tudi obstaja?
confused-1.gif
Kaj pa vem? Menda imajo vsaj kakšne kamne v vrsti po puščavi da vidiš kje naj bi bila cesta
smile-1.gif