karte za igota

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Res je, vendar kot že rečeno je Monolitova 2009.09 trenutno najboljša karta saj je "domačega porekla" in ta ima res dobro pokritost, najboljšo do danes. Edina slabost je mogoče malo slabše vodenje, kot jo imajo karte TA.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Monolitova ima dobro pokritost, samo sem pa tja mal zašepa z vodenjem. Tele Atlas ima pa vodenje uredu pa pokritosti ni povsod. Drugače pa je izgled povsod enak, ker ni odvisna vizualnost od map se mi zdi.
 

SynTax64

Pripravnik
6. jan 2009
74
0
6
Citat:
Uporabnik dejan001 pravi:
mi lahko nekdo na kratko pove kakšna je razlika med sledečimi kartami:
Slovenia8.3Monolit_2009.09_091105.fbl 24.13 MB
Slovenia8.3NTQ_2009.Q2_090928.fbl 8.19 MB
Slovenia8.3TA_2009.09_091026.fbl

Glede na različno velikost sklepam, da je razlika v pokritosti?! Vizualiteta prikaznosti karte je pri vseh enaka?

Po prebranem naj bi bile to najnovejše karte za SLO...drži?

Hvala.

Tako kot si že sam ugotovil razlika je v sami pokritosti ampak imajo naštete karte minimalna odstopanja. Razlika v velikosti kart je predsem zaradi POI tock ter nekaterih dodatnih vizualnih bonbončkov, razlike v vodenju,...
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
http://www.navon.si/Map-Updates.html
ali
http://www.navngo.com/
Sprejel si pravila foruma in eno od važnih pravil je da se ne sprašuje za piratske stvari po forumu, kakor je tudi prepovedano postavljanje linkov do takšnih vsebin. Obstajajo drugi načini in drugi forumi ki takšne stvari dovoljujejo. Najboljše je vprašat strica google.com ki ima največ pravilnih odgovorov. Tukaj se izmenjujejo izkušnje, rešujejo težave okrog naprav in softvera za te naprave.
Še enkrat preberi pravila foruma in se ga drži.
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.175
5.307
113
Koliko je meni brano, se mi zdi da kolega ni nikjer omenil ali naj dobi originalne ali piratske karte. Vprašal je samo kje.

Ali bom kršil pravila če omenim da se v strička googla vpiše ime države in končnica fbl?