kamp ob jadranski magistrali

laaaz

Pripravnik
24. nov 2008
51
0
6
MB
Ze 8 let po 3 tedne v Straško , Novalja na Pagu. Zadnjih 5 let vedno med top 3 na jadranu, seveda posledicno tudi cena visja , vendar vredno.
http://www.kampstrasko.com/
Vse cisto, urejeno, obilo zabave, brezplacen wifi po celem kampu, del kampa namenjen tudi fkk.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
je bil kdo v kakem kampu ob jadranski magistrali in kakšen izkušnje?

Kamp Kozarica Pakoštani, renome.. ob cesti jasno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

In zakaj meni repliciraš?

Je pač uporabnik podal svojo izkušnjo, včasih se je bolje kakšen km več zapeljati, kot pa da si s podganami na wcju.
Jaz sem se enkrat zapeljal na Krk v kamp, ko sem kruzal po obali, ker tam od Senja gor ni bilo nič pametnega.

Še enega lahko priporočam, le par km od magistralke in sicer

Prapratno-Pelješac.

Mir, senca, urejeno...

Sicer pa vsi kampi
http://www.avtokampi.si/
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.379
171
63
Solaris Šibenik.

Tudi čiszo ob Magistrali in dober.

Drugače pa imaš v grobem kampe na Jadranski magistrali, govorim od Zadra naprej (prej je bolj bogo), na vsakih nekaj kilometrov. Če ti en ni všeč, se pa do naslednjega zapelješ.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
konkretno zbiram ideje od ljudi z izkušnjami nisem zakompliciran drugače.
Do zdaj mi je blo vse zanimivo posebej pa od šnecerja
 

MiranR

Pripravnik
3. sep 2007
225
4
18
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik vaginko pravi: je bil kdo v kakem kampu ob jadranski magistrali in kakšen izkušnje?

Bil, v kampu Rača (2 km južno od mesteca Sveti Juraj). Jadranska magistrala gre dobesedno preko kampa :). Je namreč podhod (podvoz) med obalo in plažo in restavracijo ter kamp prostorom. Izkušnje v glavnem prav dobre. Sanitarije in tuši OK, kamp prostor velik in obkrožen z Velebitom.

Kamp je znan po tem, da je postavljen na mestu, kjer se je začelo potapljanje na Jadranu.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Kamp Adriatic pri Primoštenu. Super kamp, ne najcenejši. Daleč najboljša izkušnja v njem pa je s šotorom, ker imajo najboljše parcele za šotore.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik MiranR pravi:
Citat:
Uporabnik vaginko pravi: je bil kdo v kakem kampu ob jadranski magistrali in kakšen izkušnje?

Bil, v kampu Rača (2 km južno od mesteca Sveti Juraj). Jadranska magistrala gre dobesedno preko kampa :). Je namreč podhod (podvoz) med obalo in plažo in restavracijo ter kamp prostorom. Izkušnje v glavnem prav dobre. Sanitarije in tuši OK, kamp prostor velik in obkrožen z Velebitom.

Kamp je znan po tem, da je postavljen na mestu, kjer se je začelo potapljanje na Jadranu.

zelo neugoden kamp zaradi vetra, bil lani v njem 2 dneva
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Bil točno tam. Zakon. Parcela dobesedno na plaži, v senci pod borovci.
zmaga.gif

2047615-292746_10151437053529619_881991129_n.jpg
 

Priponke

  • 2047615-292746_10151437053529619_881991129_n.jpg
    2047615-292746_10151437053529619_881991129_n.jpg
    36,4 KB · Ogledi: 598

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.406
2.161
113
Citat:
Uporabnik KStoner pravi:
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
dosti odvisno od tega kaj iščeš, mir,zabavo si sam itd...

če hočeš mir je tale ok, samo tudi drag


http://www.oaza-mira.hr/

kar dosti kampiram ampak tako dragega kampa nisem še nikjer videl

Kamp je pa ko vojaško oporišče, vse naokol zaprto. Enkrat sem bil na dopustu v Dragah in smo hoteli iti pogledat v kamp, ni šans da bi nas spustili noter, ker nismo gosti kampa.
Kako kurca naj bom gost, če me ne spustiš pogledat kako izgleda, da se odločim..
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Nisi povedal, kaj iščeš? Mir? Žur? Poceni? (ali karkoli...)


Meni recimo je Straško nesmiselno drag in za to ceno grem raje v apartma. Načeloma sam gledam cenejše kampe, ki so vseeno na nekem nivoju urejenosti, ker ne rabi bit zdej hotel s 4**** ampak, da so od konca juge kaj mignili...

Če greš điro po magistrali in ti ni problem narest ovinka (20km gledano čez most) na pag, lani sem bil 10 dni v kampu Porat. Relativno miren, lunapark čez cesto do 22-23h, po tem je ok. Plaže je na dosegu 5minut peš precej, od peščene (takoj pod kampom) do prodnate (nekajsto metrov stran). Če se malo sprehodiš čez mesto, prideš tudi do urejenega FKK, ki je na koncu zaliva.

Pred dvemi leti smo šli turo malo južneje in sicer:

Dalmacija - Zaostrog
simpatičen kamp ob promenadi, lepo za sprehajat zvečer. Do plaže ga loči cestica, ki je zelo obljudena, torej, ko greš iz kampa je kar malo prerivanja da prideš do vode. Je pa direktno ob dolgi (zelo obljudeni) prodnati plaži, tako da mi smo puščali brisače kar pri šotoru. Največji minus je morje, ki ima polno podvodnih izvirov sveže vode, ergo, je mrzlo za popiz***. Žal.

Male Čiste
zelo majhen kamp, sredi "ničesar", nimaš it peš nikamor. Z lastno plažo (prodnato), super morje, zelo lepo za oddih! Kakor smo nekako opazili to privatnost kampa izkoristi precej družin s prizadetimi otroci, ker roko na srce, res imajo mir. Kruh se naroči "gazdi" en dan v naprej in ga zjutraj pripeljejo, za sadje redno hodi kombi-stojnica. Minus je, da so (vsaj takrat) imeli problem z elektriko (nizka napetost), ker da so na koncu daljnovoda in se je v zadnjih desetih letih preveč folka priklopilo gor. Priporočam ali kuhanje na plin ali pa da znaš skuhat špagete v nezavreti vodi.

Lisičina
srednje velik kamp, odmaknjen od morja in temu primerno poceni. Je pretežno v senci, pod hribom, za to se mi zdi da je bil zelo prijeten. Do plaže je cca 10min sprehoda, na poti nazaj se lahko na tržnici ustaviš po sadje, ker greš mimo "centra" Omiša. Plaža je peščena, dolga plitvina in se folk super porazgubi, čeprav je na plaži gneča.

lp
Peter
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik creep pravi:
Bil točno tam. Zakon. Parcela dobesedno na plaži, v senci pod borovci.
zmaga.gif

Samo ko tukaj pihne iz morja, si pa tudi v prvi bojni liniji.
smile-1.gif