Kameleon in njegovo moderiranje

A Kameleonček je tud ANTIcepilček ?? hehehhihihohohohoh....to pa nisem vedel.


ima določene zdravstvene težave in v njegovem primeru zna imeti cepljenje take in drugačne neželene stranske učinke. Tako je napisal v temi zakaj se ne cepiti. Kamela jspada v eno zmed rizičnih skupin skupin ki bodo šle čez brez pivca oz mogoče konc leta ko bo Pfizer ponudu tablete, da bodo s tem reševale covidni problem

mimogrede moja mama tud spada sm notr, sam pa sm se cepu
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Bizi v polovici tem pišeš take da bog se usmili, če beremo političen teme pa sploh.
In? Dokler svoja prepričanja predstavlja na vsaj približno kulturen način, ni niti najmanjšega razloga za kakršnokoli omejevanje pisanja.
Da ga zaradi nestrinjanja z njegovim mnenjem, ter zaradi čistega podjebavanja blokiraš, je samo znak totalne nezrelost moderatorja
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.710
113
To je naš nadšerif kameleon. On bi imel spoštovanje avtoritete, pa niti ne ve, kaj avtoriteta je. Mi pa ni jasno kaj špila v glavi ljudem, ki bi radi imel forum na nekem nivoju, da ne zategnejo ketne temu šerifu.
Verjamem da tačkotu, ki je spet prikladno pristavil tačko, to paše, ker šerif podjebava ljudi, ki tudi njemu niso simpatični. Če bi bil objektiven, kar trdi da je, bi tudi on rekel da je to, kar počne kameleon, samo za ban njegovega moderatorstva.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
če želimo forum na nekem nivoju je treba tudi sprenevedavčke in jokavčke kot si sam tudi "zategnit".
ampak ko se to zgodi se jokavček takoj oglaša in .. surprise surprise - joka.

pa v info, sem bil tudi sam že "utišan". večkrat. ne bi se čudil če večkrat kot ti. si me videl jokcat kot ti sedajle počneš?

glede objektivnosti pa sva že imela ampak že spet presenečenje ... sprenevedavček se spreneveda.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.710
113
če želimo forum na nekem nivoju je treba tudi sprenevedavčke in jokavčke kot si sam tudi "zategnit".
ampak ko se to zgodi se jokavček takoj oglaša in .. surprise surprise - joka.

pa v info, sem bil tudi sam že "utišan". večkrat. ne bi se čudil če večkrat kot ti. si me videl jokcat kot ti sedajle počneš?

glede objektivnosti pa sva že imela ampak že spet presenečenje ... sprenevedavček se spreneveda.
Si dostavil pričakovano, v svojem stilu.
 
In? Dokler svoja prepričanja predstavlja na vsaj približno kulturen način, ni niti najmanjšega razloga za kakršnokoli omejevanje pisanja.
Da ga zaradi nestrinjanja z njegovim mnenjem, ter zaradi čistega podjebavanja blokiraš, je samo znak totalne nezrelost moderatorja


boldano se večrat krši...začevši s spamanjem, trolanjem in podobnim.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Samo za hec in res...
Zakaj tolko jokate?
Ma pač "favorite", ki lahko pišejo, kar hočejo, pa "ostale", ki ne smejo...
Zdaj pa vsi vi na drevo z igračo in se cmerit...
Ah...

Edit: tudi jaz sem že dobil ban...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.710
113
A tebi je to cmeranje? To je izpostavljanje problema, ki ga imamo z dotičnim osebkom. Če se lahko pregovarjamo o 1000 in eni stvari, zakaj se ne bi še o tej in bo mogoče, ampak res mogoče z dotičnim moderatorjem enkrat mogoče, ampak res mogoče kaj bolje.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
A tebi je to cmeranje? To je izpostavljanje problema, ki ga imamo z dotičnim osebkom. Če se lahko pregovarjamo o 1000 in eni stvari, zakaj se ne bi še o tej in bo mogoče, ampak res mogoče z dotičnim moderatorjem enkrat mogoče, ampak res mogoče kaj bolje.
Zanimivo je, da "nekaterim" ne paše... Tudi jaz mislim, da ni "dober" moderator. Pa kaj?
Zdaj bom pa jamrau?

Edit: A je Alter res dober?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.710
113
Včasih je bil Alter res dober, sploh tam okol Gurmanskih mojstrovin. Marsikake zgodbe so se razvile prav od tu. Postaja pa vedno večja greznica, to se pa strinjam. Tudi po zaslugi dotičnega moderatorja. V momentu, ko so Romzija uspel pripravit do tega, da je rekel......bite se in odšel je blo jasno, da bo res počas treba odpeketat. Mi je pa zanimivo, da se nas je zadnjič dobilo na pivu kar nekaj in smo se imel prav fino, vključno z dotičnim moderatorjem, ki se je obnašal kot pravi dec in ni bil niti senca norčka, kakršen je tukaj gor. Tako da ja, škoda je Alterja, da bi drvel dalje proti greznici.

Kamele0N Ne želim permanentnega bana, če si slučajno zgornje pisanje tako prevajaš......
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Včasih je bil Alter res dober, sploh tam okol Gurmanskih mojstrovin. Marsikake zgodbe so se razvile prav od tu. Postaja pa vedno večja greznica, to se pa strinjam. Tudi po zaslugi dotičnega moderatorja. V momentu, ko so Romzija uspel pripravit do tega, da je rekel......bite se in odšel je blo jasno, da bo res počas treba odpeketat. Mi je pa zanimivo, da se nas je zadnjič dobilo na pivu kar nekaj in smo se imel prav fino, vključno z dotičnim moderatorjem, ki se je obnašal kot pravi dec in ni bil niti senca norčka, kakršen je tukaj gor. Tako da ja, škoda je Alterja, da bi drvel dalje proti greznici.

Kamele0N Ne želim permanentnega bana, če si slučajno zgornje pisanje tako prevajaš......
Lahko se sprostiš...ne bom te bannal...scenam navkljub, ki jih počneš tukaj v tej temi ;)

Romzi....če me spomin ne vara...je kot ti zapel za neko stvar ki ni imela direktno veze z mano...."selavi"....al kaj naj mu jaszt? Padem ba kolena da naj ne gre?


Seveda, da, sem dec....in nič ne gledam v tla kot si nekoč pred tem dejal za isti beer meet..

Pravkar odšli izza sosednje mize kot smo bili zadnjič....bi te povabil....pa si (trenutno) na neki "misiji"!

Mogoče pa kdaj....3jič ko se malce scooliraš ;)

IMG_20210903_221442.jpg