Kameleon in njegovo moderiranje

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Je že dolgo tega odkar sem talal (dvo)tedenske bane....!

Sem šel 3x preverjat kje bi lahko "zapela" (btw ne sledim vsega 24/7) in ko berem tvoje poste teden-dva nazaj me niti ne preseneča....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ej ne vem....in se mi tudi ne da raziskovat!

Ti rabiš en dopust....ampak tak nekje v naravi pa brez neta ;)
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ti tudi kameleon, malce ti je stopilo vse skupaj v glavo in delas neumnosti na vsakem koraku. evo ban en teden, se vidimo fantje.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Dejta se skupaj z nemenabijat kle zjokat...

Dej povej da si(sta) dobila faking 2 (dvaaa) dni bana ker sta si teden dni nazaj skocila v lase v temi o cepivih...

Še kdo rabi ramo?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
ALTER ni za osebno prepucavanje. In vsak ban zaradi osebnega prepucavanja in žaljivk je opravičen.
Sem imel tega KameleOn-a na piki. Vendar se mi ne zdi pacek!
Morajo tu biti še eni drugi, v ozadju, ki jih ne poznamo. Ti, ti so nevarni!

p.s. imeti ban je stopiti enemu na prste, rep, jezik. Utišujejo se tisti, ki govorijo bolečo resnico. Kdo še ni bil banan? KameleON?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
O bil bil.....a lah tud jaszt mal zajoćem? :D

Mate cunce pa 6pack? :p
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Bo treba spet nadmoderatorja Kamele0N mal podučit, kaj moderiranje je. Njegovo lastno prepričanje ali nestrinjanje z napisanim ni del moderiranja in ne more biti razlog za brisanje nečesa. Nadmoderator se namreč boji cepljenja in je začel pridno brisat zadeve s katerimi se ne strinja in jih označevati za spam. Ko mu nastaviš ogledalo, je njegova rešitev gumb za ban. Če bo vodstvo foruma še dopuščalo šerifovstvo tega človeka, bo šerif na koncu moderiral, brisal in banal samega sebe. Romzija je že uspel odgnat, pa je ta človek dal vsebini tega foruma mnogo več kot nek norček kameleon.

Mogoče bi ga za začetek poslal na en šnelkurz, kaj sploh spam je. To bi ubilo dve muhi na en mah. Prvo, Kamele0N bi znal prepoznati spam in ustrezno ukrepati, drugo pa, sam osebno ne bi produciral spama.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Dude....ti imaš hud problem z avtoriteto...oziroma te moti cse kar ni čisto iz tvojega zeljnika...

2ndly.....zmotno je tvoje prepričanje da imam čas /voljo predatorsko sledit uporabnike....pomoderiram kar mi je javljeno...

Tako da moj ukrep zoper tebe je predlog nekega xyz uporabnika ki mu žal nisi bil všeč v postu...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Oziroma da bom bolj natančen....

Javljen mi je bil tvoj post....ki sem ga zbrisal v okviru spam-a brez sankcij

Nakar si pobrisan post ponovil....in pričakoval kaj? hladno pivo?

LoooooL :poreden:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Prvič, zate nisem dude, ker zaenkrat še nisva krav skupaj pasla.

Drugič, nimam nobenih problemov z avtoriteto, samo ti to nisi. Avtoriteta se zgradi v prvi vrsti z zgledom, pravičnostjo in doslednostjo in ni dana z nekim nazivom. Ti nimaš ne zgleda, ne pravičnosti, še najmanj pa doslednosti. Da o tvojih norčevanjih v razlagah brisanj niti ne začnem in potem pričakuješ spoštovanje avtoritete. Če nekomu nekaj pobrišeš, je najmanj spoštovanje do uporabnika, da to v razlagi obrazložiš, ker "spamaš bigtime" ni razlaga. V prvo nisi bil niti toliko, da bi se oglasil. Baje si moledoval, da bi bil rad moderator, torej moderiraj, ne pa briši po ključu kdo ti je všeč in kdo ti ni in stiskaj bane na vsak povod. Tud brisanje spama s tvoje strani je rahlo patetično, ker si ravno ti tisti, ki naserješ spama za eno karjolo na teden.

In tretjič, tisto ni bil spam, pa je lahko nevem kdo tebi to prijavil. Seveda sem zato nalimal stvar še enkrat in seveda pričakoval, da boš pograbil priložnost in stisnil ban. To te osrečuje očitno. Razlage, v katerem delu je bil tisto spam, seveda od tebe nisem dobil, sem pa dobil, kok si se imel fajn s šraufanjem frčota. Mogoče razlago dočakam tukaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
V prvo nisi bil niti toliko, da bi se oglasil....

In , seveda od tebe nisem dobil, sem pa dobil, kok si se imel fajn s šraufanjem frčota. Mogoče razlago dočakam tukaj.
Če sem se kaj naučil od Jagababe....je to to da, se ban ne sme nehat na sončno nedeljo... Naslednjič potegnem do ponedeljka...

Ker če ne se čez weekend ne bom upal lotit nobene stvari....da ne bi slučajno Kalbo vmes se spustu iz ketne in mi po ZS poslal 300 zahtev zakaj.... Zakaaaaj... ZakVAJ....
Jaz bom pa, šele v ponedeljek odgovarjal.... Lol
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
A to si potegnil iz zgoraj napisanega? Sej ni kaj za dodat, samo potrjuješ, da si kompletno nesposoben in nezrel za moderatorja in to ni samo moje mnenje, je zadeva kar širša in se vsaj tu strinjamo z marsikom, s katerim se drugje niti slučajno. Spet norčevanje na norčevanje, pa primerjava z jagobabo in podobne blesarije, ki nimajo nobene povezave s tem, kar sem napisal, aja, to je spam, tok da boš dobil vsaj malo občutka. Potem pa pričakuješ spoštovanje avtoritete. Mimogrede, na ZS mi še nisi odgovoril, ker me pač tvoj frčo ne zanima (spet spam namesto odgovora na korektno vprašanje). Bila sta pa dva ZSja in ne 300, pa še temu bi se ognil, če bi si vzel minutko in razložil brisanje posta.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Vsekakor se strinjam z Kalbom - Kamele0N ni primeren za moderatorja, nikakor. Osebne zamere, občutek "pomembnosti", zgleda, da mu malo "trzne", ko stisne ban. Kdo ga je postavil za moderatorja, predvsem pa, kako lahko tisti nad njim prenašajo njegovo najstniško obnašanje, mi je neznanka. Verjetno se jim niti ne da ubadati z tem. Ne spomnim se, kdaj bi bilo toliko nezadovoljstva z določenim moderatorjem, še iz časa Mobisuxa ne pomnim... Da zaradi njega forum zapuščajo ljudje, ki so v veliki meri pripomogli k obliki Alterja, je nedopustno.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Lej(te).....model je naredu cel halo ker je dobil ban KER je v drugo objavil post ki sem ga pobrisal na predlog uporabnika....in se strinjal z predlogom! Prvič je bilo samo brisanje.

Sedaj hoče delat pa žrtev iz sebe.....če ni to retarded potem ne vem kaj je.
Da mi bo tukaj odrasel dec jokal v temi za vsakič ko mu bom kaj pobrisal!