Kameleon in njegovo moderiranje

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.870
5.468
113
Pa ni bil halo samo tukaj...ampak še po ZS...! Sončna nedelja....1vi post....potem pa še 2 užaljena ker mu nisem že takoj odgovoril....wtf

He is on a mission....
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Saj se ne gre samo za Kalbota, pač nedorasel si moderiranju in konec. Pa ravno take fore "nebo sem meni odrasel desc jokal", pa kaj je po tvoje "retarded.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Thrivial
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Razumem nestrinjanje, ampak da mu pa na ZS pišete :) za take nepomembne zadeve. Eni preosebno jemljete socialna omrežja.

Pač moderira, da morda ni pravi, je druga zgodba. Kolikor sem videl so ukrepi posledica neznanja.

Vzemi ali pusti sistem.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Lej(te).....model je naredu cel halo ker je dobil ban KER je v drugo objavil post ki sem ga pobrisal na predlog uporabnika....in se strinjal z predlogom! Prvič je bilo samo brisanje.

Sedaj hoče delat pa žrtev iz sebe.....če ni to retarded potem ne vem kaj je.
Da mi bo tukaj odrasel dec jokal v temi za vsakič ko mu bom kaj pobrisal!
Dej še enkrat preber, kaj sem ti napisal, predvsem pa kaj ti je apollo napisal pred časom. In zdaj še žališ. Za manj si že komu stisnil ban. Kaj si mislil, da si dasa od moderatorja in ti noben ne sme nič rečt in da se lahko obnašaš kot šerif peskovnika?
Ja na zs sem te vprašal, ker če nekaj pobtišeš je fajn met razlog. Drugič bom direktno tukaj vprašal.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.870
5.468
113
Jaz vem da je tebe globoko prizadelo da, sem ti prvo pobrisal post (na legitimen predlog/prošnjo).....potem ko si ga trmasto še 1x napisal...sem te pa, še banal....jasno? Jasno (upam da, sedaj vsem)!

In sedaj sem najboljtagrdnesposobenpristranskiinnevemšekaj moderator ker je tebe doletela, sankcija na tvoje trmarjenje....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Brisal si zadevo brez da bi sploh pogledal kaj je, ker sem to pač jaz in jo označil za spam brez obrazložitve, ker si pač šerif, med tem ko puščaš stvari, ki nimajo na kulturnem forumu kaj iskat. Več kot očitno niti ne veš, kaj spam je.To osebno prcanje kar lepo zadrži zase. Nisem nič osebno prizadet. Izpostavljam zgolj dejstvo, da nisi dorasel vlogi moderatorja in glede na izpade sedaj tukaj, ti niti ni jasno kaj bi moderator moral počet.
Ti si tisti, ki se obnaša kot mladi petelinček ki ima pištolco ki se ji reče ban in ne greš na spolni organ s tem obnašanjem samo meni. Nas je kar nekaj, pa smo drugje krepko na nasprotnih polih.
 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
A Kameleonček je tud ANTIcepilček ?? hehehhihihohohohoh....to pa nisem vedel.
 
  • Wow
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.870
5.468
113
Ti še sedaj ne dojameš....pa ti bom to že 4tič (5ič?) napisal....

Nisi bil moderiran ker bi se meni dvignil....bil je predlog....

...bom pisal v presledkih da boš lazje dojel!

In z predlogom sem se strinjal...

....potem si prišel nazaj razpizden kako si drznemo tebe brisat (LoL res!)

In post še 1x ponovil...

Potem sem ti post ŠE 1X POBRISAL...

...in ti stisnil ban....ker nisi bil priden...ti tiii

...in ne ni se mi dvignil....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.870
5.468
113
kalbo si sedaj dojel?

Al se bova prcala do večera? Pa še jutr mal....?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Ti nisi dojel več kot očitno. Iz posta v post zdajle samo dokazuješ moje trditve. Za moderatorja nisi primeren, ker tej vlogi nisi dorasel. Kar nadaljuj, mogoče pa le komu kapne, da ti odvzame to odgovornost.
Men je jasno da si brisal na prijavo, strinjal si se pa s prijavo samo zato, ker sem to jaz in ker se s tistim nisi strinjal in ne zato ker bi bila objava spam. Anticepilski izpadi v temi o cepljenju, to niti od daleč ni spam. Torej že vsaj 50tič, titula moderator ti ne daje pravice brisanja in bananja na podlagi osebnih zamer in prepričanj. Če tega ne razumeš, pol nisi za moderatorja, dejstvo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.870
5.468
113
Ti veš da sem te jaz moderiral na podlagi prijave in to samo zato ker si to ti TII....ker če drugače to ne bi bil ti TIiI potem bi to prijavo preskočil? :D

Ej kljub temu da mi nisi.....dej mi spiš Jackpot cifre...si deliva pola/pola :D

Ti tii titiii...ti :valjamse:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
No vidim, da je šlo spet v prazno. Stvari so jasne, po tehle tvojih izpadih še bolj. Upam da res komu kapne, da ti nisi za moderatorja in mal zmoderira tvoje izpade.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Tipkarski škratek. Sem popravil. Mislim da ne rabim več pisat. Si izvrstno dokazal moj pojnt.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ti veš da sem te jaz moderiral na podlagi prijave in to samo zato ker si to ti TII....ker če drugače to ne bi bil ti TIiI potem bi to prijavo preskočil? :D

Ej kljub temu da mi nisi.....dej mi spiš Jackpot cifre...si deliva pola/pola :D

Ti tii titiii...ti :valjamse:
Kdo je pa mene prijavil, da mi že leto in pol blokiraš pisanje v neki temi? To je moral biti pa res en hud uporabnik. Aja, sam presvetli KAMELEON. :bonk:
 
  • Haha
Reactions: endvatri

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Če torej prav razumem: grem in označim par 100 postov od andyja (toliko jih takoj najdem) za spam (vsa anticepilna propaganda je SPAM, ker ni znanstvene osnove zadaj, to pa ni religiozni forum) in Kamele0N jih bo brisal? Tako to deluje? Če bo pa Andy post ponovil, pa ga bo banal. Bomo stestirali.