Kameleon in njegovo moderiranje

I

Izbrisan uporabnik 474

Da je tip nadležen ko triper, se pa tudi jaz strinjam. V čisto vsaku k*rčevi temi se oglaša z dodano vrednostjo = 0
 
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Pa ti prejšnji teden nisi šel samo adminom /moderatorjem na živce....
Bral sem te v večih temah...in iz teme v temo si bil bolj nerazumljiv....tudi drugim uporabnikom...
Zato te NISEM BANAL kot hočeš tukaj predstaviti....ampak sem ti V OPOZORILO samo onemogočil udejstvovanje v temi kjer si najbolj najedal....
Če te je pa še kdo vzporedno bannal pa ni moj problem...
Vzeto na znanje :)
 

vandrovec

Pripravnik
19. jan 2014
672
11
18
Mogoče bi razmislili in malo pošolali tega kvazi moderatorja, kaj moderiranje sploh je. Tip briše selektivno, na podlagi osebnih subjektivnih prepričanj, da o trigger happy banu uporabnikov, ki jih ne mara ne govorimo.
Mal umirte deca, ker je zglajzu.

Se je driska kaj umiril, ali še kar bana, kakor se mu dvigne? 3, 6 mesecev itn? Recimo za samo dobronamerno kritiko oz. nasvet?

Nekam dosti so so mu zrasle peruti, lahko bi rekli, da je poletel, odkar je prišel njegov Führer na ablast.

skladiscniknaablasti.press
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Da še sam povem izkušnjo izpred dveh, treh dni.
V smešne slike in filme sem objavil fotografijo, joke... Na sliki je bila pehotna mina in na njej napis, da se prodaja sesalec-robot itd...
Slika je bila gladko izbrisana. Najprej sem pomislil, da sem jo pozabil prilepiti, ko pa sem prilepil drugič in je spet izginila, sem Kameleonu poslal sporočilo z vprašanjem kdo mi briše slike. Odgovoril mi je: Ja jazst! :cool:

Kameleon:
Nekoga je motila mina....bv

Pač pobrisal....nič osebnega...

Jaz:

Nekoga je motila mina. A se hecaš?
Na več forumih je popolnoma BP, tukaj pa izbris.
Ok, ni panike.
Smo zaključili s sodelovanjem.

Kameleon:

Ja pač motila je nekoga....ne veš koga vse imaš na forumu...

Na sihtu imam dobrega sodelavxa ki je bil 5let v vojni na fronti naprimer....

Ne kuj jokat Fadile nooo


Brez da bi me predhodno opozoril, mi je brisal nekaj, kar je po vseh ostalih forumih BP.
Kot sem že napisal, ne mislim več sodelovati na tem forumu.

Lep pozdrav
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Fadil užaljen si za prazen k.rac. Ne nisem te jaz namočil - sem pa že kdaj koga, pa mislim, da povsem upravičeno - ampak meni se "fora" z mino in sesalcem sploh ne zdi smešna. Prej bi se vprašal kaj je s stanjem duha na drugih forumih, ki jih omenjaš. ;)

Sicer pa tudi ti nisi poštekal zakaj bi mega top šit ponev sama mazala in zvijala čalapinke.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Fadil užaljen si za prazen k.rac. Ne nisem te jaz namočil - sem pa že kdaj koga, pa mislim, da povsem upravičeno - ampak meni se "fora" z mino in sesalcem sploh ne zdi smešna. Prej bi se vprašal kaj je s stanjem duha na drugih forumih, ki jih omenjaš. ;)

Sicer pa tudi ti nisi poštekal zakaj bi mega top šit ponev sama mazala in zvijala čalapinke.

Štajerski humor mi je bil vedno tuj.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
no, meni se je tista slika sesalca zdela čist ok, sem jo zvečer iskal, da jo ženi pokažem, nažalost slike ni bilo več.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
No uglavnem......nek xyz član na forumu se je pritožil da pač njemu pa ta mina ni ql....in sem jo pač odstranil! In to 2x

Da bi se ti jajca od danes naprej na vsako ponev prijemala! ;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Se je driska kaj umiril, ali še kar bana, kakor se mu dvigne?

Še kar naprej ti mašim wc kotličke na šihtu! Pucaš kaj?

Btw v temi o ciganih si me NAPAČNO obtožil da naj bi razkril kje delaš :poreden:
To je javno naredil tvoj kolega asfalter...in ne jaz kot si tam zapisal!

Tako da njemu utrujaj ne meni!
 
Še kar naprej ti mašim wc kotličke na šihtu! Pucaš kaj?

Btw v temi o ciganih si me NAPAČNO obtožil da naj bi razkril kje delaš :poreden:
To je javno naredil tvoj kolega asfalter...in ne jaz kot si tam zapisal!

Tako da njemu utrujaj ne meni!


kako je kaj s softijem...se mi zdi da je (pre)malo tu gor? me skrbi zajn. Al je sam na dopustu pa je zato odsoten?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ne vem....nazadnje je rekel naj ga kar permanentno brišem.... Pa sem ga raje samo za 6mesecev...

Da ne bo mučenikov tu...

....upam da je ok
 

vandrovec

Pripravnik
19. jan 2014
672
11
18
kako je kaj s softijem...se mi zdi da je (pre)malo tu gor? me skrbi zajn. Al je sam na dopustu pa je zato odsoten?
Driska je njega in še nekaj kvalitetnih članov banal na dolgi rok, ker so kritizirali njegovo mideriranje.

Ker pač ni imel protiargumentov na upravičeno kritiko, se je zgledoval po šefu iz Trstenjakove. Da bi zanj delal tam v kleti, je itak nesposoben.

Fadil: tista mina je vsepovsod po FB, pa je ta občutljiv na delikatne fotke. Tako da je brisanje tu krneki.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ne boš verjel da jo konstantno uporabljam...

Nisem vseprisoten....pa tud tebe ravno vse pač ne more motit...