Kam za 1 teden Krk, Rab, Pag...

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Mene pa zanimajo kempi na cresu ali pa lošinju, ker je kej fajn, da ni preveč gužve pa hrupa pa da je luškan, pa kako je kej okoli s plažami okoli, kje so lepe in pa dostopne peš oz. z avtom. Vsaka info. je dobrodošla. Prvo je bla opcija premantura-stupice in pa kamenjak, zdej pa se neki zmrduje in ogleduje cres. Sam ga ne poznam, zato me mal zanima kako je kej in kam bi se šlo, če se odločiva zanj.

Hvala!
 
Nazadnje urejeno:

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Hehe, sicer ti ne bom dosti pomagal, a pri nama je bilo tako, da sva bila odločna, da greva letos v Premanturo, potem pa je padla ideja o Lošinju, katera je veljala do par dni pred odhodom. Pristala sva v Runkah za 10dni
grin1.gif


Na Cresu je drugače ob mestu Cresu kamp Kovačine, ki naj bi bil zelo lep z veliko dogajanja. Mi2 sva imela v planu kamp Lopari, malo naprej od Osor-ja, ki naj bi bil bolj miren in manjši.

lp
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Mene pa zanimajo kempi na cresu ali pa lošinju, ker je kej fajn, da ni preveč gužve pa hrupa pa da je luškan, pa kako je kej okoli s plažami okoli, kje so lepe in pa dostopne peš oz. z avtom. Vsaka info. je dobrodošla. Prvo je bla opcija premantura-stupice in pa kamenjak, zdej pa se neki zmrduje in ogleduje cres. Sam ga ne poznam, zato me mal zanima kako je kej in kam bi se šlo, če se odločiva zanj.

Hvala!

Z Æikatom na malem Lošinju sem bil jaz kar zadovoljen.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Kako je pa kej avgusta dol s temi kempi, zna bit problem najdit plac al kako, glede na to, da so mal bl urejeni, se mi zdi, da zna bit bl nabit tale čikat al pa slatina na cresu k pa stupice k so mal bl mirne mogoče kar mi paše?
 
Nazadnje urejeno:

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
smo bili parkrat avgusta na krku in hvaru s šotorom pa ni bilo problema za prostor v kampu. so bili pa fkk. se mi zdi , da so bolj urejeni in manj gneče kot oblečeni
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Hja, tak je baldarin na konc cresa, bova vidla...ne vem, plan je stoja, stupice, slatina, baldarin al pa čikat. Če slišva kako dobro za od teh kje je bl fajn se nekak odločva, drugač pa kr stupice, pa magar drugo leto naprej raziskvat
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Kako je pa kej avgusta dol s temi kempi, zna bit problem najdit plac al kako, glede na to, da so mal bl urejeni, se mi zdi, da zna bit bl nabit tale čikat al pa slatina na cresu k pa stupice k so mal bl mirne mogoče kar mi paše?


Midva z mojo sva bila leta 2009 dol prvih 10 dni avgusta in sva brez rezervacije imela srečo in sva dobila lepo parcelo. Sosedje so prišli dan kasneje (so imeli sicer rezervacijo) ampak so si izbrali slabo parcelo in jih je veter in dež malce razpihal in namočil, ko je bilo vroče so pa gagali.
je bil pa takrat kamp (vsaj kar se parcel tiče) dokaj zaseden. Vsekakor pa morda bolje če preden greš na pot pokličeš in povprašaš kako je z zasedenostjo.