Kam za 1 teden Krk, Rab, Pag...

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Na par plažah najdeš kamne/kamenčke ja, na skrajnem rt-u so skale, vmes je pa kar nekaj plaž s kamenčki, kakšna tudi z mivko. Je pa res, da če si prvič, se boš malo lovil kje je kaj, ampak hitro pogruntaš
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Zaliv Njive, kjer sem pravzaprav odraščal...


Jama, o kateri sem razlagal... Pogled iz vrha skozi vodo na dno...


Jump from my hump.. my hump my hump my hump.... Za pogumne
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Jest pa prav na Kamenjaku,..sam k**** k so nam prepovedali kampirat
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Mi imamo parcelo 100m nad plažo njive. Čista divjina, sanjski dopusti. Pa so hrčki uturli not eno rožico in razglasili za naravni park ter prepovedali kampiranje. Ampak vojaške vaje pa še vedno potekajo :)
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Bil lani julija, parcela ni bila najbolj posrečena zaradi bližine sanitarij in neravnega terena, pa seveda gužva...
Kot kamp nič posebnega, prednost je to, da imaš 5 minut hoje do centra mesta, kjer maš malo promenade, par diskotek...
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Ma kakšni kampi ljudi, še niste pogruntali da je cena napram apartmaju skoraj ista. Pa še vsi rinete v severni Jadran, kjer je prenatrpano, sploh Slovencev. Zapeljite se v južno Dalmacijo, tam je raj za kopanje, malo naših ljudi, dosti prijaznih domačinov. Vis, Korčula, Lastovo; Samo kaj ko vam je vse drago, od poti, trajekta ipd. Pol pa se gužvajte po prenatrpanih plažah.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Moj predlog bi bil rt IStre, MEdulin ali Premantura. Kamp Stupice - prostora dovolj, vse v senci, kamnita vasica z poletnim vrvežem zelo blizu (Premantura), plaže za popizdit lepe na samem rt-u (Kamenjak), če je na eni strani razburkano, se sprehodiš 200m na drugo stran (Pomer - Njive) in imaš mirno morje. Plaže vse - kamniti spusti v vodo, skalnata nižja plaža ali pa visoke pečine z globoko vodo za norenje in skakanje (tudi do 20m). Čisto na rt-u je jama, v katero prideš ob oseki s plavanjem, ob plimi pa z par m tauhanja - na tleh bela mivka, globina 4m na stropu pa luknja (iz katere tudi skačejo v jamo - kakšnih 6 m) tako da se ob svetlobi vse sveti v turkiznem...

Preplul sem že celi Jadran pa ga ni kampa, plaže ali apartmaja, da bi ga menjal za Kamenjak.

Jap, jst sm tud za kamenjak. Bil prejšnji vikend v stupicah in je lepo miren kemp, me je kr presenetlo, tud sence je dost in sploh ni pene, edin pokrivalo za avto je fajn met, ker se je smola cedila z dreves za popi***. Gor v prementuro se zategneš po sveže sadje in pa v pekarno ter market, ker v kempu je tko tko, sej je, sam je gor v mestu neprimerno bolš in pičiš via kamenjak. Kamenjak pa itak hud, sicer do safarija nism neki lazu k je dost folka pa na plaži ni sence dost, sam po pire tja hodu pa naložit v hladilno pa dalje...mislim, da na plažo Škara(zalivček) kjer je tud senca, da se malo umakneš in pa zlo mal folka, 30m na levo in desno nubenga. Skratka za spočit glavo je zakon, pravi dopust.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.265
794
113
Kamenjak je bil deset let nazaj thebest destinacija, sedaj pa je postal čisto preveč obljuden. Še posebej na koncu okoli Safari bara. Mi je bil pa vedno všeč zelo dober odnos do Slovencev. Še vedno hodim tja, samo je večino čist preveč ljudi za mir. Sej zato pa so čolni.

lp
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Kaj pa vem no, sej avtov pa vsega je res dost, včas je blo manj kukr se spomnem, ampak najdeš pa tud na kamenjaku del, kjer si skor sam, edino levo oz. desno je kak nagec, ampak še dobr, da je še moja pol fliknla cunce dol
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Kamenjak je bil raj na zemlji 20 let nazaj, ko so je razparceliral. Prišel sem ob 9. zjutraj v zaliv in ni bilo žive duše. Po večini so prišli domačini čez vikend, turistov pa ni bilo. Na kamenjak bi čisto mirno dal rampo pri Premanturi, napisal "državan meja" pa carinika, gor, ozemlje pa razglasil za Slovensko. Cel Kamenjak je razprodan in vse s(m)o opokupili slovenci.

Je pa blo pestro, ko si ob 7. zjutraj najprej zaslišal rahlo bobnenje, čez 2 sekundi pa ti je Galeb G2 skoraj marelo podrl v nizkem preletu :-D
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
evo, jaz grem 1.8. na krk, gremo dva para, sotorit al pa kak apartma ce bomo meli sreco. ker smo se to zdaj nahitro zmenli, bi prosil za napotke, kam na krku, kje so ql plaze (da ni prevec guzve pac, lahko tud fkk), kje se splaca nastanit, in ce ima kdo kake veze za kak apartma tam, bom vesel
grin1.gif


tnx
smile-1.gif
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
182
13
18
Če hočeš met dobro plažo z malo gužve pojdi v kamp Konobe (fkk) malo naprej od Punata, proti stari Baški, drugače je lepa tudi plaža Sv. Marac samo tam ni možnosti prenočevanja.