Kam za 1 teden Krk, Rab, Pag...

Jst10

Pripravnik
1. sep 2008
151
0
16
Citat:
Uporabnik TheBizz pravi:
Srčno upam, da v prvi polovici julija najdem senčno parcelo v kampu na Lošinju
smile-1.gif

Na kateri kamp pa ciljaš? (da vem, za kje imaš tako pesimistične napovedi)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj Čikat je celi v senci a ne? (po spominu)
Druga veselica je potem smola borovcev
smile-1.gif
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Zankertat ciljam na camp Lopari. Sicer nisem razmišlal o tem, da bi bilo težavno dobiti prostor, potem pa sem bral po raznih forumih, da nekateri že pozimi rezervirajo parcele
smile-1.gif


hvala lp
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Lopar je kr poln, jaz sem 2 leti nazaj imel problem najdit prostor konec julija. Se pa pripravi, da boš vlačil pesek iz vseh telesnih in avtomobilskih lukenj. Osebno ne grem več postavljat šotora na pesku. Na plaži je pesek super, v kampu pa ni slabšega. Pa priskrbi si kakšne boljše kline, kot so tisti zobotrebci, ki jih ponavadi dobiš zraven šotora...
wink-1.gif
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.131
319
83
Bil na Baškiu dve leti nazaj. Pa je plaža full smrdela po postanih čikih.
 

Domen

Pripravnik
24. jul 2007
207
0
16
če si smem sposoditi temo.... Iščem camp na Hrvaškem za nekaj dni - s punco misliva malcep potovati tu dva dni tam dva dni ipd...

Pa me zanima kje na bi se našel kak KULTUREN camp (topla voda, čist, prijazen ipd...lahko tudi drag samo da je tako kot je treba) pa da je v blizini lepa plaža in mesto da se da kaj videti in kaj početi zvečer.

Ne maram pa otrok, čehov ipd.....


kakšni predlogi?
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Osebno sem bil zelo zadovoljen z Zatonom pri Zadru cca. 4 leta nazaj. Ima vse, kar si želiš in nima tistega, kar nočeš...
wink-1.gif
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Lopar je kr poln, jaz sem 2 leti nazaj imel problem najdit prostor konec julija. Se pa pripravi, da boš vlačil pesek iz vseh telesnih in avtomobilskih lukenj. Osebno ne grem več postavljat šotora na pesku. Na plaži je pesek super, v kampu pa ni slabšega. Pa priskrbi si kakšne boljše kline, kot so tisti zobotrebci, ki jih ponavadi dobiš zraven šotora...
wink-1.gif

Je taka kriza s peskom v kampu? Pa je drugače senčen, mislim se jo da najti? mi2 sva bila par let nazaj na Cresu in sva se enkrat zapeljala v Lopari na plažo, v spominu imam lušten kamp, kaj več se pa res ne spomnim, niti nisem bil takrat pozoren.

S klini ne bo problema, sem jih lansko leto, preden sva šla na Korziko, menjal za konkretne kline iz trgovine Kamm in se po zabijanju v res trd pesek,kamenje na jugu Korzike niti malo ni zvil noben, ostalih par "navadnih", (ampak ne tistih tankih, ki niso vredni nič) pa je bilo kar zdelanih.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
No, pesek v kampu je stvar okusa. Meni ni všeč, ker sem ga kljub "predpražniku" imel polno v šotoru. Sam kamp je pa drugače prav fini, velik del ga je v senci, urejenost pa je tudi na nivoju. Imaš eno trgovinico in enega, ki prodaja sadje in zelenjavo, oboje z dosti izbire in normalnimi cenami. Sicer ko sva si ga ogledovala, ni bilo nobenega pametnega prostora (kamp je bil nabit, ampak reees nabit), potem nama je pa en Švaba umaknil svoj avto in s tem odstopil kakšnih 5x7 metrov parcelo.

Sem se pa smejal sosedom, ki so z zobotrebci postavljali šotore na samem pesku...sam imam fi 0,7 cm dolžine 20+ cm kline domače izdelave, pa je šotor preživel konkretno nevihto, medtem ko je zgoraj omenjeni Švaba lovil sestavne dele brloga po celem kampu, da sem mu potem jaz posodil ene par mojih za ključna mesta.

Je pa kamp dobro izhodišče za raziskovanje Loparja in okoliških plaž.
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Odlično, najlepša hvala za tole mnenje! Glede na to, da sva bil lani nekaj dni v podobnem kampu, da je bilo peska povsod ogromno in naju ni nič posebej zmotilo, mislim, da s tem ne bo težav. Upam.
smile-1.gif


Glede klinov mi je res zanimivo, kako nekateri optimistično vzamejo samo tiste, ki so ponavadi priloženi ob novem šotoru, kateri se zvijejo že če ga samo grdo pogledaš.
smile-1.gif


hvala še enkrat
lep vikend
A.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Citat:
Uporabnik TheBizz pravi:
Glede klinov mi je res zanimivo, kako nekateri optimistično vzamejo samo tiste, ki so ponavadi priloženi ob novem šotoru, kateri se zvijejo že če ga samo grdo pogledaš.
smile-1.gif

Tukaj ni problem v tem, da bi se zvili, ampak v tem, da zobotrebci nič ne držijo v tistem pesku.
wink-1.gif


Drugače pa kot omenjeno, če vaju ne moti pesek, bosta uživala.
zmaga.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Kaj pa na Krku kakšen kamp, ki bi bil malo boljši (tuši, senca itd) pa da ima zraven solidno plažico, šotor bi postavil za ca tri dni.
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Citat:
Uporabnik TheBizz pravi:
Je taka kriza s peskom v kampu? Pa je drugače senčen, mislim se jo da najti? mi2 sva bila par let nazaj na Cresu in sva se enkrat zapeljala v Lopari na plažo, v spominu imam lušten kamp, kaj več se pa res ne spomnim, niti nisem bil takrat pozoren.

Očitno sta imela s SoulMan-om nesporazum, saj ti je opisoval kamp Lopar na Rabu! V Loparih na Lošinju ni mivke, je bolj trava povsod, tako da brez skrbi.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Kaj pa na Krku kakšen kamp, ki bi bil malo boljši (tuši, senca itd) pa da ima zraven solidno plažico, šotor bi postavil za ca tri dni.

Jaz grem cez en teden v kamp njivice, tudi predvidoma za par dni samo... Mirno je, no, vsaj blo pretekla leta, upam da ne bo guzve...
smile-1.gif
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Citat:
Uporabnik flajr
Očitno sta imela s SoulMan-om nesporazum, saj ti je opisoval kamp Lopar na Rabu! V Loparih na Lošinju ni mivke, je bolj trava povsod, tako da brez skrbi.



Aja...Za kamp lopar na Rabu pa vem, da je večino mivka ja.
cool-1.gif


Pa je kamp Lopari na Lošinju, glede na to, da je na travi tudi kaj senčen?

hvala, lp
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Citat:
Uporabnik flajr pravi:
Citat:
Uporabnik TheBizz pravi:
Je taka kriza s peskom v kampu? Pa je drugače senčen, mislim se jo da najti? mi2 sva bila par let nazaj na Cresu in sva se enkrat zapeljala v Lopari na plažo, v spominu imam lušten kamp, kaj več se pa res ne spomnim, niti nisem bil takrat pozoren.

Očitno sta imela s SoulMan-om nesporazum, saj ti je opisoval kamp Lopar na Rabu! V Loparih na Lošinju ni mivke, je bolj trava povsod, tako da brez skrbi.

redface-1.gif
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Citat:
Uporabnik TheBizz pravi:
Pa je kamp Lopari na Lošinju, glede na to, da je na travi tudi kaj senčen?

Nekaj sence je, ampak moraš imeti srečo. Pa ni tako na gosto poraščen kot npr. Čikat, tako da računaj na par ur ne-sence čez dan. Lopari so raj za surferje, njim je bolj pomemben veter kot senca.
tongue-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Moj predlog bi bil rt IStre, MEdulin ali Premantura. Kamp Stupice - prostora dovolj, vse v senci, kamnita vasica z poletnim vrvežem zelo blizu (Premantura), plaže za popizdit lepe na samem rt-u (Kamenjak), če je na eni strani razburkano, se sprehodiš 200m na drugo stran (Pomer - Njive) in imaš mirno morje. Plaže vse - kamniti spusti v vodo, skalnata nižja plaža ali pa visoke pečine z globoko vodo za norenje in skakanje (tudi do 20m). Čisto na rt-u je jama, v katero prideš ob oseki s plavanjem, ob plimi pa z par m tauhanja - na tleh bela mivka, globina 4m na stropu pa luknja (iz katere tudi skačejo v jamo - kakšnih 6 m) tako da se ob svetlobi vse sveti v turkiznem...

Preplul sem že celi Jadran pa ga ni kampa, plaže ali apartmaja, da bi ga menjal za Kamenjak.